Vojensko.cz

Objekty bývalé PS a ČSLA

Nacházíte se: Hlavní stránka » Mapa stránek

Pro vaši snadnou orientaci...

Objekty PS
  1. Pohraniční roty 5. bPS
    1. 1. rPS - Trojmezí
    2. 2. rPS - Pastviny
    3. 3. rPS - Újezd
    4. 4. rPS - Ašská (Selbská)
    5. 5. rPS - Nový Žďár
    6. 6. rPS - Polná
    7. 7. rPS - Dubina
    8. 8. rPS - Pomezí
    9. 9. rPS - Horní Hraničná (nová rota)
    10. 9. rPS - Horní Hraničná
    11. 10. rPS - Svatý Kříž
    12. 11. rPS - Starý Hrozňatov
    13. 12. rPS - Mýtina
    14. 13. rPS - Dyleň
    15. 14. rPS - Slatina
    16. 15. rPS - Broumov
    17. 16. rPS - Branka
    18. 17. rPS - Pavlův Studenec
  2. Pohraniční roty 9. bPS
    1. 1. rPS - Vašíček
    2. 2. rPS - Stoupa
    3. 3. rPS - Hraničky
    4. 4. rPS - Nový Dvůr
    5. 5. rPS - Diana
    6. 6. rPS - Železná
    7. 7. rPS - Pleš
    8. 8. rPS - Rybník (Bernstein)
    9. 9. rPS - Hraničná
    10. 10. rPS - Nemanice
    11. 11. rPS - Čerchov
    12. 12. rPS - Bystřice
    13. 13. rPS - Folmava
    14. 14. rPS - Maxov
    15. 15. rPS - Všeruby
    16. 16. rPS - Sruby
    17. 17. rPS - Svatá Kateřina
    18. 18. rPS - Pod Ostrým (Hamry)
  3. Pohraniční roty 7. bPS
    1. 1. rPS - Černé Jezero
    2. 2. rPS - Svaroh
    3. 3. rPS - Debrník
    4. 4. rPS - Polom
    5. 5. rPS - Prášily
    6. 6. rPS - Javoří Pila
    7. 7. rPS - Kvilda
    8. 8. rPS - Borová Lada (Knížecí Pláně)
    9. 9. rPS - Žďárek
    10. 10. rPS - Dolní Silnice
    11. 11. rPS - České Žleby
    12. 12. rPS - Stožec
    13. 13. rPS - Nová Pec
    14. 14. rPS - Zvonková
    15. 15. rPS - Kyselov
    16. 16. rPS - Pasečná
    17. 17. rPS - Spáleniště
    18. 18. rPS - Mnichovice
    19. 19. rPS - Mlýnce
  4. Pohraniční roty 15. bPS
    1. 1. rPS - Horní Dvořiště
    2. 2. rPS - Dolní Dvořiště
    3. 3. rPS - Kamenná
    4. 4. rPS - Cetviny
    5. 5. rPS - Černé Údolí
    6. 6. rPS - Šejby
    7. 7. rPs - Nové Hrady
    8. 8. rPS - Fišerovy Chalupy
    9. 9. rPS - České Velenice
    10. 10. rPS - Krabonoš
    11. 11. rPs - Tokániště
    12. 12. rPS - Chlum u Třeboně
    13. 13. rPS - Hajnice
    14. 14. rPS - Nový Vojířov
    15. 15. rPS - Smrčná
    16. 16. rPS - Artolec
    17. 17. rPS - Staré Město
    18. 18. rPS - Slavonice
    19. 19. rPS - Slavětín
    20. 20. rPS - Písečné
    21. 21. rPS - Rancířov
  5. Pohraniční roty 4. bPS
    1. 1. rPS - Vratěnín
    2. 2. rPS - Stálky
    3. 3. rPS - Šafov
    4. 4. rPS - Hájenka
    5. 5. rPS - Lukov
    6. 6. rPS - Podmolí
    7. 7. rPS - Devět Mlýnů
    8. 8. rPS - Šatov
    9. 9. rPS - Hatě
    10. 10. rPS - Ječmeniště
    11. 11. rPS - Jaroslavice
    12. 12. rPS - Dyjákovice
    13. 13. rPS - Hevlín
    14. 14. rPS - Hrušovany
    15. 15. rPS - Březí
    16. 16. rPS - Mikulov
    17. 17. rPs - Sedlec
    18. 18. rPS - Valtice - Rajsna
    19. 19. rPS - Valtice - Celní úřad
    20. 20. rPS - Boří Dvůr
    21. 21. rPS - Poštorná
    22. 22. rPS - Lány
    23. 23. rPS - Ruské Domy
  6. Pohraniční roty 11. bPS
    1. 1. poříční oddíl PS Bratislava
    2. 1. rPS - Moravský Ján
    3. 2. rPS - Malé Leváre
    4. 3. rPS - Gajary
    5. 4. rPS - Suchohrad
    6. 5. rPS - Záhorská Ves
    7. 6. rPS - Vysoká pri Morave
    8. 7. rPS Devínske Jazero
    9. 8. rPS - Devínska Nová Ves
    10. 9. rPS - Devín
    11. 10. rPS - Kapitulský Dvor (Petržalka)
    12. 11. rPS Kopčany
    13. 12. rPS Jarovce
    14. 13. rPS - Rusovce
    15. 2. poříční oddíl PS Medveďov
  7. 12. školní brigáda PS
    1. 1. školní prapor Zadní Chodov
    2. 2. školní prapor Tisová
    3. 3. školní prapor Chodová Planá
    4. 12. školní brigáda PS - Planá u Mariánských Lázní
    5. Poddůstojnická škola psovodů Libějovice
  8. Pohraniční roty 19. bPS
    1. 1. rPS Vítkov
    2. 2. rPS Hrádek nad Nisou
    3. 3. rPS Petrovice
    4. 4. rPS Světlá v Podluží
    5. 5. rPS Varnsdorf
    6. 6. rPS Jindřichov
    7. 7. rPS Jiříkov
    8. 8. rPS Šluknov
    9. 9. rPS Liščí
    10. 10. rPS Dolní Poustevna
    11. 11. rPS Mikulášovice
    12. 12. rPS Tokáň
    13. 13. rPS Hřensko
    14. 14. rPS Maxičky
    15. 15. rPS Sněžník
    16. 16. rPS Petrovice
    17. 17. rPS Krásný Les
    18. 18. rPS - Habartice
    19. 19. rPS - Cínovec
    20. 20. rPS - Moldava
  9. Pohraniční roty 3. bPS
    1. 1. rPS Český Jiřetín
    2. 2. rPS Mníšek
    3. 3. rPS Brandov
    4. 4. rPS Kalek
    5. 5. rPS Načetín
    6. 6. rPS Hora Sv. Šebestiána
    7. 7. rPS Kryštofovy Hamry
    8. 8. rPS Vejprty
    9. 9. rPS Nové Zvolání
    10. 10. rPS Loučná
    11. 11. rPS Boží Dar
    12. 12. rPS Podlesí
    13. 13. rPS Potůčky
    14. 14. rPS Jelení
    15. 15. rPS Rolava
    16. 16. rPS Bublava
    17. 17. rPS Kraslice
    18. 18. rPS Počátky
  10. Zaniklé roty 5. bPS
    1. Stará rota Újezd
    2. Selbská
    3. 6. rPS Krásňany
    4. 7. rPS Ebmath (Celnice)
    5. 4. rPS Krásná (u Aše)
    6. Libá
    7. Pomezí - stará rota
    8. Slatina - stará rota
    9. 15. rPS Mohelno
    10. Pavlova Huť
    11. Luby
    12. Plesná
    13. Stará rota Branka
  11. Zaniklé roty 9. bPS
    1. Grafenried - Lučina
    2. Hraničky - stará rota
    3. Eisendorfská Huť
    4. Stará rota Pleš
    5. Dianin Dvůr
    6. Černá Řeka
    7. Stará rota Čerchov
    8. Zámeček
    9. Stará rota Pod Ostrým
    10. Lesní Louka
  12. Zaniklá kasárna 9. bPS
    1. Újezd Svatého Kříže - výcvikové středisko PS
    2. Biřkov - výcvikové středisko PS
    3. 2. prPS Pivoň
  13. Zaniklá kasárna 7. bPS
    1. 4. (7.) bPS Sušice - první sídlo velitelství
  14. Zaniklé roty 7. bPS
    1. Červené Dřevo
    2. Kóta nad Chodskou Úhlavou
    3. 4. rPS Zadní Chalupy
    4. Přední Hamry
    5. Na Ostrých boudách - Zadní Hamry
    6. Alžbětín
    7. Alžbětínská pila
    8. Jezero Laka
    9. Nové Údolí
    10. Gsenget - nová rota
    11. Gsenget
    12. 15. rPS Poledník
    13. Jelení skok
    14. Soutok - Weitfelerské slatě
    15. Javoří Pila - stará rota
    16. Roklan
    17. Platenská Huť (Slatě)
    18. Knížecí Pláně
    19. Březník
    20. Stará rota Mnichovice
  15. Zaniklé roty 15. bPS
    1. Stará rota Mlýnce
    2. Pasečná - Reiterschlag
    3. Koranda
    4. Dolní Příbraní
    5. Ulrichov
    6. Pohoří
    7. Žofín
    8. Stará rota Šejby
    9. Stará rota Nové Hrady - klášter
    10. Stará rota Nové Hrady - Celnice
    11. Stará rota Nové Hrady - Sokolí Hnízdo
    12. Chlum u Třeboně - stará rota
    13. Romava
    14. Pernárec - zaniklá rota
    15. Staré Město - Dobrohoř
  16. Zaniklé roty 4. bPS
    1. 2. prPS Vranov
    2. Ženijní rota 4. bPS Znojmo
    3. 2. rPS Písečné - stará rota
    4. Uherčice
    5. Podhradí
    6. Čížov
    7. Hatě - stará rota
    8. Dyjákovice - stará rota
    9. Hrabětice
    10. Stará rota a starý prapor PS Hrušovany
    11. Novosedly
    12. Stará rota Lány
    13. Doubravka
    14. Boří Dvůr - stará rota
  17. Zaniklé roty 11. bPS
    1. Klížská Nemá
    2. Čunovo
    3. Kapitulský Dvor
    4. Devín
    5. Karlova Ves
  18. Zaniklé roty 3. bPS
    1. Český Mlýn
    2. Kámen
    3. Měděnec
  19. Zaniklé roty 12. bPS
    1. Oldřichov
    2. 4. rPS Bezejmenná
    3. Tišina
    4. Hraničná (Kóta 712)
    5. Skláře - Windischgrätz
    6. 14. rPS Bezejmenná
    7. Starý Pochr
    8. Jedlina
    9. Rozvadov (Kota 605)
    10. Kóta 512 (Tokaniště)
  20. Zaniklá kasárna 12. bPS
    1. 3. prPS - Lesná
    2. 12. bPS Planá
  21. Zaniklé roty 10. bPS
    1. Švele
    2. Prameny Vltavy
    3. Bučina
    4. Kota
    5. Světlé Hory
    6. 10. rPS Horní Cazov
    7. České Žleby - stará rota
    8. Krásná Hora
    9. Stoka
    10. Třístoličník
    11. Plešné jezero
    12. Planina
    13. Smrčina
    14. Zvonková
    15. Celnice
    16. Račín (Pestřice)
  22. Zaniklá kasárna 10. bPS
    1. prPS - Stožec
  23. Poddůstojnické školy PS
    1. PdŠ - Aš
    2. PŠ Moravský Svätý Ján
    3. PŠ Poprad
    4. Poddůstojnická škola PS a VS technická - Litoměřice
  24. Školy a učiliště PS
    1. Vojenské učilište Pohraniční stráže a Vnitřní stráže Olomouc
    2. UV MV - Bruntál
    3. Historie vzdělávání velitelského sboru PS a VS MV
    4. Historie vzdělávání - vysvědčení z VU PVS
  25. Kasárna 5. bPS
    1. 5. brigáda PS - Cheb (Klášter) - jídelna
    2. 5. brigáda PS - Cheb (Klášter)
    3. 5. brigáda PS - Cheb (Klášter) - interiéry
    4. 1. prPS - Krásná u Aše
    5. 2. prPS - Cheb
    6. 3. prPS - Halže
    7. Výcvikový útvar Aš - Východ
    8. Výcvikový útvar Aš - Keller
  26. Kasárna 9. bPS
    1. Výcvikové středisko 9. bPS - Rozvadov
    2. 9. brigáda PS - Domažlice
    3. 1. prPS - Rozvadov
    4. 2. prPS - Poběžovice
    5. 3. prPS - Nýrsko
    6. Výcvikové středisko 9. bPS - Poběžovice
    7. Výcvikové středisko 9. bPS - Nýrsko
  27. Kasárna 7. bPS
    1. 7. brigáda PS - Sušice
    2. 1. prPS - Železná Ruda
    3. 2. prPS - Volary
    4. 3. prPS - Lipno
    5. Záložní rota 4. prPS - Modrava
    6. 4. prPS - Modrava
  28. Kasárna 15. bPS
    1. 15. brigáda PS - České Budějovice
    2. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor
    3. 1. prPS Kaplice
    4. 2. prPS - Suchdol nad Lužnicí
    5. 3. prPS - Nová Bystřice
    6. Výcvikové středisko 15. bPS - Suchdol nad Lužnicí
    7. Výcvikové středisko 15. bPS - Horažďovice
    8. Výcvikové středisko 15. bPS - Stráž nad Nežárkou
  29. Kasárna 4. bPS
    1. 4. brigáda PS - Znojmo
    2. 1. prPS - Jemnice
    3. 2. prPS - Znojmo
    4. 3. prPS - Hrušovany nad Jevišovkou
    5. 4. prPS - Břeclav
    6. Záložně výcvikový prapor PS Břeclav (ČSLA - posádka)
    7. Cvičná rota Břeclav - Dukla
  30. Kasárna 11. bPS
    1. 11. brigáda PS - Bratislava
    2. Stará budova 11. bPS - Bratislava
    3. Ženijní rota 11. bPS Bratislava
    4. Záložní prapor Bratislava
    5. 1. prPS - Malacky
    6. 2. prPS - Bratislava
    7. 3. poříční prPS - Komárno
  31. Kasárna HS PS OSH
    1. Smíchov
    2. Zadní Kopanina - spojovací rota HS PS OSH
    3. Zbraslav
    4. Muzeum SNB a vojsk MV Praha
  32. Kasárna 19. bPS
    1. 19. brigáda PS - Děčín
    2. Děčín - záložní rota Horní Žleb
    3. Děčín - záložní rota U Kaple
    4. Výcvikové středisko Filipov
    5. 1. prPS Jablonné v Podještědí
    6. 2. prPS Rumburk
    7. 3. prPS Děčín
    8. 4. prPS Dubí u Teplic
    9. Lipová - poddůstojnická škola 19. bPS
  33. Kasárna 3. bPS
    1. 3. bPS Karlovy Vary
    2. 3. bPS Karlovy Vary - Ostrov
    3. 1. prPS Jirkov
    4. 2. prPS Vejprty
    5. 3. prPS Nejdek
    6. Ošetřovna 3. bPS Karlovy Vary
    7. Chovná stanice služ. psů PS - Karlovy Vary
  34. Hraniční přechody a OPK
    1. OPK Hatě - starý přechod 70. léta
    2. OPK Pomezní Boudy
    3. OPK Cheb - Pomezí
    4. OPK Rozvadov
    5. OPK Folmava
    6. OPK Česká Kubice
    7. Rota OPK Spálenec
    8. OPK Železná Ruda - Alžbětín
    9. OPK Strážný
    10. OPK Studánky
    11. HP Český Heršlák - Deutsch Hörschlag
    12. OPK Horní Dvořiště
    13. OPK Dolní Dvořiště
    14. OPK České Velenice
    15. OPK Halámky
    16. OPK Nová Bystřice
    17. HP Košťálkov - Kleintaxen
    18. OPK Hnanice
    19. OPK Hatě
    20. OPK Hatě - starý přechod
    21. OPK Hevlín
    22. OPK Mikulov
    23. OPK Břeclav
    24. OPK Břeclav - KS Pohansko
    25. OPK Petržalka
    26. OPK Bratislava - Rajka
    27. OPK Komárno
    28. HP Cínovec
    29. HP Petrovice
    30. HP Hřensko
  35. Cvičiště a střelnice PS
    1. Střelnice Maxičky
    2. Střelnice u Petrovic
    3. Střelnice Boří Dvůr
    4. Střelnice Hajnice
    5. Střelnice v Mostech u Č. Těšína
    6. Autocvičiště Chodová Planá
    7. Střelnice Cetviny - Dolní Přibrání
    8. Střelnice Františkov
    9. Střelnice Maxov
    10. Střelnice Chodová Planá
    11. Cvičiště Zadní Chodov
    12. Cvičiště Malacky
    13. Střelnice Volary
    14. Střelnice Písečné
    15. Střelnice Liběnek
  36. Budovy OSH
    1. OSH Dolní Poustevna
  37. Pohraniční útvary SNB
    1. Pohraniční útvar SNB - Srní
  38. Vnitřní stráž MV ČSR
    1. Z historie Vnitřní stráže MV ČSR
  39. Muniční sklady PS
    1. Muniční sklad Planá u M.Lazní
    2. Muniční sklad 19.bPS Děčín - Maxičky
  40. Mapy
    1. Úsek roty Vašíček
    2. Úsek roty Pavlův Studenec
    3. Úsek roty Dyleň
  41. PS různé
    1. Bojová zástava 3. bPS Karlovy Vary
    2. Mapu EZOH roty Pohoří na Šumavě
    3. Čížov - Hardegg
    4. Újezd - nejzápadnější bod ČR
    5. Z úseku roty Pod Ostrým
    6. Nové Údolí - nádraží
    7. Veterina 4. bPS Znojmo
    8. Z úseku roty Počátky
    9. Expedice Státní hranice 2014 na 15. bPS Č. Budějovice
    10. Expedice Státní hranice 2014 na 19. bPS Děčín
    11. Z úseku roty Cetviny r. 2013
    12. Likvidace SiS v úseku roty Hajnice r. 1989
    13. Kopčany - stará rota - plánek
    14. Potůčky - místo havárie GAZu ze dne 26.9.1965
    15. Dyleň - fotografie z druhé strany
    16. Z úseku roty Maxičky
    17. Z úseku roty PS Dolní Dvořiště
    18. Psi roty Cetviny 1989-91
    19. Průběh SiS v úseku roty Borová Lada
    20. Seznam absolventů rukujících 1.10.1983 ke 12. školní bPS
    21. Seznam branců rukujících 3.10.1983 ke 12. školní bPS
    22. Expedice Státní hranice 2015
    23. Dolní Žleb - piket roty Maxičky
    24. Svatá Kateřina v roce 1997
    25. Železné schody - úsek roty Devět Mlýnů
    26. Průběh SiS mezi rPS Čížov a rPS Podmolí
    27. Jak to bylo se službou u 12. rPS Bystřice
    28. Fišerovy Chalupy - mapa průběhu trasy EZOH kolem r. 1960
    29. Skanzen ochrany státních hranic Nové Hrady - Celňák
    30. Žďárek - umístění Pohraniční knihy.
    31. Devínska Nová Ves - záplavy červen 2013
    32. Z katastru nemovitosti roty Dyleň r. 2013
    33. Devínska Nová Ves - likvidácia SiS po roku 1989
    34. Weitfelerské slatě - návštěva roty a okolí v roce 2004
    35. Skláře - situační plánky roty z 50.-60. let
    36. Část úseku roty Polom - N. Hůrka - Laka
    37. Závora IPPEN na 15. rPS Kyselov
    38. Stanoviště hlídek na rPS Cetviny r. 1989
    39. Roklan - pozůstatky roty v roce 1974
    40. Likvidácie SiS vo Vysokej pri Morave
    41. Zvonková - průběh SiS mezi Huťským a Medvědím potokem
    42. Velitelé roty Dyleň
    43. Rakouská celnice Aigen
    44. Vzpomínáme na mjr. Pavla Mikotu
    45. Signálka v úseku roty Písečné
    46. Dolní Silnice - zajímavosti z úseku roty
    47. Signálka v úseku roty Kvilda
    48. Cetviny - mapa průběhu trasy EZOH
    49. Pamiatka na miestny vojensky útvar v Suchohrade
    50. Piket rPS Černé Jezero
    51. Areál roty PS Vašíček
    52. 4. brigáda PS - Znojmo - sled rot k 1.1.1951
    53. 12.rPS Stožec - likvidace roty
    54. Zachovalá pozorovací věž PS u Mackova
    55. 17. rPS - Staré Město - likvidace roty
    56. Sled rot Modravského praporu PS rok 1950-51
    57. Kyselov - neznámá maringotka za rotou v lese
    58. Záchrana jednoho starého špaku 2019
    59. Broumov - letecké snímky z roku 2018
    60. Piket rPS. Hájenka
    61. 8. rPS - Borová Lada - likvidace roty
    62. 13. rPS - Hevlín - likvidace roty
    63. Zaniklé sousední roty Pavlova Studence
    64. Průběh SiS od křížení Krásnohorské a Kostelní cesty
    65. 18. rPS - Slavonice - likvidace roty 2021
    66. Nýrsko - fotky z oslav a svátků - pomoc při datování
    67. 12. rPS - Bystřice - likvidace roty
    68. Vývoj a dislokace rot 19. bPS v letech 1952-1966
    69. Valtice - Rajsna - srovnávací snímek 1979 - 2021
    70. Pozůstatky vzkazů pohraničníků v kůře stromů u rPS Maxov
    71. Pozůstatky SiS v úseku rPS Broumov
    72. Neznámá předchůdkyně rps Slatě
    73. Piket na Strážní stěně
    74. Piket a SiS u Kateřinského potoka - rPS. Diana
    75. Obojek služebního psa s bílo červeným světlem
    76. Piket u Kristina Hrádku
    77. Jozef Ludas - otvorená nová ulica v obci Tvrdošovce
    78. Jelení Skok na fotkách z filmu Listy z kronik PS
    79. Valtice - Celní úřad - likvidace roty r. 2016
    80. Z úseku roty Cetviny r. 2016
    81. Ochrana státní hranice v sedmdesátých letech 20. století
    82. Piket Travní Dvůr
    83. Stanoviště skryté hlídky PS nad Vranovem n. Dyjí
    84. Tragický incident ze dne 27.11.1979 - voj. Miloš Kukla
    85. Likvidace bývalé 5. bPS Cheb - Klášter
    86. Rota Medenice v roce 1968
    87. Tokáň - Zadní Jetřichovice
    88. Umístění informační tabulky na rPS Dyleň
    89. Zadní Chodov - pohled na kasárna v roce 1980
    90. Z úseku rPS Potůčky
    91. Z úseku roty Žofín
    92. Z úseku roty Stálky - údolí řeky Dyje
    93. Zajímavosti z úseku rPS Stoka - Nové Údolí
    94. Javoří Pila 11.7.1974
    95. Plešné jezero r. 1985
    96. Z úseku roty Cetviny r. 2015
    97. Čížov - průběh EZOH
    98. Slavonice - snímky SiS v úseku roty
    99. Svatá Kateřina - zimní OSH úseku r. 1979-81
    100. Javoří Pila r. 1974 - oslavy povýšení
    101. Javoří Pila r. 1974 - momentky ze života roty
    102. Javoří Pila - kámen Neprojdou
    103. Javoří Pila r. 1974 - nácviky a jiné
    104. Javoří Pila r. 1974 - při údržbě SiS a jejího okolí
    105. EZOH roty Vašíček
    106. Javoří Pila r. 1973-74 zima - různé fotky
    107. Javoří Pila r. 1974 - Den dětí na Srní
    108. Javoří Pila r. 1987-89 - piket na Modravě a okolí
    109. Z úseku roty Cetviny r. 2012
    110. Signálka v úseku roty Rancířov
    111. Javoří Pila r. 1974 - OSH v okolí HP 16
    112. Roklan - vzpomínky na službu v letech 1951-52
    113. Weitfelova slať - pozůstatky EZOH
    114. Vašíček - letecké snímky z roku 2018
    115. Signálka v úseku roty Lány
    116. Cvičný EZOH u Chodové Plané
    117. Lávka a most přes řeku Dyji. Začátek úseku roty Dyjákovice
    118. PVS 4. bPS Znojmo
    119. Hajnice - likvidace roty 2014
    120. Bunkry v úseku roty Pod Ostrým
    121. Signálka v úseku roty Javoří Pila
    122. Signálka v úseku roty Nové Hrady
    123. Záložní VS 5. bPS - Seníky
    124. Signálka v úseku roty Fišerovy Chalupy
    125. Signálka v úseku roty Žďárek
    126. Lukov - průběh EZOH
    127. Nová Pec - stanoviště KH na žel. mostě
    128. Javoří Pila r. 1987-89 - momentky z období na rotě
    129. Devínska Nová Ves - porovnání části úseku po 25 letech
    130. Signálka v úseku roty Slavětín
    131. Záložní prapor Bratislava - okupace v roce 1968
    132. Devínske Jazero - návrat po 26 letech
    133. Devín - 80. roky - SiS
    134. Signálka v úseku roty Slavonice
    135. Z úseku roty Zadní Chalupy
    136. Česká Kubice - nádraží - druhá půlka 40. let
    137. Ruské Domy - návštěva v úseku 7.2012
    138. Kyselov r. 2012 - návštěva roty po 44 letech
    139. Posledný preryv roku 2012 na 8. rPS Devínska Nová Ves
    140. Debrník - miesto posledného odpočinku VR Vydláka
    141. Dyleň - stanoviště skryté hlídky
    142. Signálka v úseku roty Devínska Nová Ves
    143. Signálka a čára překrytí v úseku roty Devínske Jazero
    144. Svatá Kateřina - letecké pohledy na rotu
    145. Javoří Pila r. 1974 - brigáda na dřevo
    146. Javoří Pila r. 1987-89 - Vánoce a Silvestr na rotě
    147. Javoří Pila r. 1973-74 zima - Memoriál poručíka Horvátha
    148. Nýrsko - brigádní soutěž o nejlepšího psovoda
    149. Javoří Pila r. 1972-74 - odchod do civilu
    150. Pozůstatky SiS u Chodské Úhlavy
    151. Svatá Kateřina v roce 1991
    152. Cetviny a okolí r. 2006
    153. Javoří Pila r. 1987-89 - Rokytská slať
    154. Vlajka - Den PS 2012
    155. Signálka v úseku roty Prášily
    156. Javoří Pila r. 1987-89 - zima na rotě
    157. Výkolejky před státní hranicí
    158. Zbytky SiS u soutoku Moravy a Dyje
    159. PS Boží Dar
    160. Požár v kasárnách Z.Chodov dne 2.8.2009
    161. Špak Zadní Chalupy
    162. Signální stěna Bučina
    163. Přeshraniční turistická stezka Trojmezí
    164. Stavebně montážní prapor Dolní Žandov
    165. ŽTZ vodního toku - Mohelenský potok
    166. Signální stěna v úseku roty Maxov
    167. Špak Horní Paseky
    168. Začátek signální stěny na uzemí ČSSR
    169. Piket roty Písečné
    170. Dřevěná pozorovatelna
    171. Signální stěna Devínska Nová Ves
    172. Signálka v úseku roty Mikulov
    173. Signálka v úseku roty Březí
    174. Signálka v úseku roty Jaroslavice
    175. ŽTZ vodního toku - řeka Odrava
    176. Znojmo - střelnice u Býčí skály
    177. Muzeum Železné opony Valtice - Rajsna
    178. Signálka v úseku roty Devět Mlýnů
    179. Signálka v úseku roty Hevlín
    180. Signálka v úseku roty Hrušovany n. Jev.
    181. Signálka v úseku roty Dyjákovice
    182. Signálka v úseku roty Ruské Domy
    183. ŽTZ vodního toku - řeka Ohře
    184. Rusovce - levý úsek SH
    185. Úsek ŠH 13.rPS - Nová Pec (Klápa)
    186. Úsek 10. rPS Kapitulský Dvor
    187. Signálka v úseku roty České Velenice
    188. Vzpomínka na mjr. Przeczka
    189. Signálka v úseku roty Sedlec
    190. ŽTZ vodního toku - Hamerský potok
    191. Torzo ŠPAKu u Broumova
    192. Ženijně-technické zátarasy Čížov
    193. Na styku 4. a 11. bPS
    194. Chata u Černého jezera
Objekty ČSLA
  1. Kasárna a objekty ČSLA
    1. VÚ 7495 - 1. prapor Mariánské Lázně - Hamrníky
    2. VÚ Kroměříž - Rybalkova kasárna
    3. VÚ Beroun
    4. VÚ Strašice
    5. VÚ 6159 - Kadaň
    6. VÚ Karlín - kasárny Jana Žižky z Trocnova
    7. VÚ 8700 - Michalovce
    8. VÚ 4407 - Cheb
    9. Kasárna VÚ 7087 - Praha Kbely
    10. Kasárna VÚ - Podbořany
    11. VÚ 5849 - Jáchymov (Vršek)
    12. VÚ 6130 - Hranice na Moravě
    13. Kasárna VÚ 1745 - Bor u Tachova
    14. VÚ 8521 - Staré Město pod Sněžníkem
    15. VÚ 8261 - Brezno
    16. 171. plrp Rožmitál pod Třemšínem - palebné postavení Vacíkov
    17. VÚ 4428 - Hodonín
    18. VÚ 7341 - Střelské Hoštice
    19. Kasárna VÚ 3848 - Senica
    20. Kasárna VÚ 6383 - Příbram
    21. Kasárna VÚ 1038 - Kežmarok
    22. Kasárna VÚ 8127 - Klatovy
    23. Kasárna VÚ 1035 - Rakovník
    24. VÚ 9692 - Červená Voda
    25. VÚ 3866 - Mikulov na Moravě
    26. VÚ Kroměříž - Žižkova kasárna
    27. VÚ 5198 - Kramolín
    28. Děvín u Mikulova - objekt radioreleové sítě ČSLA
    29. Kasárna VÚ 3276 - Jihlava
    30. Kasárna VÚ 8012 - Havlíčkův Brod
    31. VÚ Holýšov
    32. VÚ Plzeň - Slovany
    33. Kasárna VÚ Tachov
    34. VÚ - Dobřany
    35. Velká Hleďsebe - Klimentov
    36. Kasárna VÚ 1603 a 8016 - Poprad
    37. Kasárna VÚ 1030 - Nová Hůrka (Dobrá Voda)
    38. Kasárna VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou
    39. Kasárna VÚ 1561 - Příbram
    40. Kasárna VÚ 1735 - Klatovy
    41. Kasárna VÚ 2071 Karlovy Vary
    42. Kasárna VÚ 3286 - Písek
    43. Kasárna VÚ 3412 - Prostějov
    44. Kasárna VÚ 3076 - Žamberk
    45. Kasárna VÚ 4443 - Hranečník
    46. Kasárna VÚ 4553 - Havlíčkův Brod
    47. Kasárna VÚ 5946 - Humenné
    48. Kasárna VÚ 5953 - Karlovy Vary
    49. Kasárna VÚ 6195 - Havlíčkův Brod
    50. Kasárna VÚ 6195 - Jihlava
    51. Kasárna VÚ 6175 - Benešov
    52. Kasárna Příbram - 1. Máj
    53. Kasárna VÚ 7082 - Kolín
    54. Kasárna VÚ 7505 - Rožmitál pod Třemšínem
    55. Kasárna VÚ 7690 - Brod (Příbram)
    56. Kasárna VÚ 8015 - Stříbro
    57. Kasárna VÚ 8186 - Sušice
    58. Kasárna VÚ 8200 - Domažlice
    59. Kasárna VÚ 8663 - Dukovany
    60. Kasárna VÚ 9699 - Klatovy
  2. Fotky z druhé strany hranice
    1. Havran a rPS Skláře při pohledu z druhé strany
  3. Objekty elektronické války
    1. Rota radiového průzkumu Aš
    2. Zvon - ubytovací rota Václav
    3. Stanoviště Dyleň
    4. Stanoviště Poledník
    5. Stanoviště Havran
    6. Stanoviště Zvon
    7. Stanoviště Tišina
    8. Stanoviště Čerchov
    9. Milíře
  4. Muniční sklady ČSLA
    1. VÚ 7760 - PSŽM Veselice
    2. Muniční sklad Hory u K. Varů
    3. Muna Mikulovice - VÚ 8189
    4. Muniční sklad Purkrábka - VÚ 9108 - Znojmo
    5. Muniční sklad Tužinka - VÚ 6175
    6. Muna Mikulovice - protiletecký kryt
    7. Potočiště
    8. Stříbro - Jirná
  5. Cvičiště, střelnice a prostory
    1. Javorina - vojenský újezd
    2. Neznámá střelnice u Dlouhého Újezdu
    3. Střelnice Mětikalov
    4. Cvičiště Dobřany
    5. Střelnice Bohuslav
    6. Střelnice Baba - Benešov
    7. Vojenský újezd Brdy
    8. Střelnice Městiště
    9. Střelnice Mušlov
    10. Poleň - tanková střelnice
    11. Posádkové cvičiště Stříbro
    12. Střelnice Prášily (Slunečná)
    13. Střelnice Dolní Žandov
    14. Cvičiště Drmoul - Cech
  6. Kasárna a objekty CO
    1. 4. pluk CO Varnsdorf - VÚ 1859
    2. 5.pluk CO Žilina - VÚ 2344
  7. VÚ 1051 Louny
    1. Kasárna VÚ 3288 - Rakovník
    2. Kasárna VÚ 1051 Louny
    3. VÚ Louny r. 2008
  8. Vojenská letiště ČSLA
    1. Letiště Planá u Č. Budějovic
  9. VÚ 9108 Znojmo
    1. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2017
    2. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2016
    3. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2015
    4. VÚ 9108 - Znojmo. Pohřeb P. Hireše
    5. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2014
    6. VÚ 9108 - Znojmo. Pohřeb V. Nového
    7. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2013
    8. Malá Louka
    9. Z fotoarchivu pana J. Smutného r. 1988-89
    10. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2011
    11. Bojová zástava 9. motostřeleckého pluku Znojmo
    12. Ze života VÚ 9108 Znojmo
    13. Brodění tanků
    14. Vagónování těžké techniky
    15. Mašovice - střelnice
    16. PVS VÚ 9108 Znojmo
    17. Načeratický kopec - tankodrom
    18. VÚ 9108 - Žižkova kasárna
  10. Školy ČSLA
    1. Vojenská střední odborná škola tanková a automobilní Nitra
  11. ČSLA různé
    1. Likvidace kasáren VÚ 3412 - Prostějov
    2. VÚ 8186 - knížka Vojín Sígr aneb Ne-skutečná vojna
    3. Stanoviště Dyleň - pohled z druhé strany
    4. Dukla Kolín - volejbal
    5. Kolín - suvenýry z vojny r. 1984-86
    6. PZH - VÚ 6175 - Benešov (Baba)
    7. VÚ 8186 - Sušice - grafická rekonstrukce
    8. Vojenská zemědělská výpomoc ve Vikleticích r. 1972
    9. Tišina - návštěva roty a okolí 6.2012
    10. Tanková cesta - Cheb
    11. Okresní vojenská správa Cheb
Objekty PVOS
  1. Pozorovací hlásky
    1. PH 150 - Pastviny
    2. PH 551 - Aš
    3. PH 151 - Zelená Hora
    4. PH 152 - Hazlov
    5. PH 153 - Brtná
    6. PH 155 - Starý Hrozňatov
    7. PH 156 - Tišina
    8. PH 157 - Milíře
    9. PH 158 - Kňourek
    10. PH 159 - Rozvadov
    11. PH 162 - Starý Herštejn
    12. PH 163 - Baldov
    13. PH 165 - Capartice
    14. PH 111 - Spálený vrch
    15. PH 164 - Všerubský vrch
    16. PH 200 - Svatá Kateřina
    17. PH 201 - Hraničář
    18. PH 202 - Hojsova Stráž
    19. PH 203 - Staré Zhůří (Keply)
    20. PH 228 - Filipova Huť
    21. PH 206 - Žďárek
    22. PH 207 - Horní Vltavice
    23. PH 208 - České Žleby (stará hláska)
    24. PH 209 - Chlum (u Volar)
    25. PH 210 - Želnava
    26. PH 251 - Horní Planá
    27. PH 252 - Dolní Vltavice
    28. PH 211 - Svatý Tomáš
    29. PH 253 - Mlýnce
    30. PH 254 - Kapličky
    31. PH 255 - Horní Dvořiště
    32. PH 262 - Kraví hora (Hojná Voda)
    33. PH 262 - Dlouhá Stropnice (Šejby)
    34. PH 256 - Benešov nad Černou
    35. PH 257 - Bukovsko
    36. PH 258 - Pohorská Ves (Žofín)
    37. PH 259 - Hlinov
    38. PH 260 - Nová Ves n. L.
    39. PH 261 - Klikov
    40. PH 263 - Chlum u Třeboně
    41. PH 264 - Libořezy
    42. PH 281 - Sedlo
    43. PH 283 - Hůrky
    44. PH 282 - Stálkov
    45. PH 286 - Slavětín
    46. PH 284 - Chvalkovice
    47. PH 285 - Vratěnín
    48. PH 451 - Podhradí nad Dyjí
    49. PH 452 - Větrník
    50. PH 453 - Podmolí
    51. PH 454 - Havraníky
    52. PH 287 - Dyjákovičky
    53. PH 455 - Jaroslavice
    54. PH 456 - Hrabětice
    55. PH 457 - Novosedly
    56. PH 458 - Mušlov
    57. PH 459 - Valtice Rajsna
    58. PH 501 - Piesočná
    59. PH 509 - Malé Leváre
    60. PH 502 - Gajary
    61. PH 503 - Záhorská Ves
    62. PH 506 - Slavín
  2. Pozorovací hlásky - zaniklé
    1. PH 163 - Hrádek (Újezd)
    2. PH 159 - Jedlina
    3. PH Zvon
    4. PH 184 - Jezvinec
    5. PH 164 - Mrákov
    6. PH Milence (Hraničář)
    7. PH 205 - Železná Ruda
    8. PH 204 - Prášily
    9. PH Sedlo nad Albrechticemi u Sušice
    10. PH Boubín
    11. PH Valtéřov
    12. PH Suchdol - Bujanov
    13. VH 209 - Volary
    14. VH 210 - Chlum u Volar (stará hláska)
    15. PH Chlum u Třeboně
    16. PH 283 - Chvaletín
    17. PH 461 - Lány (stará hláska)
    18. PH 452 - Lesná
  3. 2. rtb - Brno
    1. 61. rtp - Brno
    2. 612 rtr. Božice - vysílací bod
    3. 611. rtr - Moravské Budějovice (Krnčice)
    4. 612 rtr. - Božice
    5. 613. rtr - Lavičky
    6. 621. rtr - Chropyně
    7. 65. rtp - Mierovo
  4. 3. rtb - Chomutov
    1. 51. rtpr Lažany - VÚ 3273
    2. 511. rtr - Mikulášovice
    3. 52. rtp Dobřany (Stod) - VÚ 8060
    4. 521. rtr - Poleň
    5. 522. rtr - Zhůří
    6. 523. rtr Katovice
    7. 53. rtp - Třebotovice - VÚ 1738
    8. 531. rtr - Třeboň
    9. 532. rtr - Svatý Tomáš
    10. 534. rtr - Nová Bystřice - týlová část
    11. 534. rtr - Nová Bystřice - bojová část
    12. Záložní VS 3. divize PVOS Hvožďany - RVS Chrášťany
    13. 550. rtr - Kříženec
    14. 551. rtr - Aš
    15. 552. rtr - Dřenice
    16. 562. rtr Třemošná - Vranov
    17. 563. rtr Ratiboř
  5. Zaniklé roty PVOS
    1. 318. rth - Hůrky u Nové Bystřice - týlová část
    2. 318. rth - Hůrky u Nové Bystřice - bojová část
    3. PVOS Křížový vrch u Stodu
    4. 310. rth - Litice
  6. Pozorovací hlásky - vnitrozemí
    1. PH 626 - Šumperk
    2. PH Polička
    3. PH Nepolisy
    4. PH Lesný
  7. Zaniklé PH - vnitrozemí
    1. PH Dlažov
    2. PH 159 - Loket
  8. Pozorovací hlásky - Polsko
    1. PH Horní Adršpach
  9. Pozorovací hlásky - NDR
    1. PH - Počátecký vrch
    2. PH - Bublava (Bleiberg)
    3. PH - Blatenský vrch
    4. PH Hutberg - Růžová u Děčína
    5. PH - Vlčí hora
    6. PH - Petrovice (Špičák)
  10. Hotovostní stanoviště PVOS
    1. Stříbro - Palebné stanoviště 11. plp
    2. Smrkovec - Palebné stanoviště 12. plp
  11. Odloučená stanoviště
    1. Bojové stanoviště roty VÚ 1738 - Třeboň - Lomnice n. L.
    2. PVOS Rancířov - odloučené pracoviště 611. rtr
  12. 71. plrb Praha - VÚ 2516
    1. Drnov u Slaného - SVS 71.plrb, 56.rtpr a NS-5
  13. 185. plrb Kralovice - VÚ 2496
    1. 1. plro - Hora Sv. Šebestiána
    2. 2. plro - Bochov
    3. 3. plro - Pernarec
    4. 4. plro - Přeštice
    5. 5. plro - Nové Mitrovice
  14. 76. plrb Brno
  15. 77. plrb Ostrava
  16. Protiletadlové pluky PVOV
    1. 12. plp Mariánské Lázně - Klimentov - VÚ 6162
  17. Muniční sklady PVOS
    1. ŽMS Krásno - sklad 12. plp
  18. PVOS různé
    1. Setkání vrtulníků AH-1 a Mi-24 na hranici ČSSR v roce 1988
    2. Hláskaři v komiksu
    3. Předchůdci hláskařů - lovci letadel
    4. Poděkování hláskařským archeologům na PH 208
    5. 621. rtr - Chropyně - souhrn fotografií útvaru
    6. PH Sedlo nad Albrechticemi - porovnání snímků 1958 a 2012
    7. Návštěva PH 164 - Všerubský vrch r. 2011
    8. Návštěva PH 228 - Filipova Huť r. 2012
    9. Pohlednice z okolí vidových hlásek
    10. Návštěva PH 201 - Hraničář
    11. PH 162 - Starý Herštejn - návštěva po 37 letech
    12. Z fotoarchivu Bohouše Jelínka - PH 228 r. 1971-73
    13. Ze života hlásky PH 228 - Filipova Huť r. 1985
    14. Konstrukce věže hlásky
    15. Stavba stožáru - Typ velká TESLA
    16. Ze života hlásky PH 209 - Chlum u Volar r. 89-90
Dobové foto
  1. Dobové foto PS
    1. Vašíček r. 1987-88
    2. Planá u Mariánských Lázní r. 1987
    3. Hrušovany - prapor r. 1989-90
    4. Březník r. 1973-75
    5. Vašíček r. 1984
    6. Vašíček r. 1972-74
    7. Diana r. 1970-72
    8. Planá u Mariánských Lázní r. 1984 jaro
    9. Vašíček r. 1975-76
    10. Dolní Silnice r. 1984-86
    11. Chodová Planá - cvičná čára r. 1972
    12. Sruby r. 1984-86
    13. Chodová Planá r. 1990
    14. Vašíček r. 1962-68
    15. Maxov r. 1990
    16. Vašíček r. 1981-84
    17. Vašíček r. 1978-80 podzim
    18. Vašíček r. 1985-87
    19. Spáleniště r. 1983-85 jaro
    20. Vašíček r. 1992
    21. Čerchov r. 1981-83 jaro
    22. Ruské Domy r. 1986-88
    23. Horní Hraničná r. 1985
    24. Svatý Kříž r. 1989-90
    25. Újezd r. 1982
    26. Hajnice r. 1987-89
    27. Pleš r. 84-86
    28. Kyselov r. 1988-90
    29. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1984
    30. Debrník r. 1977-79
    31. Hajnice r. 1980-82
    32. Pleš r. 1978-80
    33. Ruské Domy r. 1988-89
    34. Pomezí r. 1983-85 podzim
    35. Chodová Planá r. 1954
    36. Devínske Jazero r. 1972-74
    37. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1972
    38. Poštorná r. 1982-84
    39. Dyleň r. 1987-88
    40. Debrník r. 1976
    41. Zadní Chodov PŠ r. 1964
    42. Březník r. 1975-76
    43. Knížecí Pláně - film Černý vlk
    44. Polná r. 1972-73
    45. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1980
    46. Volary - prapor r. 1980-81
    47. Volary - poddůstojnická škola r. 1962-64
    48. OPK Horní Dvořiště r. 1986-87
    49. Nýrsko r. 1989-90
    50. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1989
    51. Dyleň r. 1976-78
    52. Debrník r. 1985-87
    53. Svatý Kříž r. 1977-79
    54. Staré Město r. 1979
    55. Aš - výcvikový útvar Keller r. 1978
    56. Cheb - brigáda - kuchyně r. 1977
    57. Aš r. 1977
    58. Mlýnce r. 1983
    59. Pasečná r. 1982
    60. Ruské Domy r. 1985-87
    61. Zadní Chalupy r. 1963-65
    62. Prášily r. 1978-80
    63. Planina r. 1960-61
    64. Dolní Dvořiště r. 1984-86 jaro
    65. Kyselov r. 1984-86
    66. Podmolí r. 1982-84
    67. Spáleniště r. 1981
    68. Tisová r. 1976
    69. Artolec r. 1979-81
    70. Zadní Chodov r. 1979-81
    71. Trojmezí r. 1989-90
    72. Pavlův Studenec r. 1989-90
    73. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1980 podzim
    74. Svatá Kateřina r. 1963-65
    75. Moravský Ján r. 1984-85
    76. České Žleby r. 1981-83
    77. Cetviny r. 1983-85
    78. Pasečná r. 1984-86
    79. Nový Vojířov r. 1971
    80. Mlýnce r. 1989-91 jaro
    81. Hájenka r. 1988-90
    82. Hájenka r. 1974
    83. Vašíček r. 1974-76
    84. Černé Jezero r. 1988
    85. Pomezí r. 1989-90
    86. Hevlín r. 1964-66
    87. Slatina r. 1988
    88. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1988
    89. Plešné jezero r. 1970-72
    90. Mýtina r. 1987-89
    91. Šejby pol. 70 let
    92. Praha Smíchov - velitelství PS r. 68-70
    93. Pernárec pod Landštejnem
    94. České Žleby r. 1980-82
    95. Újezd r. 1989-91
    96. Nový Dvůr r. 1979-81
    97. Nový Žďár 1986-88
    98. Artolec r. 1987
    99. Hájenka r. 1984-86 jaro
    100. Mýtina r. 86-88
    101. Spáleniště r. 1984-86
    102. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1985
    103. Tokániště r. 1988
    104. Hajnice r. 1982-84
    105. VŠ SNB Holešov r. 1975-76
    106. Dolní Silnice r. 1970-72
    107. Moravský Ján r. 1986-88
    108. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. xxxx
    109. Lukov r. 1979-83
    110. Cheb - brigáda - RTZ r. 1985-87
    111. Hájenka r. 1964-66
    112. OPK Spálenec r. 1981
    113. Vašíček r. 1972
    114. Nová Pec r. 1963-65
    115. Černé Jezero r. 1985-87
    116. Dubina r. 1967-69
    117. Pod Ostrým (Hamry) r. 1988
    118. Diana r. 1980-82
    119. Hatě r. 1984-86
    120. Mikulov r. 1986
    121. České Budějovice - ženijní rota r. 1983-85 podzim
    122. Mikulov r. 1987
    123. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1986-88
    124. Černé Jezero r. 1986-88
    125. Tisová PŠ r. 1975
    126. Vašíček r. 1980-82
    127. Bystřice r. 1986
    128. Nový Vojířov r. 1972-74
    129. Malacky - výcvikový prapor r. 1972
    130. Vašíček r. 1986
    131. České Velenice - OPK r. 1973
    132. Krabonoš r. 1973-74
    133. Suchdol n. L. - prapor r. 1965
    134. Tisová r. 1963-64 ŠDZ
    135. Mlýnce r. 1985-87
    136. Diana r. 1960-62
    137. Svatý Kříž r. 1980-82
    138. Újezd r. 1979-81
    139. Zvonková r. 1969-71
    140. Nemanice r. 1988
    141. Spáleniště r. 1957-59
    142. Javoří Pila r. 1956-61
    143. Cheb - brigáda - ženijní rota r. 1985-87
    144. Poběžovice - prapor - velitelská rota r. 1973-74
    145. Hatě - foto z kroniky ZO SSM
    146. Bratislava - poříční oddíl r. 1987
    147. Záhorská Ves r. 1976-78
    148. Komárno - poříční oddíl r. 1955-64
    149. Ruské Domy r. 1979-81
    150. Kopčany r. 1988-89
    151. Šejby r. 1977
    152. Malé Leváre r. 1985-87
    153. Zadní Chodov PŠ r. 1971 jaro
    154. České Budějovice - brigáda - r. 1972-73
    155. OPK Hatě 70-80. léta
    156. Vašíček r. 1979-81
    157. Zvonková r. 1973
    158. Svaroh r. 1977-79
    159. Diana r. 1961
    160. Poledník r. 1958
    161. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1958
    162. Mohelno r. 1976-78
    163. Trojmezí r. 1975-77
    164. Mohelno r. 1969-71 podzim
    165. Žďárek r. 1990-91
    166. Podmolí r. 1969-71
    167. Kopčany r. 1986-88
    168. Rancířov r. 1980-81
    169. České Budějovice - RTZ r. 1982-84
    170. Svaroh r. 1981-83 jaro
    171. Horní Dvořiště r. 1983-85
    172. Javoří Pila r. 1984
    173. OPK Rozvadov r. 1980-82
    174. Svaroh r. 1979-81
    175. Cheb - brigáda - RTZ r. 1988-90
    176. Stožec r. 1984-86
    177. Devínske Jazero r. 1979-80
    178. Javoří Pila r. 1977-79
    179. Tokániště r. 1987-89 podzim
    180. Ječmeniště r. 1985-87
    181. Mýtina r. 1979-83
    182. Debrník r. 1979-81
    183. Spáleniště r. 1981-83
    184. Javoří Pila r. 1982-84
    185. Nové Hrady r. 1973-75
    186. Lukov r. 1976-78
    187. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1987-89
    188. Šafov r. 1987
    189. Zvonková r. 1985-87
    190. Nové Údolí r. 1966-68
    191. Chodová Planá r. 1979
    192. Pasečná r. 1980-82
    193. Cheb - brigáda - RTZ r. 1980-82
    194. Pasečná r. 1991
    195. Poběžovice r. 1971-73
    196. Mýtina r. 1971-72
    197. Nová Pec r. 1974-76 jaro
    198. Moravský Ján r. 1973-75
    199. Pomezí nad Ohří r. 1957-59
    200. Planá u Mariánských Lázní r. 1967-69
    201. Dolní Silnice r. 1988-90 podzim
    202. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1990
    203. Zámeček r. 1962
    204. Záhorská Ves r. 1987-89
    205. Tisová PŠ r. 1973
    206. Dyleň r. 1980-82
    207. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1984-86
    208. Pavlův Studenec r. 1962-64
    209. Lukov r. 1979-81
    210. Kopčany r. 1989
    211. Nýrsko - výcvik r. 1982
    212. Aš - vojenská přísaha r. 1972
    213. Hájenka r. 1981-83
    214. Bratislava - poříční oddíl r. 1985-87
    215. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1983
    216. Hraničky r. 1982-84
    217. Planá u Mariánských Lázní r. 1985-87
    218. Mýtina r. 1981-83
    219. Aš r. 1960-62
    220. Čerchov r. 1976-78
    221. Čerchov r. 1987-89 podzim
    222. Dolní Silnice r. 1986-88
    223. Sedlec r. 1967-69
    224. Pasečná r. 1985-87
    225. Planá u Mariánských Lázní r. 1978 - vojenská přísaha
    226. Ulrichov r. 1955
    227. Dolní Silnice r. 1968-70
    228. Rancířov r. 1968
    229. Dyleň r. 1964-65
    230. Pod Ostrým (Hamry) r. 1975
    231. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1987-89
    232. Nová Bystřice - prapor r. 1982
    233. Zadní Chodov r. 1981-83
    234. Cheb - brigáda - VR r. 1976-78
    235. Pod Ostrým (Hamry) r. 1970-72
    236. Valtice - Rajsna r. 1981-82
    237. Slavětín r. 1979-80
    238. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1979
    239. Střelnice Maxov r. 1992
    240. Dolní Silnice r. 1972-74
    241. Branka r. 1976-78
    242. Dubina 80. léta
    243. Komárno - 80. léta
    244. Cetviny r. 1987-89 podzim
    245. Diana r. 1986-88
    246. Dubina r. 1973-75
    247. Aš - vojenská přísaha r. 1991
    248. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1967-69
    249. Mlýnce r. 1977-79
    250. Chodová Planá r. 1986
    251. Pomezí nad Ohří r. 1962-64
    252. Planá u Mariánských Lázní 60. léta
    253. Bruntál - UV MV r. 1962-64
    254. Nový Vojířov r. 1970-72
    255. Mýtina r. 1980-82 jaro
    256. Cetviny r. 1950
    257. Polná r. 1975-77
    258. 1. Máj na 4. bPS Znojmo
    259. Nová Pec r. 1971-73 podzim
    260. Vejprty - prapor r. 1963
    261. Pohoří r. 1974-76
    262. Dolní Silnice r. 1990-91
    263. Zadní Chodov PŠ r. 1965-66
    264. Koranda r. 1963-65
    265. Diana r. 1971-73
    266. Poledník r. 1959
    267. Lipno r. 1987-90
    268. Pod Ostrým (Hamry) r. 1967-69
    269. Borová Lada r. 1986-87
    270. Sruby r. 1978-80
    271. Vašíček r. 1986-88
    272. Šejby r. 1975-77
    273. Lipno - spojrota r. 1960-62
    274. Vysoká pri Morave r. 1977-79
    275. Rancířov r. 1977-79
    276. Sruby r. 1980-82
    277. Mýtina r. 1978-80
    278. Volary - poddůstojnická škola r. 1963-64
    279. Nové Hrady r. 1982-84
    280. Polná r. 1973-75
    281. Svatá Kateřina r. 1964-65
    282. Rozvadov r. 1958-60
    283. Cheb - brigáda - autorota r. 1964-66
    284. Volary - brigáda - spojrota r. 1959-61
    285. Vašíček r. 1981-86
    286. Zadní Chalupy 70-80. léta
    287. Fišerovy Chalupy r. 1979-81
    288. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1979-81
    289. Valtice - Celní úřad r. 1987-89 jaro
    290. Sedlec r. 1980-82 jaro
    291. Zadní Chodov - RTZ r. 1972-74
    292. Staré Město r. 1970-72
    293. Mýtina r. 1984-86
    294. Nemanice r. 1983-85
    295. Svatá Kateřina a Sruby 70. léta
    296. Javoří Pila r. 1987
    297. Cheb - brigáda - VR r. 1977-79
    298. Poběžovice r. 1971
    299. Hájenka r. 1965-67
    300. Nová Pec r. 1967-69
    301. Devín r. 1986-88
    302. Stoupa r. 1989-90
    303. Pernárec r. 1965-67
    304. Plešné jezero r. 1968-70
    305. Nýrsko - výcvik r. 1986 jaro
    306. Dubina r. 1977-79
    307. Pavlův Studenec r. 1969-70
    308. Javoří Pila r. 1973-74
    309. Oldřichov r. 1963-67
    310. Zadní Chalupy r. 1972-74
    311. Nová Pec - archiv V. Nováka
    312. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1972-73
    313. Plešné jezero - archiv V. Nováka
    314. Bystřice r. 1969-71
    315. OPK Hatě r. 1973-75
    316. Folmava r. 1984-86
    317. Debrník r. 1965-70
    318. Záhorská Ves r. 1985-87
    319. Zadní Chodov - kapela REPRO r. 1983
    320. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1969
    321. Sedlec r. 1989
    322. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1965-67
    323. Zadní Chodov PŠ r. 1973-74
    324. Roty 1. prPS Kaplice - letecké snímky (část)
    325. Starý Pochr r. 1975-77
    326. Zvonková r. 1965-67
    327. Polom r. 1969-70
    328. Slavonice 1964-66
    329. Mnichovice r. 1977-79
    330. Všeruby r. 1980-82
    331. Dolní Silnice r. 1989-90
    332. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1988-90
    333. Valtice - Celní úřad r. 1985-87
    334. OPK Rozvadov r. 1983-85
    335. Žďárek r. 1979-81
    336. Cetviny r. 1985-87
    337. Stoupa r. 1981-82
    338. Moravský Ján r. 1978-80
    339. Roklan r. 1956
    340. Fišerovy Chalupy r. 1965-67
    341. Čerchov r. 1980-82 jaro
    342. Nová Pec r. 1970-72
    343. Svaroh r. 1971-73
    344. Pasečná r. 1977-79
    345. Železná r. 1967
    346. Lány r. 1979-81
    347. Nový Dvůr r. 1981-83
    348. Valtice - Celní úřad r. 1975-77
    349. Kopčany r. 1983-85
    350. Chlum u Třeboně r. 1977-78
    351. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1989-91
    352. Polná r. 1979-81
    353. Čerchov r. 1972-74
    354. Knížecí Pláně r. 1973-74
    355. Čerchov r. 1979-81 podzim
    356. Mlýnce r. 1982-84
    357. Nová Pec r. 1986-88 jaro
    358. Ašská r. 1988-90 podzim
    359. Pomezí r. 1978-79
    360. Kyselov r. 1958-60
    361. Karlova Ves r. 1970-72
    362. Maxov r. 1979-81
    363. Cetviny r. 1980-82 podzim
    364. Nový Vojířov r. 1964-66
    365. Slatina r. 1976-78
    366. Chlum u Třeboně r. 1972-74
    367. Dubina r. 1978
    368. Pastviny r. 1976
    369. Rusovce r. 1986-88
    370. Kvilda r. 1963-64
    371. Fišerovy Chalupy r. 1967-69
    372. Krabonoš r. 1979-81
    373. Zadní Chodov PŠ r. 1980 podzim
    374. Žďárek r. 1961-63
    375. Jedlina r. 1961-63
    376. Jedlina r. 1962-64
    377. Trojmezí r. 1984-86
    378. Debrník r. 1983-85 podzim
    379. Chlum u Třeboně r. 1981-83
    380. Branka r. 1965-67
    381. Volary - brigáda - spojrota r. 1960-62
    382. Bratislava - brigáda r. 1952-53
    383. Zadní Chodov - RTZ r. 1973-75
    384. Čerchov r. 1978-79
    385. Podmolí r. 1984
    386. Šejby r. 1981
    387. Fišerovy Chalupy r. 1966-68
    388. Ašská r. 1977-79
    389. Žďárek r. 1987-89
    390. Krásná u Aše - 50. léta
    391. Cheb - brigáda - VR r. 1985-87
    392. Nemanice r. 1978-80
    393. Broumov r. 1962-64
    394. Slatina r. 1971-73
    395. Čerchov r. 1978-80
    396. Plešné jezero r. 1969-71
    397. Nový Vojířov r. 1975-77
    398. Jedlina r. 1960-62
    399. Žďárek r. 1977-79
    400. Zadní Chodov PŠ r. 1983-84
    401. Jedlina r. 1965
    402. Lány r. 1984-86
    403. OPK Horní Dvořiště r. 1979-81
    404. Hostouň r. 1957-58
    405. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1978-80
    406. Zadní Chodov r. 1978-80 jaro
    407. Malacky - prapor - veliteľská čata r. 1984-86
    408. Čerchov r. 1985-87
    409. Hraničky r. 1970-72
    410. Bernstein r. 1965-66
    411. Lukov r. 1977
    412. Kaplice r. 1982
    413. Černá Řeka r. 1961-63
    414. Valtice - Rajsna r. 1987-89 podzim
    415. Cetviny r. 1962-64
    416. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1985 jaro
    417. Slavonice r. 1985-87 jaro
    418. Kopčany r. 1971-73
    419. Volary - prapor r. 1983-85
    420. Slavětín r. 1983-85
    421. Branka r. 1985-87 jaro
    422. Šafov r. 1971-73
    423. Rancířov r. 1970-72
    424. Sruby r. 1979-81
    425. Devínske Jazero r. 1986-88
    426. Komárno r. 1990-92
    427. Planá u Mariánských Lázní r. 1956-59 - spojovací rota
    428. České Budějovice - spojovací rota r. 1984-86 podzim
    429. Smrčná r. 1958-60
    430. Nemanice r. 1975-77
    431. Horní Dvořiště r. 1968-70
    432. Vašíček r. 1981-83
    433. Ašská r. 1973
    434. Dyleň a Oldřichov 50.-60. léta
    435. Kapitulský Dvor r. 1964-66
    436. Cetviny r. 1977-79 jaro
    437. Jarovce r. 1987
    438. Starý Pochr r. 1978-80
    439. Nýrsko - výcvik r. 1991 podzim
    440. Nýrsko r. 1982-84
    441. Suchohrad r. 1965-67
    442. Trojmezí r. 1985-87
    443. Kamenná r. 1983-85
    444. Tisová PŠ r. 1989
    445. Cheb - brigáda - kuchaři RTZ r. 1989
    446. Broumov r. 1990
    447. Březník r. 1972-78
    448. Čerchov r. 1982-84
    449. Čerchov r. 1977-79
    450. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1984-86
    451. Malacky - voj. přísaha v roce 1986
    452. Branka r. 1984-86 podzim
    453. Volary - ZVPR r. 1972-74
    454. Vašíček r. 1975-77 jaro
    455. Tisová PŠ r. 1968
    456. Dyleň r. 1968-70
    457. Vašíček r. 1976-78
    458. Jarovce r. 1988
    459. Valtice Rajsna - Kolonáda na Reistně r. neznámý
    460. Slavonice r. 1986-88
    461. Maxov r. 1975-77
    462. Újezd r. 1961-63
    463. Nový Dvůr r. 1978-80 podzim
    464. Vratěnín r. 1975-77
    465. Čerchov r. 1965-67
    466. České Velenice r. 1987-89 podzim
    467. Čerchov r. 1980-82 podzim
    468. Černé Jezero r. 1978-80
    469. Nýrsko - výcvik r. 1981
    470. Zvonková r. 1963-65
    471. Javoří Pila r. 1987-89
    472. Písečné r. 1985
    473. Suchohrad r. 1981-83
    474. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1971-73
    475. Kyselov r. 1964-66
    476. Pleš r. 1987-89
    477. Artolec r. 1980-82
    478. Znojmo - 4. bPS - velitelská rota r. 1986-88
    479. Trojmezí r. 1982-84
    480. Mlýnce r. 1973-75
    481. Karlovy Vary - 3. bPS - spojovací rota r. 1962
    482. Cheb - brigáda - ženijní rota r. 1981-83
    483. Branka r. 1983-85 podzim
    484. Pomezí r. 1975-77
    485. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1990-92
    486. Aš r. 1987-89
    487. Děčín 50. a 60. léta
    488. Dubina r. 1983-85
    489. Lány r. 1985-87
    490. Poštorná r. 1962-64
    491. Bystřice r. 1977-79 jaro
    492. Krabonoš r. 1985-87 jaro
    493. Český Jiřetín r. 1962-64
    494. Nemanice r. 1989-90
    495. Planá u Mariánských Lázní r. 1989 - vojenská přísaha
    496. Skláře - Windischgrätz r. 1956-58
    497. Svatý Kříž r. 1987-89
    498. Všeruby r. 1978-80
    499. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1981-83
    500. Bystřice r. 1978-80 podzim
    501. Javoří Pila r. 1974-76 podzim
    502. Chodová Planá r. 1961-62
    503. Poběžovice r. 1973
    504. Hraničná r. 1972-74
    505. Mikulov r. 1987-89
    506. Dyleň r. 1961
    507. Čerchov r. 1987-89 jaro
    508. Domažlice - brigáda - ženijní rota r. 1983-85 jaro
    509. Broumov r. 1965-67
    510. Šluknov r. 1962-64
    511. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1985-86
    512. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1980-82
    513. Pomezí r. 1983-85 jaro
    514. Cetviny r. 1965-67
    515. Devínske Jazero r. 1982-84
    516. Kvilda r. 1986-88
    517. Spáleniště r. 1983-85 podzim
    518. Čerchov r. 1982-84 jaro
    519. Skláře - Windischgrätz r. 1955-57
    520. Spáleniště r. 1967-69
    521. Mohelno r. 1968-70
    522. Sedlec r. 1968-70
    523. Lipno - spojrota r. 1961-63
    524. Sušice - brigáda - RTZ r. 1982-84
    525. Rozvadov r. 1968-70
    526. Aš - PdŠ r. 1959-61
    527. Vašíček r. 1982-84
    528. Planá u Mariánských Lázní r. 1957-59 - spojovací rota
    529. Vratěnín r. 1965-67
    530. Nová Pec r. 1965-67
    531. Jelení r. 1961-63
    532. Jelení r. 1959-61
    533. Branka r. 1982-84
    534. Broumov r. 1973-75
    535. Kapitulský Dvor r. 1970-1972
    536. Vašíček r. 1968-69
    537. Sedlec r. 1989-91
    538. Volary - přijímač r. 1984
    539. Pasečná r. 1967-69
    540. Valtice - Rajsna r. 1982-84 jaro
    541. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1963-65
    542. Artolec r. 1978-80
    543. Polom r. 1983-85
    544. Záhorská Ves r. 1977-79 jaro
    545. Černé Jezero r. 1976-78
    546. Poběžovice r. 1953-55
    547. Pec pod Čerchovem r. 1953-56
    548. Grafenried - Lučina r. 1953-56
    549. Březník r. 1962-64
    550. Bystřice r. 1987-89
    551. Sedlec r. 1965-67
    552. Malacky - motostřelecká rota r. 1984-86
    553. Svatá Kateřina r. 1972-74
    554. Sedlec r. 1966-68
    555. Nový Vojířov r. 1967-69
    556. Nový Vojířov r. 1969-71
    557. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1968-70
    558. Mikulov r. 1969-71
    559. Nový Dvůr r. 1983-85
    560. Zadní Chodov PŠ r. 1964 -65
    561. Dolní Dvořiště r. 1985-87
    562. Spáleniště r. 1963-65
    563. Dyleň r. 1973-75
    564. Lipová u Šluknova r. 1965 jaro
    565. Mikulášovice r. 1965-66
    566. Debrník r. 1980-82
    567. Tokáň r. 1962-63
    568. Březník r. 1967-69
    569. Ulrichov r. 1957
    570. Pernárec r. 1966-68
    571. Zadní Chodov PŠ r. 1966
    572. Stožec r. 1985-87
    573. Český Jiřetín r. 1964-66
    574. Maxov r. 1974-76
    575. Valtice - Celní úřad r. 1972-74
    576. Cetviny r. 1974-76 podzim
    577. České Budějovice - ženijní rota r. 1983-85 jaro
    578. Hraničná r. 1973-75
    579. České Budějovice r. 1979-87 - sportovní činnost
    580. Pohoří r. 1977-79
    581. Pohoří r. 1976-78
    582. Nový Vojířov r. 1962-64
    583. Chodová Planá r. 1981-83
    584. OPK Horní Dvořiště r. 1981-84
    585. Nový Dvůr r. 1984-86
    586. VŠ SNB Holešov r. 1975-77
    587. Diana r. 1975-77 jaro
    588. České Budějovice - ženijní rota r. 1975-77
    589. OPK Spálenec r. 1988-90
    590. OPK Folmava r. 1988-90
    591. Chovná stanice Nový Žďár r. 1976-78
    592. Dolní Dvořiště r. 1982-83
    593. Spáleniště r. 1978-80 jaro
    594. Prášily r. 1987-89 jaro
    595. Nová Pec r. 1980-82 podzim
    596. Šatov r. 1980-82
    597. Rancířov r. 1984-86
    598. Slavětín r. 1984-86
    599. Nemanice r. 1969-71
    600. Horažďovice r. 1966
    601. Planá u Mariánských Lázní - VR r. 1978-80
    602. Březí r. 1977-79
    603. Zadní Chodov PŠ r. 1977 podzim
    604. Žofín - ženijní rota r. 1977-79
    605. Svaroh r. 1984-86
    606. Trojmezí r. 1978-80 - návštěva A. A. Gubareva
    607. Černé Údolí r. 1985-87
    608. České Žleby r. 1986-88
    609. Prášily r. 1986-88
    610. Žďárek r. 1982-84 podzim
    611. Dubina r. 1972-74
    612. Kapitulský Dvor r. 1971-73
    613. Zadní Chodov PŠ r. 1981 jaro
    614. Slavonice r. 1981-83
    615. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1983 jaro
    616. Volary - přijímač r. 1985 podzim
    617. Pohoří r. 1963-65
    618. Jelení r. 1952-55
    619. Dyleň r. 1966-68
    620. Nové Hrady r. 1970-72
    621. Šejby r. 1980-82
    622. Rozvadov r. 1973-75
    623. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1964-66
    624. Šejby r. 1986 -88
    625. Bystřice r. 1974-76
    626. Pod Ostrým (Hamry) r. 1979-81
    627. Soutok r. 1958-60
    628. Svatá Kateřina r. 1987-89
    629. Mýtina r. 1967-69
    630. Pastviny r. 1967-69
    631. Lipno r. 1973-75
    632. Polná r. 1977-79
    633. Cetviny r. 1989-91
    634. Sedlec r. 1969-71
    635. Nemanice r. 1987-89
    636. Poběžovice r. 1976-78
    637. Horní Dvořiště r. 1970-72
    638. Krásná u Aše r. 1959-61
    639. Dyjákovice r. 1975-77
    640. Znojmo - 4. bPS - vojenská přísaha r. 1976
    641. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota (výcvik) r. 1976
    642. Dyleň r. 1985-87 jaro
    643. Žďárek r. 1981-83
    644. Nová Pec r. 1987-89 podzim
    645. Dyleň r. 1967-69
    646. Mlýnce r. 1966-68
    647. Malacky - výcvikový prapor r. 1971-72
    648. Pod Ostrým (Hamry) r. 1984-86
    649. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1983-85
    650. Devínska Nová Ves r. 1985-87 jaro
    651. Znojmo - Krajzák - kuchařský kurz r. 1979
    652. Zadní Chodov - RTZ r. 1979-81
    653. České Budějovice - spojovací rota r. 1987-89
    654. Mlýnce r. 1968-70
    655. Hajnice r. 1983-85 podzim
    656. Zadní Chodov PŠ r. 1968
    657. Hraničky r. 1964-66
    658. Pomezí r. 1974-76
    659. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1964-65
    660. Debrník r. 1974-76
    661. Boří Dvůr r. 1975-77 jaro
    662. České Budějovice - spojovací rota r. 1967-69
    663. Dyleň r. 1961-63
    664. Chodová Planá r. 1965-66
    665. Malacky - výcvikový prapor r. 1967
    666. Cetviny r. 1987-89 jaro
    667. Valtice - Celní úřad r. 1977-79
    668. Nýrsko - výcvikr. 1987
    669. Dolní Silnice r. 1988-90 jaro
    670. Svaroh r. 1981-83 podzim
    671. Pohoří r. 1975-77 jaro
    672. Černé Údolí r. 1986-88 podzim
    673. České Budějovice - RTZ r. 1968-70
    674. Černé Údolí r. 1987-89
    675. Mýtina r. 1976-78
    676. Sruby r. 1981-83
    677. České Velenice r. 1985-87
    678. Znojmo - 4. bPS - automobilní rota r. 1966-69
    679. Rozvadov - prapor r. 1964-66
    680. Šafov r. 1979-81
    681. Hatě r. 1966-68
    682. Sedlec r. 1975-77
    683. Aš r. 1985 podzim
    684. Pleš r. 1977-79 podzim
    685. OPK Spálenec r. 1982-84
    686. Vejprty - PDŠ r. 1962-64
    687. Zadní Chodov PŠ r. 1962-63
    688. Pec pod Čerchovem r. 1951-54
    689. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1977-78
    690. Žďárek r. 1987-89 jaro
    691. Dolní Žandov. r. 1975-77
    692. Chodová Planá r. 1979-80
    693. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1973-75
    694. MSH Kvilda r. 1984
    695. Pod Ostrým (Hamry) r. 1985-87
    696. Zadní Kopanina r. 1969
    697. Čerchov r. 1966-68
    698. Šafov r. 1963-65
    699. Šafov r. 1964-66
    700. Vysoká pri Morave r. 1976-78
    701. Čerchov r. 1991-92
    702. Jaroslavice r. 1971-73
    703. Vratěnín r. 1986-88 jaro
    704. Všeruby r. 1986-88 jaro
    705. Dolní Žandov r. 1979-81
    706. Prášily r. 1988-90
    707. Hraničná r. 1971-73
    708. Valtice - Rajsna r. 1966-69
    709. Grabštejn r. 1967
    710. Chodová Planá r. 1967-68
    711. Jemnice r. 1967
    712. Železná r. 1965-67
    713. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1966
    714. Starý Pochr - 70. léta
    715. Hajnice r. 1972-74
    716. Chodová Planá ŠDZ r. 1971-72
    717. Suchdol n. L. - prapor r. 1981-83
    718. Nové Údolí r. 1973-75
    719. Koranda r. 1954-57
    720. Mnichovice r. 1974-76
    721. Pohoří r. 1976-77
    722. Šafov r. 1981-83
    723. Jaroslavice r. 1981-83 podzim
    724. Hraničky r. 1988-90
    725. Pod Ostrým (Hamry) r. 1989-91
    726. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1979-81
    727. Žďárek r. 1979-80
    728. Hajnice r. 1971-73
    729. Chodová Planá r. 1980 jaro
    730. Volary - ZVPR r. 1980-82 jaro
    731. Nový Dvůr r. 1982-84
    732. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1983-85
    733. Dolní Dvořiště r. 1984-86 podzim
    734. Rozvadov r. 1960-62
    735. Bělá nad Radbuzou r. 1961-63
    736. Volary r. 1954-57
    737. Moravský Ján r. 1967-69
    738. Rozvadov r. 1971-73
    739. Slatě (Platenská Huť) r. 1958-60
    740. Slavonice r. 1987-89 jaro
    741. Ruské Domy r. 1975-77
    742. Nýrsko - výcvik r. 1959
    743. Pastviny r. 1985-87
    744. Černé Jezero r. 1959
    745. Dyleň r. 1970-72
    746. Dyleň r. 1969-71
    747. Pod Ostrým (Hamry) r. 1952-55
    748. Česká Kubice r. 1970-72
    749. Horní Hraničná r. 1980-82
    750. Zadní Chodov PŠ r. 1985-86
    751. Ašská r. 1984-86
    752. Šatov r. 1983-85 jaro
    753. Svatá Kateřina r. 1985-87
    754. Domažlice - brigáda - ženijní rota r. 1985-87 jaro
    755. Březová u Sokolova r. 1972-73
    756. Račín r. 1961-63
    757. Kapitulský Dvor r. 1985-87 jeseň
    758. Spáleniště r. 1986-88 podzim
    759. Valtice - Rajsna r. 1983-85
    760. Čunovo r. 1962-64
    761. Fišerovy Chalupy r. 1972-74
    762. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1978-80
    763. Čunovo r. 1963-65
    764. Cetviny r. 1974-76 jaro
    765. Rusovce r. 1974-76
    766. Písečné r. 1984-86
    767. OPK Pomezí nad Ohří r. 1976-78
    768. Prášily r. 1965-68
    769. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1965-67
    770. Starý Pochr r. 1967-69
    771. Všeruby r. 1964-66
    772. Znojmo - Krajzák r. 1982-84
    773. Krabonoš r. 1958-60
    774. Šluknov r. 1961-63
    775. Černé Jezero r. 1968-70
    776. Planá u Mariánských Lázní r. 1965-67
    777. Bublava r. 1960-62
    778. Valtice - Rajsna r. 1987-89 jaro
    779. Mnichovice r. 1984-86 jaro
    780. Mlýnce r. 1972-74
    781. Nová Pec r. 1975
    782. Kvilda r. 1969-71
    783. Nová Bystřice - prapor r. 1978-80 jaro
    784. Dolní Dvořiště r. 1965-67
    785. Sušice - výcvik řidičů r. 1971
    786. Volary - ZVPR r. 1971-73
    787. Železná Ruda prapor r. 1971-73
    788. Devín r. 1971-73
    789. Volary - poddůstojnická škola r. 1968-70
    790. Podmolí r. 1983-85 jaro
    791. Kyselov r. 1951-54
    792. Spáleniště r. 1980-82 jaro
    793. Koranda r. 1961-63
    794. Zadní Chodov PŠ r. 1972 jaro
    795. Svatá Kateřina r. 1973-75
    796. Dyleň r. 1965-67
    797. Nemanice r. 1980-82 podzim
    798. Boží Dar r. 1953-55
    799. Hájenka r. 1963-65
    800. Smrčná r. 1969-71
    801. Železná Ruda prapor r. 1983-85 podzim
    802. Hájenka r. 1977-79
    803. Roklan r. 1957-59
    804. Roklanská chata - piket r. 1964-65
    805. Moldava r. 1963-65
    806. Cheb - brigáda - spojrota r. 1986-88 podzim
    807. Nemanice r. 1967-69
    808. Svatá Kateřina r. 1962-66
    809. Pavlův Studenec r. 1986-88 jaro
    810. Sušice - brigáda - hospodářská četa r. 1965-67
    811. Polná r. 1966-68
    812. Cheb - brigáda - kuchaři RTZ r. 1968
    813. Mnichovice r. 1965-67
    814. Borová Lada r. 1984-86
    815. Mohelno r. 1975-77 jaro
    816. Volary - ZVPR r. 1979-81 jaro
    817. Újezd r. 1975-77
    818. Zbraslav - velitelská rota r. 1989-90
    819. Mýtina r. 1968-70
    820. Železná Ruda prapor r. 1982-84 podzim
    821. Tisová r. 1985-87
    822. Hraničná r. 1978-80 jaro
    823. Malacky - výcvikový prapor r. 1969 podzim
    824. Zadní Chodov PŠ r. 1969 podzim
    825. Rusovce r. 1969-71
    826. Pasečná r. 1975-77
    827. Červené Dřevo r. 1959-60
    828. Svatá Kateřina r. 1971-73
    829. Stožec r. 1989-91
    830. Černé Údolí r. 1989-91
    831. Pohoří r. 1965-67
    832. Devínske Jazero r. 1967-69
    833. Kyselov r. 1967-69
    834. Mikulov - přijímač PS r. 1965
    835. Březí r. 1965-67
    836. Nová Pec r. 1985-87
    837. Smrčná r. 1966-68
    838. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1990-92
    839. Nýrsko r. 1986-88
    840. Tisová PŠ r. 1980 podzim
    841. Železná Ruda prapor r. 1980-82 podzim
    842. Zvonková r. 1973-75
    843. Černé Jezero r. 1960-62
    844. Trojmezí r. 1981-83
    845. Mikulov r. 1982-84 podzim
    846. Cetviny r. 1972-74
    847. Vašíček r. 1969-71 jaro
    848. Bystřice r. 1963-65
    849. PŠ Moravský Svätý Ján r. 1957-58
    850. Komárno r. 1957-59
    851. Dubina r. 1981-83 podzim
    852. Dyleň r. 1989-91 podzim
    853. Roklan r. 1954-57
    854. Horažďovice r. 1965
    855. Nýrsko - prapor r. 1980-82
    856. Artolec r. 1976-78
    857. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1970-72
    858. Dolní Žandov. r. 1974
    859. Debrník r. 1969-71
    860. Nemanice r. 1985-87
    861. Suchohrad r. 1955-58
    862. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1974-76
    863. Valtice - Rajsna r. 1964-69
    864. Ašská r. 1982-84 jaro
    865. České Budějovice - velitelská rota r. 1978-80
    866. Folmava r. 1987-89
    867. Vašíček r. 1971-73
    868. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1980 jaro
    869. Kamenná r. 1980-82 jaro
    870. Maxov r. 1983-85
    871. Podmolí r. 1963-65
    872. Suchdol n. L. - prapor r. 1971-73
    873. Zadní Chodov PŠ r. 1980 jaro
    874. Hajnice r. 1960-62
    875. Chlum u Třeboně r. 1959-61
    876. Děčín - automobilní rota r. 1961-63
    877. Zadní Chodov PŠ r. 1969 jaro
    878. Znojmo - 4. bPS r. 1959-61
    879. Slavonice r. 1977-79
    880. Modrava r. 1958-60
    881. Roklan r. 1958-60
    882. Újezd r. 1977-79 podzim
    883. Poštorná r. 1969-71
    884. Nový Dvůr r. 1986-88 jaro
    885. Hájenka r. 1980-82 podzim
    886. Koranda r. 1955-58
    887. Koranda r. 1956-59
    888. Folmava r. 1981-83
    889. Šafov r. 1974-76
    890. Spáleniště r. 1971-73
    891. Tisová r. 1984-86 - RTZ
    892. Domažlice - brigáda - Hospodářská četa r. 1965-67
    893. Svatá Kateřina r. 1974-76
    894. České Budějovice - RTZ r. 1987-89
    895. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1971-73
    896. Cheb - brigáda - spojrota r. 1967-69
    897. Nový Vojířov r. 1965-67
    898. Volary - poddůstojnická škola r. 1964-65
    899. Nový Vojířov r. 1968-70
    900. Eisendorfská Huť r. 1962-64
    901. Zadní Chodov r. 1975-77
    902. Stráž nad Nežárkou
    903. Znojmo - 4. bPS - automobilní rota r. 1990-91
    904. Devět Mlýnů - stará rota r. 1961-63
    905. Pavlův Studenec r. 1984-86
    906. Nový Vojířov r. 1966-68
    907. Krabonoš r. 1977-79
    908. Nové Hrady r. 1986-88 podzim
    909. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1977-79
    910. Aš - vojenská přísaha r. 1986 jaro
    911. Pernárec
    912. Hájenka r. 1970-72
    913. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1973-75
    914. Nový Vojířov r. 1989-91
    915. Volary - přijímač r. 1983 podzim
    916. Cheb - brigáda - spojrota r. 1965-67
    917. České Budějovice - spojovací rota r. 1980-82
    918. Fišerovy Chalupy r. 1978-80
    919. Záhorská Ves r. 1952-53
    920. Počátky r. 1963-65
    921. Artolec r. 1959-61
    922. PŠ České Budějovice r. 1959-60
    923. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1990-91
    924. Stálky r. 1966-68
    925. Hatě r. 1985-87 podzim
    926. Petrovice r. 1959
    927. Nová Bystřice - prapor r. 1959-61
    928. Tisová r. 1977-78
    929. Tisová PŠ r. 1980 jaro
    930. Mýtina r. 1980-82 podzim
    931. Stálky r. 1979-81
    932. Bernstein r. 1959-61
    933. Pleš r. 1959-61
    934. Šejby r. 1979-81
    935. Stráž nad Nežárkou r. 1959
    936. Moldava r. 1964-65
    937. Tisová PŠ r. 1972
    938. Kamenná r. 1967-69
    939. Stálky r. 1967-69
    940. Valtice - Celní úřad r. 1979-81 jaro
    941. Znojmo - 4. bPS - nástup na vojnu r. 1985
    942. Pod Ostrým (Hamry) r. 1966-68
    943. Polom r. 1973-75
    944. Horní Dvořiště r. 1980-82
    945. Nový Dvůr r. 1961-63
    946. Jelení skok r. 1956-59
    947. Stálky r. 1982-84
    948. Debrník r. 1973-75
    949. Starý Pochr r. 1971-73
    950. Stálky r. 1987-89
    951. Artolec r. 1986-88 podzim
    952. Maxov r. 1961-63
    953. Vašíček r. 1963-65
    954. Sedlec r. 1983-85
    955. Petrovice r. 1957-59
    956. Rozvadov r. 1959-61
    957. Trojmezí r. 1986-88 podzim
    958. Pavlův Studenec r. 1961-63
    959. Cetviny r. 1958-64
    960. Březí r. 1985-87
    961. Kyselov r. 1983-85
    962. Pastviny r. 1984-86 podzim
    963. Bernstein r. 1968-70
    964. Hatě r. 1982-84
    965. Spáleniště r. 1964-66
    966. Devín r. 1973-75
    967. Březí r. 1970-72
    968. Vašíček r. 1964-66
    969. Krásná u Aše r. 1991-92
    970. Pasečná r. 1970-72
    971. Svaroh r. 1972-74
    972. Fišerovy Chalupy r. 1976-78
    973. Nový Vojířov r. 1974-76
    974. Cetviny r. 1971-73 podzim
    975. Sruby r. 1969-71
    976. Diana r. 1975-77 podzim
    977. České Budějovice - ženijní rota r. 1990-92
    978. Hájenka r. 1975-77
    979. Stálky r. 1972-73
    980. Lipová u Šluknova r. 1968
    981. Diana r. 1950-52
    982. Fišerovy Chalupy r. 1970-72
    983. Dyjákovice r. 1982-84
    984. Halže r. 1979-81
    985. Poběžovice r. 1961-63
    986. Trojmezí r. 1976-79
    987. Horní Dvořiště r. 1966-68
    988. Halže r. 1986-88
    989. Prášily r. 1967-69
    990. Rozvadov - nedatované snímky
    991. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1975-77
    992. Žofín r. 1975-77
    993. Žďárek r. 1965-67
    994. Ulrichov r. 1956-59
    995. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1967-69
    996. Valtice - Celní úřad r. 1976-78
    997. Újezd r. 1954-57
    998. Sušice - brigáda - vel. rota r. 1980-82
    999. Horní Dvořiště r. 1968-69
    1000. Hostouň r. 1961-62
    1001. Nemanice r. 1961-63
    1002. Kapitulský Dvor r. 1972-74
    1003. České Budějovice - velitelská rota r. 1982-84
    1004. Mikulov r. 1980-82
    1005. Malacky - výcvikový prapor r. 1971 podzim
    1006. Chodová Planá r. 1970-71
    1007. Domažlice - brigáda - spojovací rota r. 1984-86
    1008. České Budějovice - velitelská rota r. 1980-82
    1009. Nýrsko r. 1974-76
    1010. Nemanice r. 1966-68
    1011. Devínske Jazero r. 1988-90
    1012. České Budějovice - ženijní rota r. 1969-71
    1013. Knížecí Pláně r. 1967-69
    1014. Svatý Kříž r. 1962-64
    1015. Rolava r. 1957-58
    1016. OPK Cínovec r. 1988-90
    1017. Nový Vojířov r. 1982-84
    1018. Spáleniště r. 1975-77
    1019. Mlýnce r. 1979-81
    1020. Javoří Pila r. 1985-87
    1021. Vratěnín r. 1974-76
    1022. Ašská r. 1988-90 jaro
    1023. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1982-84
    1024. Pavlův Studenec r. 1976-78
    1025. Trojmezí r. 1968-69
    1026. Maxov r. 1977-79
    1027. Čerchov r. 1967-69
    1028. Železná Ruda prapor r. 1965-67
    1029. Hraničky r. 1958-60
    1030. Volary - přijímač r. 1964
    1031. Zadní Chodov PŠ r. 1965
    1032. Polom r. 1964-66
    1033. Valtice - Rajsna r. 1965-67
    1034. Železná r. 1984-86
    1035. Rybník (Bernstein) r. 1991-93
    1036. Nová Bystřice r. 1955-58
    1037. Horní Dvořiště r. 1972-74
    1038. České Budějovice - ženijní rota r. 1986-88
    1039. Devět Mlýnů r. 1990-91
    1040. Pohoří r. 1975-77 podzim
    1041. Horní Dvořiště r. 1975-77
    1042. Kaplice r. 1975-77
    1043. Nýrsko - výcvik r. 1966
    1044. Diana r. 1951-53
    1045. Malacky - výcvikový prapor r. 1977-79
    1046. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1981-83
    1047. Březník r. 1963-65
    1048. Poběžovice - 9. bPS - automobilní rota r. 1959-61
    1049. Jemnice r. 1966
    1050. Zadní Chodov PŠ r. 1981 podzim
    1051. Diana r. 1981-83
    1052. Vratěnín r. 1971-73
    1053. Kamenná r. 1982-84
    1054. Cetviny r. 1982-84 jaro
    1055. Devínske Jazero r. 1970-72
    1056. Debrník r. 1972-74
    1057. Polom r. 1970-72
    1058. Devínska Nová Ves r. 1982-84 jeseň
    1059. Suchohrad r. 1983-85
    1060. Dubina r. 1984-86 podzim
    1061. Valtice - Rajsna r. 1989-90
    1062. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1989-90
    1063. Artolec r. 1985-87
    1064. Polná r. 1965-67
    1065. Krásná u Aše r. 1969-71
    1066. Knížecí Pláně r. 1975-77
    1067. Cheb - brigáda - RTZ r. 1986-88
    1068. Zadní Chodov PŠ r. 1966-67
    1069. Hájenka r. 1962-64
    1070. Zadní Chodov PŠ r. 1973
    1071. Dolní Silnice r. 1981-83
    1072. Bystřice 80. léta
    1073. Cetviny r. 1976-78 jaro
    1074. Lukov r. 1968-70
    1075. Nemanice r. 1977-79
    1076. Maxov r. 1978-80
    1077. Vratěnín r. 1970-72
    1078. Nový Vojířov r. 1978-80
    1079. Valtice - Celní úřad r. 1982-84
    1080. Pohoří r. 1958-59
    1081. Chodová Planá r. 1972-73
    1082. Vašíček r. 1977-79 jaro
    1083. Praha Smíchov - spojovací rota r. 1965-67
    1084. Cetviny r. 1976-78 podzim
    1085. Tokániště r. 1973-75
    1086. Svatá Kateřina r. 1968-70
    1087. Svatá Kateřina r. 1969-71
    1088. Javoří Pila r. 1978-80
    1089. Kvilda r. 1961-63
    1090. Červené Dřevo r. 1961-63
    1091. Písečné r. 1982-84
    1092. Cetviny r. 1977-79 podzim
    1093. Slavonice r. 1979-81 jaro
    1094. Vašíček r. 1978-80 jaro
    1095. Moravský Ján r. 1988-90
    1096. Suchohrad r. 1975-77
    1097. Kaplice r. 1981-83
    1098. Železná Ruda prapor r. 1970-72
    1099. Tokániště r. 1987-89 jaro
    1100. Brandov r. 1955 - z úseku roty
    1101. Vašíček r. 1977-79 podzim
    1102. Březník r. 1970-72
    1103. Horní Dvořiště r. 1986-88
    1104. Žďárek r. 1978-80
    1105. Malacky - výcvikový prapor r. 1987-89
    1106. Broumov r. 1986 a méně
    1107. Záhorská Ves r. 1978-80
    1108. Březová u Sokolova r. 1970-71
    1109. Bernstein r. 1969-71
    1110. Volary - prapor r. 1983-85 podzim
    1111. Břeclav - přijímač r. 1982
    1112. Maxov r. 1972-74
    1113. Zadní Chodov r. 1963-64
    1114. Dolní Silnice r. 1964-66
    1115. Dubina r. 1963-65
    1116. Slatina r. 1977-79 podzim
    1117. Tisová PŠ r. 1963-64
    1118. Ostrov - spojrota r. 1963-65
    1119. Šatov r. 1973-75
    1120. Devět Mlýnů r. 1984-86
    1121. Mníšek 50.-70. léta
    1122. Devínske Jazero r. 1971-73
    1123. Kamenná r. 1971-73
    1124. Pastviny r. 1985-87 jaro
    1125. Mnichovice r. 1978-80
    1126. Horní Hraničná r. 1963-65
    1127. Malé Leváre r. 1952-55
    1128. Pohoří r. 1968-70
    1129. Kvilda r. 1964-66
    1130. Aš - vojenská přísaha r. 1988 podzim
    1131. Kout na Šumavě - prapor r. 1963-65
    1132. Svaroh r. 1974-76
    1133. Slapany r. 1973-75
    1134. Nový Vojířov r. 1983-85
    1135. Dolní Silnice r. 1980-82 podzim
    1136. Sušice - brigáda - RTZ r. 1984-86 podzim
    1137. Bernstein r. 1972-74
    1138. Sruby r. 1977-79 podzim
    1139. Devínske Jazero r. 1960-62
    1140. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1966-73
    1141. Kvilda r. 1966
    1142. Bratislava Petržalka - námestie Hraničiarov r. 1981
    1143. Suchohrad r. 1976-78
    1144. Lipno r. 1985-87 jaro
    1145. Pod Ostrým (Hamry) r. 1973-75
    1146. Březí r. 1978-80
    1147. Jaroslavice r. 1988-90 podzim
    1148. Poběžovice r. 1976 podzim
    1149. Starý Pochr r. 1976-78
    1150. Bratislava - výstrojné oddelenie
    1151. Volary - prapor r. 1981-83
    1152. Česká Kubice r. 1967-69
    1153. Pastviny r. 1987-89 jaro
    1154. Rusovce r. 1961-63
    1155. Černé Údolí r. 1977-79
    1156. Bratislava - brigáda - ženijní rota r. 1989-91
    1157. Valtice - Rajsna r. 1986-88
    1158. Kvilda r. 1985
    1159. Zadní Chodov r. 1983-85 podzim
    1160. Podlesí r. 1965
    1161. Nová Pec r. 1973-75
    1162. Ječmeniště r. 1980-82
    1163. Potůčky r. 1964-66
    1164. Zadní Chodov - 2.šk. rota r. 1972-74
    1165. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1971-73
    1166. Polná r. 1970-72
    1167. Bystřice r. 1959-61
    1168. Kapitulský Dvor r. 1988
    1169. RH Sušice r. 1972-74
    1170. RH Železná Ruda r. 1972-74
    1171. Dyleň r. 1981-83
    1172. Bystřice r. 1979-81 jaro
    1173. Horní Hraničná r. 1964-66
    1174. Bernstein r. 1967-69
    1175. Pavlův Studenec r. 1985-87
    1176. Horní Dvořiště r. 1976-78
    1177. Dolní Poustevna r. 1962-64
    1178. Malé Leváre r. 1984
    1179. Javoří Pila r. 1969-71
    1180. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1986-88 jaro
    1181. Malé Leváre r. 1983-85 jar
    1182. Dolní Dvořiště r. 1954-57
    1183. Sedlec r. 1981-83 podzim
    1184. Žďárek r. 1972-74
    1185. Nový Vojířov r. 1960-62
    1186. Nová Pec r. 1968-70
    1187. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1968-69
    1188. Černé Údolí r. 1976-78
    1189. Debrník r. 1989-91
    1190. Nový Vojířov r. 1973-75
    1191. Debrník r. 1975-76
    1192. Kraslice r. 1965-66
    1193. Valtice - Rajsna r. 1963-65
    1194. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1978-80
    1195. Fišerovy Chalupy r. 1969-71
    1196. Debrník r. 1960-62
    1197. Zadní Chalupy r. 1973-75
    1198. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1968-70
    1199. Malacky - výcvikový prapor r. 1968
    1200. Sedlec r. 1991-93
    1201. Aš - Východ r. 1986
    1202. Výcvikový útvar Aš - Keller r. 1990
    1203. Potůčky r. 1962-64
    1204. Pleš r. 1971-73
    1205. Valtice - Celní úřad r. 1964-66
    1206. Horní Hraničná r. 1966-68
    1207. Dolní Dvořiště r. 1968-70
    1208. Trojmezí r. 1969-71
    1209. Malé Leváre r. 1972-74
    1210. Rybník (Bernstein) r. 1987-89
    1211. Mlýnce r. 1967-69
    1212. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1985-87
    1213. Stoupa r. 1986-88
    1214. Hevlín r. 1986-88 jaro
    1215. Bystřice r. 1980-82 podzim
    1216. Hevlín r. 1980-82 jaro
    1217. Mníšek r. 1959-61
    1218. Trojmezí r. 1970-72
    1219. Rancířov r. 1966-68
    1220. Březník r. 1965-67
    1221. Maxov r. 1985-87 podzim
    1222. Pád dvou MIG-15 u Březníku r. 1963
    1223. Javoří Pila r. 1980-82
    1224. Hatě r. 1975-77
    1225. Mnichovice r. 1988-90
    1226. Mnichovice r. 1977-80
    1227. Praha Smíchov - velitelství PS r. 70-73
    1228. Parkán r. 1919
    1229. OSH Dolní Poustevna r. 1990-92
    1230. Sruby r. 1965-67
    1231. Planina r. 1957-59
    1232. Polom r. 1974-76
    1233. Pod Ostrým (Hamry) r. 1978-80
    1234. Boří Dvůr - tabla r. 1954-73
    1235. Znojmo - 4. bPS - posílení OSH na východě republiky r. 1990
    1236. Žďárek r. 1980-82
    1237. Rusovce r. 1971-73
    1238. Bruntál - UV MV r. 1964-66
    1239. Pavlův Studenec r. 1974-76
    1240. Volary - poddůstojnická škola r. 1960-62
    1241. Jarovce r. 1984-86
    1242. Javoří Pila r. 1971-73
    1243. Karlovy Vary r. 1966 - poslední velitelské shromáždění
    1244. Světlé Hory 50. léta
    1245. Pleš r. 1974-76
    1246. Tokániště r. 1974-76
    1247. Kamenná r. 1956
    1248. Nemanice r. 1971-73
    1249. Březník r. 1961-63
    1250. Devět Mlýnů - stará rota r. 1975-77
    1251. Potůčky 50. léta
    1252. Nová Pec r. 1972-74
    1253. Dubina r. 1960-62
    1254. Nový Dvůr r. 1972-74
    1255. Šejby r. 1968-70
    1256. Devínske Jazero r. 1983-85
    1257. Zadní Chodov r. 1983-85 jaro
    1258. Dolní Silnice r. 1971-73
    1259. Mlýnce r. 1978-80
    1260. Moravský Ján r. 1985-87
    1261. Potůčky r. 1952-55
    1262. Potůčky r. 1953-56
    1263. Žďárek r. 1971-73
    1264. Potůčky r. 1959-61
    1265. Podlesí r. 1961-64
    1266. Zadní Chodov PŠ r. 1971 podzim
    1267. Folmava r. 1971-73
    1268. Písečné r. 1987-89
    1269. Lány r. 1986-88
    1270. Čunovo r. 1955-58
    1271. Rusovce r. 1956
    1272. Ruské Domy r. 1964-66
    1273. Lány r. 1983-85
    1274. Trojmezí r. 1977-79
    1275. Dyjákovice - stará rota r. 1964-66
    1276. Mohelno r. 1972-74
    1277. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1979 podzim
    1278. Slavonice r. 1979-81 podzim
    1279. Gajary r. 1981-83
    1280. Znojmo - 4. bPS - vojenská přísaha r. 1989
    1281. Slavětín r. 1982-84
    1282. Polom r. 1977-79
    1283. Diana r. 1985-87
    1284. Aš - Východ r. 1977
    1285. Dyleň r. 1977-79
    1286. Grabštejn r. 1976
    1287. Vratěnín 80. léta
    1288. Branka r. 1953-56
    1289. Kvilda - prapor r. 1974-76
    1290. Tokáň r. 1965-67
    1291. Lipová u Šluknova r. 1965 podzim
    1292. Sedlec r. 1964-66
    1293. Dyjákovice - stará rota r. 1970-72
    1294. Lány r. 1980-82
    1295. Hraničky r. 1971-73
    1296. Lány r. 1976-78 podzim
    1297. RH Volary r. 1980-81
    1298. Černá Řeka r. 1964-66
    1299. Pernárec r. 1982-84
    1300. Zadní Chalupy r. 1974-76
    1301. Pohoří r. 1973-75
    1302. Volary - přijímač r. 1989 podzim
    1303. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1989-91
    1304. Chodová Planá r. 1971-72
    1305. Kvilda r. 1972-74
    1306. Všeruby r. 1973-75
    1307. Záhorská Ves r. 1973-75
    1308. Bratislava - brigáda - ženijní rota r. 1971-73
    1309. Valtice - Rajsna r. 1964-66
    1310. Artolec r. 1964-66
    1311. Romava r. 1964-66
    1312. Tišina r. 1964-65
    1313. Vysoká pri Morave r. 1984-86
    1314. Nový Žďár 1987-89
    1315. Tisová PŠ r. 1974 jaro
    1316. Kvilda r. 1974-76
    1317. Cetviny r. 1988-90 jaro
    1318. Vysoká pri Morave r. 1983-85
    1319. Javoří Pila r. 1958-60
    1320. Valtice - Celní úřad r. 1971-73
    1321. Lány r. 1972-74
    1322. Dolní Žandov r. 1967
    1323. Nové Hrady r. 1979-81
    1324. Maxov r. 1984-86
    1325. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1983-85
    1326. Nový Vojířov r. 1984-86
    1327. Aš - Východ r. 1978 podzim
    1328. Valtice - Celní úřad r. 1956-59
    1329. Nová Bystřice r. 1989-91
    1330. Záhorská Ves r. 1968-70
    1331. Volary - přijímač r. 1980
    1332. Nemanice r. 1980-82 jaro
    1333. Kvilda r. 1968-70
    1334. Černá Řeka r. 1963-65
    1335. Pasečná r. 1953-56
    1336. Pasečná r. 1954-57
    1337. Pasečná r. 1955-58
    1338. Pasečná r. 1958-60
    1339. Pasečná r. 1955-60
    1340. Pernárec r. 1972-74
    1341. Nový Vojířov r. 1977-79
    1342. Pleš r. 1963-65
    1343. Pleš r. 1964-66
    1344. Bystřice r. 1977-79 podzim
    1345. Cetviny r. 1963-65
    1346. Kopčany r. 1982-84
    1347. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1974
    1348. Žďárek r. 1968-70
    1349. Artolec r. 1973-75
    1350. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1968-70
    1351. Mýtina r. 1979-81
    1352. Kyselov r. 1978-80
    1353. Bruntál - VU PVS r. 1957-59
    1354. Rolava 1959-66
    1355. Cetviny r. 1975-77 podzim
    1356. Kapitulský Dvor r. 1969-71
    1357. Knížecí Pláně r. 1969-71
    1358. Kamenná r. 1986-88 jaro
    1359. Valtice - Rajsna r. 1976-78
    1360. Gajary r. 1967-69
    1361. Artolec r. 1986-88 jaro
    1362. Slavonice r. 1955-58
    1363. Zadní Chodov r. 1976-79
    1364. Zadní Chodov r. 1978-80 podzim
    1365. Horní Hraničná r. 1974-76
    1366. Valtice - Celní úřad r. 1978-80
    1367. Rancířov r. 1987-89
    1368. Otevření hraničního přechodu Přední Výtoň - Guglwald r. 1992
    1369. Pod Ostrým (Hamry) r. 1977-79
    1370. Pavlův Studenec r. 1970-72
    1371. Mlýnce r. 1976-78
    1372. Broumov r. 1988-90
    1373. Malacky - výcvikový prapor r. 1970 podzim
    1374. Bratislava - brigáda - spojovací rota r. 1967-69
    1375. Žofín r. 1972-74
    1376. Polná r. 1981-83
    1377. Boží Dar r. 1961-63
    1378. Vejprty - prapor r. 1962-64
    1379. Sušice - brigáda - RTZ r. 1979-81
    1380. Zadní Chodov PŠ r. 1979 podzim
    1381. Cetviny r. 1967-69
    1382. Zadní Chodov - přijímač r. 1968
    1383. Rozvadov - prapor r. 1968-70
    1384. Nýrsko - prapor r. 1979-81
    1385. Vašíček r. 1969-71 podzim
    1386. Mikulášovice r. 1952-55
    1387. Březník r. 1966-68
    1388. Písečné - foto z archivu p. Koníře
    1389. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1975-77
    1390. Chodová Planá r. 1975-76
    1391. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 82-84
    1392. Vysoká pri Morave r. 1985-87
    1393. Ašská r. 1981-83
    1394. Pasečná r. 1972-74
    1395. Šejby r. 1977-79
    1396. Žďárek r. 1966-68
    1397. Mnichovice r. 1966-68
    1398. Žďárek r. 1976-78
    1399. Šejby r. 1984-86
    1400. Pastviny r. 1963-65
    1401. Pavlův Studenec r. 1965-67
    1402. Malacky - voj. přísaha v roce 1971
    1403. Malacky - voj. přísaha v roce 1985
    1404. Malacky - voj. přísaha v roce 1988 podzim
    1405. Břeclav - přijímač r. 1986
    1406. Hajnice r. 1983-85 jaro
    1407. Hajnice r. 1973-75
    1408. Pasečná r. 1971-73
    1409. Chlum u Třeboně r. 1958-60
    1410. Chlum u Třeboně r. 1957-59
    1411. České Žleby r. 1975-77
    1412. Jaroslavice r. 1979 - Vzorná rota
    1413. Hatě r. 1982
    1414. Újezd r. 1962-64
    1415. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1975 jaro
    1416. Znojmo - 4. bPS - automobilní rota r. 1972-74
    1417. Lukov r. 1978-80
    1418. Polná r. 1967-69
    1419. Diana r. 1969-71
    1420. Slavětín r. 1965-67
    1421. Srní r. 1946-48
    1422. Starý Pochr r. 1972-74 jaro
    1423. Znojmo - 4. bPS - kolektiv zam. výzbrojní služby r. 1986-88
    1424. Grabštejn r. 1965-67
    1425. Sušice - brigáda - RTZ r. 1982-84 podzim
    1426. Vašíček r. 1964
    1427. Vašíček r. 1988-90
    1428. Nový Vojířov r. 1979-81
    1429. České Velenice r. 1988-90 podzim
    1430. Bystřice r. 1968-70
    1431. Planina r. 1952-53
    1432. Skláře - Windischgrätz r. 1959-62
    1433. Polom r. 87-89 podzim
    1434. Karlovy Vary - 3. bPS - spojovací rota r. 1962-64
    1435. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor r. 1985
    1436. Bratislava - přísaha 9.5.1985
    1437. České Budějovice - velitelská rota r. 1983-85 podzim
    1438. Horní Dvořiště r. 1986-88 podzim
    1439. Vašíček r. 1955-58
    1440. Nemanice r. 1968-70
    1441. Chodová Planá - velitelská rota r. 1970-72
    1442. Rusovce r. 1984-86
    1443. Mikulov r. 1962-64
    1444. Šejby r. 1966-68
    1445. Všeruby r. 1987-89 jaro
    1446. Nový Dvůr r. 1978-80 jaro
    1447. Nové Údolí r. 1968-70
    1448. Hajnice r. 1969-71
    1449. Dolní Silnice r. 1976-78
    1450. Žďárek r. 1988-90 podzim
    1451. Březí r. 1989-90
    1452. Mlýnce r. 1962-64
    1453. Borová Lada r. 1985-87
    1454. Nový Žďár 1976-78
    1455. Mikulov r. 1973-75
    1456. Březník r. 1974-76
    1457. Horní Dvořiště r. 1974-76
    1458. Tisová PŠ r. 1985 jaro
    1459. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor r. 1986-88
    1460. Bystřice r. 1964-66
    1461. Újezd r. 1968-70
    1462. Plešné jezero r. 1977-79
    1463. Studánky OPK - r. 1978-80
    1464. Fišerovy Chalupy r. 1974-76
    1465. PŠ České Budějovice r. 1960
    1466. Cheb - hudební skupina Spektrum r. 1985-87
    1467. Slapany r. 1953-56
    1468. Tišina r. 1966
    1469. Branka r. 1966 - stanoviště ROH
    1470. Chodová Planá r. 1979-81
    1471. Hatě r. 1965-67
    1472. Horní Hraničná r. 1991-92
    1473. Žďárek r. 1974-76
    1474. Cheb - brigáda - spojrota r. 1985-87
    1475. Cheb - brigáda - RTZ r. 1977-79
    1476. Chodová Planá ŠDZ r. 1976-77
    1477. Všeruby r. 1979
    1478. Cheb - brigáda - r. 1989-91
    1479. Záhorská Ves r. 1966-68
    1480. Kopčany r. 1984-86
    1481. Kaplice - výcvikové středisko r. 1972
    1482. Výcvikové středisko PS Barbora (Jáchymov) r. 1966
    1483. Mýtina r. 1966-68
    1484. Aš r. 1954-57
    1485. Valtice - Celní úřad r. 1983-85
    1486. OPK Rozvadov r. 1972
    1487. Poštorná r. 1957-59
    1488. Černá Řeka r. 1960-62
    1489. Karlovy Vary - 3. bPS - zpravodajské odd. r. 1965
    1490. Kámen r. 1952-57
    1491. Mikulov r. 1979-81 podzim
    1492. Mikulov r. 1981-83
    1493. Nová Pec r. 1971-73 jaro
    1494. Chlum u Třeboně r. 1979-81
    1495. Poběžovice - prapor - automobilní rota r. 1979-81
    1496. Hájenka r. 1969-71 podzim
    1497. Kaplice r. 1949
    1498. Malé Leváre r. 1987-89 jaro
    1499. Mikulov r. 1974-76
    1500. Valtice - Celní úřad r. 1987-89 podzim
    1501. Slatina r. 1984-86
    1502. Železná r. 1982-84 jaro
    1503. Všeruby r. 1957-59
    1504. Bystřice r. 1970-72
    1505. ŠDZ Brezno r. 1978-79
    1506. Stálky r. 1984-86 jaro
    1507. Mohelno r. 1969-71 jaro
    1508. Ašská r. 1978-80
    1509. Dyjákovice r. 1985-87
    1510. Železná Ruda prapor r. 1983-85 jaro
    1511. Zadní Chodov PŠ r. 1988 jaro
    1512. Volary - prapor r. 1985-87
    1513. Zbraslav - automobilní rota r. 1989-90
    1514. Malacky - voj. přísaha v roce 1989 jaro
    1515. Znojmo - 4. bPS - spojovací dílna 70. léta
    1516. Dubina - stará rota
    1517. Zadní Chalupy r. 1969-71
    1518. Kyselov r. 1965-67
    1519. Polná r. 1985-87
    1520. Debrník r. 1955-56
    1521. Dyjákovice r. 1962-64
    1522. Trojmezí r. 1972-74
    1523. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1960-61
    1524. Karlova Ves r. 1964-66
    1525. Záhorská Ves r. 1967-69
    1526. OPK Rozvadov r. 1982-84
    1527. Krabonoš r. 1954-57
    1528. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1959-61
    1529. Gajary r. 1983-85 jaro
    1530. Stálky r. 1965-67
    1531. Malacky - prapor - veliteľská čata r. 1979-81
    1532. Mnichovice r. 1968-70
    1533. Mikulov r. 1961-63
    1534. Nemanice r. 1965-67
    1535. Bruntál - UV MV r. 1961
    1536. Lipová u Šluknova r. 1959
    1537. Folmava r. 1972-74
    1538. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1980-82
    1539. Šatov r. 1975-77
    1540. Písečné r. 1961-63
    1541. Pod Ostrým (Hamry) r. 1960
    1542. Pohraniční policie Volary r. 1991
    1543. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1982-84
    1544. Sušice - brigáda - skupina TOPS r. 1981-82
    1545. Potůčky r. 1938
    1546. Moravský Ján r. 1980-82
    1547. Ruské Domy r. 1981-83
    1548. Železná Ruda prapor r. 1988-90 podzim
    1549. Pleš r. 1960-62
    1550. 35.výročí 1. partyzánské brigády Jana Žižky r. 1978
    1551. Ječmeniště r. 1979-81
    1552. Libá r. 1955
    1553. Javoří Pila r. 1968-70
    1554. Jaroslavice - zámek 50. léta
    1555. Ostrov - spojrota r. 1964-66
    1556. Pomezí r. 1982-84 podzim
    1557. Chodová Planá r. 1966-67
    1558. České Žleby r. 1966-68
    1559. Poštorná r. 1966-68
    1560. České Velenice r. 1982-84
    1561. Bystřice r. 1988-90
    1562. Hajnice r. 1967-69
    1563. Dolní Dvořiště r. 1972-74
    1564. České Žleby r. 1983-85 jaro
    1565. Debrník r. 1983-85 jaro
    1566. České Velenice r. 1988-90 jaro
    1567. Volary - prapor r. 1984-86
    1568. Vašíček r. 1985-90
    1569. Vašíček r. 1989-90 jaro
    1570. Stožec r. 1987-89
    1571. Čerchov r. 1983-85 podzim
    1572. Ječmeniště - nedatovaný snímek
    1573. Nové Údolí r. 1976-78
    1574. Vašíček r. 1958-59
    1575. Lány r. 1976-78 jaro
    1576. PŠ PS Litoměřice r. 1961-62
    1577. Pavlův Studenec r. 1977-78
    1578. Setkání příslušníků 11. bPS Bratislava r. 1985
    1579. Prášily 1955-58
    1580. PŠ PS Litoměřice r. 1955-56
    1581. Březová u Sokolova r. 1968-70
    1582. Mlýnce r. 1971-73
    1583. Nová Pec r. 1974-76 podzim
    1584. Hraničky r. 1972-74
    1585. Potůčky r. 1963-65
    1586. Trojmezí r. 1978-80
    1587. Vašíček r. 1975-77 podzim
    1588. Maxov r. 1973-75 jsro
    1589. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1976-78 jaro
    1590. Kyselov r. 1979-81 jaro
    1591. Lipno r. 1983-85
    1592. Železná Ruda prapor r. 1967-69
    1593. Artolec r. 1972-74
    1594. Nový Vojířov r. 1980-82
    1595. Slavonice r. 1975-77 podzim
    1596. Devínske Jazero r. 1955-57
    1597. Žďárek r. 1953-56
    1598. Nová Pec r. 1979-81 podzim
    1599. Podmolí r. 1984-86 jaro
    1600. Podmolí r. 1990
    1601. Šejby r. 1985-87 jaro
    1602. Železná Ruda prapor r. 1980-82 jaro
    1603. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor r. 1981
    1604. České Žleby r. 1984-86
    1605. Nemanice r. 1974-76
    1606. Pastviny r. 1974-76
    1607. Březí r. 1971-73
    1608. Podlesí r. 1963-65
    1609. Vašíček r. 1973-75
    1610. Mýtina r. 1982-84 podzim
    1611. Svaroh r. 1976-78
    1612. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota - kurz na rypadlo UDS r. 1978
    1613. Sedlec r. 1981-83 jaro
    1614. Mlýnce r. 1963-65
    1615. Mlýnce r. 1964-66
    1616. Mlýnce r. 1969-71
    1617. Mlýnce r. 1967-71
    1618. Sedlec r. 1980-82 podzim
    1619. Sedlec r. 1979-81 podzim
    1620. Mnichovice r. 1967-69
    1621. Nový Žďár 1974-76
    1622. Bernstein r. 1983-85
    1623. Žďárek r. 1982-84 jaro
    1624. Rolava r. 1964
    1625. OPK Pomezí nad Ohří r. 1985-87
    1626. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1976
    1627. Písečné r. 1986-88 podzim
    1628. Suchohrad r. 1964-66
    1629. Volary - ZVPR r. 1977-78
    1630. Suchohrad r. 1978-80 podzim
    1631. Malacky - výcvikový prapor r. 1978 podzim
    1632. Bratislava - vojenská přehlídka 1980
    1633. Sedlec r. 1960-62
    1634. Sedlec r. 1961-63
    1635. Vašíček r. 1966-68
    1636. Volary - prapor r. 1990-92
    1637. Malé Leváre r. 1951-54
    1638. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1978-80
    1639. Sedlec r. 1972-74
    1640. Kamenná r. 1981-83
    1641. Maxov r. 1955-58
    1642. Koranda r. 1958-60
    1643. Koranda r. 1957-59
    1644. Černá Řeka r. 1953-54
    1645. Rudá hvězda Ostrov r. 1965
    1646. Ruské Domy r. 1968-70
    1647. Rancířov r. 1969-71
    1648. Pavlův Studenec r. 1954-55
    1649. Pavlův Studenec r. 1967-70
    1650. Krabonoš r. 1960-66
    1651. Diana r. 1971
    1652. Stoka r. 1959-61
    1653. 3. bPS Karlovy Vary - Ostrov - velitelství bPS r. 1965-66
    1654. Nová Bystřice - prapor r. 1974-76 jaro
    1655. OPK Spálenec r. 1960-62
    1656. Artolec r. 1969-71
    1657. Dolní Dvořiště r. 1964-66
    1658. Mlýnce r. 1961
    1659. Spáleniště r. 1973-75
    1660. Kyselov r. 1982-84
    1661. Šafov r. 1980-82
    1662. Liščí r. 1964-66
    1663. Chodová Planá r. 1964-65
    1664. Potůčky r. 1957-58 identifikace příslušníka PS
    1665. Jarovce r. 1985-87
    1666. Artolec r. 1971-73
    1667. Poštorná r. 1983-85
    1668. Hajnice r. 1970-72
    1669. Sněžník r. 1964-66
    1670. Poběžovice r. 1972
    1671. Mikulov r. 1986-88 jaro
    1672. Znojmo - 4. bPS - vojenská přísaha r. 1986 jaro
    1673. Svatá Kateřina r. 1982-84
    1674. Bernstein r. 1971-73 jaro
    1675. Kaplice r. 1955-58
    1676. Nové Hrady r. 1980-82
    1677. Volary - brigáda - autorota r. 1957-59
    1678. Pavlův Studenec r. 1967-69
    1679. Hraničná r. 1981-83 jaro
    1680. Písečné r. 1970-72
    1681. Slatina r. 1987-89 jaro
    1682. Volary - ZVPR r. 1985-87 podzim
    1683. Újezd r. 1981-83
    1684. Dolní Silnice r. 1953-56
    1685. Dolní Silnice r. 1955-58
    1686. Dolní Silnice r. 1956-59
    1687. Dolní Silnice r. 1957-59
    1688. Nové Hrady r. 1953-55
    1689. České Velenice r. 1953-55
    1690. Polom r. 1971-73
    1691. Broumov r. 1972-74
    1692. Tokániště r. 1966-68
    1693. Újezd r. 1988-90
    1694. Svaroh r. 1970-72
    1695. Diana r. 1977-79
    1696. České Budějovice - ženijní rota r. 1984-86 podzim
    1697. Svaroh r. 1975-77
    1698. Dubina r. 1958-60
    1699. Ječmeniště r. 1974-76
    1700. Jaroslavice r. 1976-78
    1701. Polom r. 1979-81
    1702. Lukov r. 1963-65
    1703. Broumov r. 1975-77
    1704. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1984-86 jaro
    1705. České Budějovice - velitelská rota r. 1984-86 podzim
    1706. Přehlídka ke Dni vítězství v Praze 9.5.1985
    1707. Planá u Mariánských Lázní r. 1984 podzim
    1708. Sruby r. 1977-79 jaro
    1709. Starý Pochr r. 1960-62
    1710. Slavonice r. 1988-90 podzim
    1711. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1983-84
    1712. Písečné r. 1986-88 jaro
    1713. Tisová PŠ r. 1969-71
    1714. Praha Smíchov - spojovací rota r. 1969-71
    1715. Znojmo - 4. bPS - velitelská rota r. 1984-86 jaro
    1716. Slavonice r. 1978-80
    1717. Mýtina r. 1973-75
    1718. Kvilda r. 1980-82
    1719. Chlum u Třeboně r. 1987-89
    1720. Vašíček r. 1968-70
    1721. Kapitulský Dvor r. 1981-83
    1722. Chlum u Třeboně r. 1970-72
    1723. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1979-81
    1724. Všeruby r. 1962-64
    1725. Zadní Chodov PŠ r. 1968-69
    1726. Chodová Planá r. 1987-90
    1727. Setkání s hlídkou US Army - Pavlův Studenec r. 1987
    1728. Bystřice r. 1967-69
    1729. Pod Ostrým (Hamry) r. 1982-84 jaro
    1730. Kvilda r. 1966-68
    1731. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1972-74
    1732. Dolní Dvořiště r. 1980-82
    1733. Mýtina r. 1965-67
    1734. Mikulov r. 1980-82 (OPK) podzim
    1735. Dolní Žandov r. 1981-83 podzim
    1736. Zadní Chodov PŠ r. 1987 jaro
    1737. Nová Pec r. 1983-85 podzim
    1738. Dyjákovice r. 1984-86
    1739. Šafov r. 1975-77
    1740. Český Jiřetín r. 1961-63
    1741. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1972-74
    1742. 5. bPS Cheb - inspekční cesta z velení HS PS - 80. roky
    1743. Březník r. 1973
    1744. Jemnice r. 1968
    1745. Prášily r. 1984-86
    1746. Šejby r. 1962-64
    1747. Nové Hrady r. 1961-63
    1748. Spáleniště r. 1979-81 jaro
    1749. Nový Dvůr r. 1974-76
    1750. Rozvadov r. 1957-59
    1751. Kamenná r. 1969-71
    1752. Nový Vojířov r. 1956-58
    1753. Devět Mlýnů - stará rota r. 1961-66
    1754. Kyselov r. 1974-76 podzim
    1755. Gajary r. 1987-89
    1756. Plesná r. 1959-61
    1757. Bernstein r. 1965-67
    1758. Břeclav - přijímač r. 1989 jaro
    1759. Znojmo - Krajzák r. 1989-90
    1760. Železná r. 1972-73 podzim
    1761. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1961-63
    1762. Žofín r. 1965-67
    1763. Devínske Jazero r. 1968-70
    1764. Stoupa r. 1983-84 podzim
    1765. Dolní Dvořiště r. 1966-68
    1766. Polná r. 1968-70
    1767. Pleš r. 1979-81
    1768. Hraničky r. 1977-79
    1769. DDŠ Holešov r. 1974-76
    1770. Dubina r. 1975-77
    1771. Nový Vojířov r. 1958-60
    1772. Český Jiřetín r. 1963-65
    1773. Šejby r. 1973-75 jaro
    1774. Břeclav - ZVPR r. 1985-87 jaro
    1775. Folmava r. 1974-76
    1776. Mikulov r. 1980-82 (OPK) jaro
    1777. Stožec r. 1982-84
    1778. OPK Pomezí nad Ohří r. 1968-69
    1779. Nemanice r. 1963-65
    1780. Planá u Mariánských Lázní r. 1988 - vojenská přísaha
    1781. Pleš r. 1989-91
    1782. Lukov r. 1977-79
    1783. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1981-83
    1784. Kaplice - výcvikové středisko r. 1969
    1785. Pohoří r. 1969-71
    1786. Folmava r. 1973-75
    1787. Folmava r. 1982-84 jaro
    1788. Újezd r. 1976-78 jaro
    1789. Nové Hrady r. 1985-87
    1790. Boří Dvůr r. 1964-66
    1791. Mníšek r. 1960-62
    1792. Lukov r. 1974-76
    1793. Žďárek r. 1963-65
    1794. Jemnice r. 1987-89 jaro
    1795. Všeruby r. 1969-71
    1796. Šejby r. 1973-75 podzim
    1797. Valtice - Celní úřad r. 1984-86
    1798. Dyjákovice r. 1978-80
    1799. Mohelno r. 1973-75
    1800. Voj. přísaha v Domažlicích r. 1977 podzim
    1801. Hatě r. 1959-61
    1802. Volary - prapor r. 1975-77 podzim
    1803. Volary - střelnice r. 1976
    1804. Polom r. 1969-71
    1805. Branka r. 1969-71
    1806. Hájenka r. 1966-68
    1807. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1976-78
    1808. Trojmezí r. 1986-88 jaro
    1809. Starý Pochr r. 1968-70
    1810. Břeclav - vojenská přísaha 8.5.1982
    1811. Mikulov r. 1982-84 jaro
    1812. Aš - vojenská přísaha r. 1989 jaro
    1813. Broumov r. 1989-91 jaro
    1814. Aš - vojenská přísaha r. 1985 jaro
    1815. Debrník r. 1962-64
    1816. Volary - poddůstojnická škola r. 1962-63
    1817. Mlýnce r. 1988-90 podzim
    1818. Prášily r. 1975-77 podzim
    1819. Romava r. 1953-60
    1820. Volary - vojenská přísaha r. 1987 jaro
    1821. Aš - vojenská přísaha r. 1980 podzim
    1822. Dolní Silnice r. 1975-77
    1823. Praha Smíchov - velitelská rota r. 1980-82
    1824. České Velenice r. 1981-83 jaro
    1825. Tisová PŠ r. 1986 podzim
    1826. Mlýnce r. 1983-85
    1827. Sedlec r. 1974
    1828. Planá u Mariánských Lázní r. 1986 - vojenská přísaha
    1829. Železná Ruda prapor r. 1982-84 jaro
    1830. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1982-84 jaro
    1831. Nový Vojířov r. 1987-89
    1832. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1987-89
    1833. Hatě r. 1988-90 jaro
    1834. Svaroh r. 1989-91 jaro
    1835. Debrník r. 1990
    1836. Polom r. 1985-87
    1837. Diana r. 1973-75
    1838. Písečné r. 1979-81
    1839. Nové Údolí r. 1965-67
    1840. Polom r. 1963-65
    1841. Černá Řeka r. 1965-66
    1842. Pernárec r. 1967-69
    1843. Prášily r. 1985-86
    1844. Gajary r. 1979-81
    1845. Prášily r. 1983-85 jaro
    1846. Hájenka r. 1976-78 jaro
    1847. Sedlec r. 1962-64
    1848. Sedlec r. 1978-80
    1849. Suchohrad r. 1958-60
    1850. Devět Mlýnů r. 1981-83
    1851. Žďárek r. 1967-69
    1852. Nové Hrady r. 1967-69
    1853. Sušice - brigáda - RTZ r. 1970
    1854. Rumburk r. 1962-63
    1855. Kamenná r. 1989-90 - služební psi
    1856. Čerchov r. 1975-77 podzim
    1857. Mýtina r. 1977-79
    1858. Pasečná r. 1978-80
    1859. Trojmezí r. 1990
    1860. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1979-81
    1861. Krabonoš r. 1982-84 jaro
    1862. Pleš r. 1961-63
    1863. Šejby r. 1969-71
    1864. Tisová r. 1980-82 jaro
    1865. Vratěnín r. 1972-74
    1866. Železná Ruda prapor r. 1975-77
    1867. Suchohrad r. 1979-81
    1868. Halže r. 1978-80
    1869. Aš - vojenská přísaha r. 1989 podzim
    1870. Libá r. 1964-66
    1871. Mnichovice r. 1973-75
    1872. Dolní Silnice r. 1974-76
    1873. Lipno r. 1962-64
    1874. Lipno r. 1971
    1875. Krabonoš r. 1983-85 jaro
    1876. Poběžovice r. 1969 jaro
    1877. Pleš r. 1987-89 podzim
    1878. Pasečná r. 1969-71
    1879. Černé Jezero r. 1972-73
    1880. Lány r. 1963-65
    1881. České Budějovice - RTZ r. 1981-83
    1882. Zadní Chalupy r. 1962-63
    1883. Slavonice r. 1970-72
    1884. Diana r. 1968-70
    1885. Černé Údolí r. 1986-88 jaro
    1886. Setkání s hlídkou US Army - Nový Žďár r. 1988
    1887. Piket ve stěně Čertova jezera r. 1990
    1888. Záhorská Ves r. 1977-79 podzim
    1889. Znojmo - 4. bPS - vojenská přísaha r. 1986 podzim
    1890. Nová Pec r. 1981-83
    1891. Nová Pec r. 1982-84
    1892. Polom r. 1968-70
    1893. Žďárek r. 1954-57
    1894. Ruské Domy r. 1975-76
    1895. Smrčná r. 1967-69
    1896. Volary - prapor r. 1981-83 podzim
    1897. Maxov r. 1982-84 jaro
    1898. Aš - Keller r. 1990-91
    1899. Stoupa r. 1987-89 jaro
    1900. Halže - schematická tlf. mapa r. 1965
    1901. Hájenka r. 1984-86 podzim
    1902. Dolní Dvořiště r. 1975-77
    1903. Trojmezí r. 1973-75
    1904. Broumov r. 1979-81
    1905. Vratěnín r. 1981-83
    1906. Skláře - Windischgrätz r. 1952-55
    1907. Soutok r. 1952-53
    1908. Svatý Kříž r. 1989
    1909. Krásná u Aše r. 1989
    1910. Dyleň r. 1976
    1911. Broumov r. 1989
    1912. Čerchov r. 1989
    1913. Polom r. 1984
    1914. Čerchov r. 1990
    1915. Pavlův Studenec r. 1964
    1916. Pavlův Studenec r. 1980-82
    1917. Debrník r. 1991
    1918. Trojmezí r. 1987-90
    1919. Demontáž signální stěny u 5. bPS - r. 1990
    1920. Pavlova Huť r. 1965
    1921. Čerchov r. 1970
    1922. Pleš r. 1985-87
    1923. Dubina a Trojmezí r. 1990
    1924. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1988-90
    1925. Halže r. 1989-90
    1926. České Žleby r. 1987-89
    1927. Trojmezí r. 1988-90
    1928. Setkání s hlídkami BGP, BGS, US ARMY a ZOLL, r. 1987-88
    1929. Aš r. 1988-90
    1930. OPK Pomezí nad Ohří r. 1989
    1931. Pod Ostrým (Hamry) r. 1982
    1932. Mohelno, 70. léta
    1933. Maxov r. 1957-59
    1934. Trojmezí 80. léta
    1935. Ašská 80. léta
    1936. Cheb - prapor r. 1986
    1937. Dyleň r. 1983-85
    1938. Nýrsko - výcvik r. 1986 podzim
    1939. OPK Spálenec r. 1987-88
    1940. Debrník r. 1976-78
    1941. Cheb - brigáda r. 1992
    1942. Halže r. 1985-87
    1943. Cheb - brigáda - spojrota r. 1984-86
    1944. Všeruby r. 1989-90
    1945. Cheb - brigáda - RTZ r. 1981-83
    1946. Nové Hrady r. 1983-85
    1947. Dyleň - piket Kyselák r. 1976
    1948. Mohelno r. 1975-77 podzim
    1949. Dyleň r. 1975-77
    1950. Pavlův Studenec r. 1975-77
    1951. Nýrsko - výcvik r. 1988
    1952. Mohelno r. 1966
    1953. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1990
    1954. Dyleň r. 1988-90
    1955. Diana r. 1974-76
    1956. Diana r. 1990
    1957. Hajnice r. 1985-87
    1958. Domažlice a Nýrsko - výcvik r. 1987-89
    1959. Kyselov r. 1985-87
    1960. Stálky r. 1986-88
    1961. Hraničky r. 1962-64
    1962. Maxov r. 1965
    1963. Nýrsko - výcvik r. 1965
    1964. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1990-92
    1965. Zadní Chodov PŠ r. 1976 podzim
    1966. Pomezí nad Ohří r. 1965-66
    1967. Pasečná r. 1983
    1968. Aš - výcvikový útvar Keller r. 1980
    1969. České Žleby r. 1976-78
    1970. Černé Údolí r. 1989-90
    1971. Poběžovice r. 1974
    1972. Pod Ostrým (Hamry) r. 1974-76
    1973. Artolec r. 1982-84
    1974. Broumov r. 1974-75
    1975. Polom r. 1982-84
    1976. Pohraniční roty 7. brigády PS
    1977. Ze života 7. brigády PS
    1978. Polom r. 1982
    1979. Polom r. 1986-87
    1980. Nové Údolí r. 1978-80
    1981. Svaroh r. 1977
    1982. Neprojdou
    1983. Dyleň r. 1989-90
    1984. Kvilda r. 1990
    1985. Devět Mlýnů, 60 léta
    1986. Nová Pec, 70. léta
    1987. Všeruby r. 1989
    1988. Plešné jezero r. 1971-72
    1989. Březník r. 1985
    1990. Roklan r. 1985
    1991. Návštěva V.Remka na HP Rozvadov
    1992. Stříhání železné opony r. 1989
    1993. Staňkovský rybník r. 1990
    1994. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1977-79
    1995. Dubina r. 1986-88
    1996. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1988-90
    1997. Setkání s hlídkami BGP, BGS, r. 1986-88
    1998. Planá u Mariánských Lázní r. 1986
    1999. Chlum u Třeboně r. 1990
    2000. Tokániště r. 1990
    2001. Polom r. 86-88
    2002. Dubina r. 1978-80
    2003. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1965-67
    2004. Broumov r. 1971-73
    2005. Cheb - prapor - velitelská četa r. 1985-87
    2006. Dubina r. 1987-89 podzim
    2007. Valtice - Rajsna r. 1987
    2008. Ašská r. 1990
    2009. Aš - Východ r. 1989
    2010. Dubina r. 1962-64
    2011. Valtice r. 1990
    2012. Borová Lada r. 1989-90
    2013. Krabonoš r. 1990
    2014. Šatov r. 1982-84
    2015. Břeclav - přijímač r. 1984 podzim
    2016. Zadní Chodov PŠ r. 1984
    2017. Břeclav - ZVPR r. 1985
    2018. Hraničky r. 1950-86
    2019. Hrušovany n. Jevišovkou - prapor r. 1989-91
    2020. Diana - signálka r. 1990
    2021. Polom r. 1981-83
    2022. Zvonková r. 1986-88
    2023. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1991-92
    2024. Nýrsko - výcvik r. 1991
    2025. Artolec r. 1983-85
    2026. Nový Dvůr r. 1989-90
    2027. Nová Pec r. 1980
    2028. Zvonková r. 1987-89 podzim
    2029. Šafov r. 1967-70
    2030. Planá u Mariánských Lázní r. 1980
    2031. Nové Hrady r. 1972-74
    2032. Zadní Chodov PŠ r. 1986
    2033. České Velenice - OPK r. 1966
    2034. Hájenka r. 1989-90
    2035. Svaroh r. 1973-75
    2036. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1968
    2037. Pomezí r. 1981-83 podzim
    2038. Krabonoš r. 1989
    2039. Polom r. 1980-82
    2040. OPK Horní Dvořiště r. 1965-67
    2041. Hajnice r. 1981-83
    2042. Kyselov r. 1980-82
    2043. Polom r. 1984-86
    2044. Jezero Laka, 80. léta
    2045. Krabonoš r. 1984-86
    2046. Valtice - Kolonáda Rajsna, 70-80. léta
    2047. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1987-89
    2048. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1987-89
    2049. Zadní Chalupy r. 1981
    2050. Tokániště r. 1976-78
    2051. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1978
    2052. Domažlice r. 1978
    2053. Devět Mlýnů r. 1985-87
    2054. Broumov r. 1966-68
    2055. Dyleň r. 1972-74
    2056. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1986-88
    2057. Polom r. 1982-83
    2058. Poříční oddíl Bratislava r. 1990
    2059. OPK Horní Dvořiště r. 1970-71
    2060. Zvonková r. 1988-90
    2061. Polná r. 1980-82
    2062. Malacky - výcvikový prapor r. 1985-87
    2063. Poštorná r. 1977-79
    2064. Volary - prapor r. 1991-92
    2065. Lukov r. 1970-72
    2066. Šafov r. 1972-74
    2067. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1973
    2068. Pavlův Studenec r. 1976-86
    2069. Zadní Chodov PŠ r. 1979 jaro
    2070. Dubina r. 1979-81
    2071. Chovná stanice Nový Žďár r. 1983-85
    2072. Halže r. 1987
    2073. OPK Horní Dvořiště r. 1980-82
    2074. Trojmezí r. 1990-91
    2075. Pod Ostrým (Hamry) r. 1972-74
    2076. Pod Ostrým (Hamry) r. 1976-78
    2077. Zadní Chalupy r. 1966-68
    2078. Hevlín r. 1990
    2079. Devínske Jazero r. 1956-58
    2080. PŠ Moravský Svätý Ján r. 1956
    2081. Nová Bystřice r. 1989-90
    2082. Pavlův Studenec r. 1987-89
    2083. Sruby r. 1988-90
    2084. Trojmezí r. 1983-85
    2085. Pasečná r. 1982-84
    2086. Šatov r. 1981-83
    2087. Maxov r. 1988-90
    2088. Muniční sklad Zámělíč r. 1988
    2089. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1990
    2090. Planá u Mariánských Lázní r. 1978-80
    2091. Sruby r. 1972-74
    2092. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1962
    2093. Mohelno r. 1977-78
    2094. Dyleň r. 1979-81
    2095. Diana r. 1988-90
    2096. Mýtina r. 1974-76
    2097. Břeclav - prapor r. 1973
    2098. Branka r. 1989-90
    2099. Hevlín r. 1985-87
    2100. Valtice - Celní úřad, 70. léta
    2101. Tokániště r. 1979-81
    2102. Nemanice r. 1973-75
    2103. Domažlice - chovná stanice r. 1973-75
    2104. Dyleň r. 1985-87 podzim
    2105. České Budějovice - brigáda - r. 1991
    2106. Svatý Kříž r. 1988-90
    2107. Hevlín r. 1978-80
    2108. Nýrsko r. 1988-90
    2109. Hraničky r. 1983
    2110. Dyleň r. 1971-73
    2111. Hraničná r. 1987-89
    2112. Diana r. 1972-74
    2113. Debrník r. 1984-86
    2114. Železná Ruda prapor r. 1984-86
    2115. Žďárek r. 1989
    2116. Pomezí nad Ohří r. 1964-65
    2117. Pasečná r. 1959
    2118. OPK Břeclav r. 1973-85
    2119. Dubina r. 1985-87
    2120. Aš r. 1985 jaro
    2121. Lány r. 1989-90
    2122. Pavlův Studenec r. 1979-82
    2123. Broumov r. 1979-82
    2124. Planá u Mariánských Lázní r. 1991
    2125. Karlova Ves r. 1956-59
    2126. Nemanice r. 1981-83
    2127. Pasečná r. 1987-89
    2128. Devět Mlýnů r. 1986-88
    2129. Zadní Chodov PŠ r. 1991
    2130. OPK Folmava r. 1971-73
    2131. Tokániště r. 1972-74
    2132. Pleš r. 1976
    2133. Knížecí Pláně r. 1980-82
    2134. Hraničná r. 1980-82
    2135. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1982
    2136. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1989-91
    2137. Nové Údolí r. 1969-70
    2138. Nová Bystřice r. 1990
    2139. Zadní Chalupy r. 1970-72
    2140. Poběžovice r. 1975-77
    2141. Knížecí Pláně r. 1966
    2142. Hraničná r. 1988-90
    2143. Chlum u Třeboně r. 1967-69
    2144. Mohelno, přelom 60. a 70. let
    2145. Pavlův Studenec r. 1972-74
    2146. Pavlův Studenec r. 1978-80
    2147. Knížecí Pláně r. 1979
    2148. Zápisy z kroniky roty Poštorná r. 1970-78
    2149. Tisová r. 1969
    2150. Zadní Chodov r. 1987-89
    2151. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1984-86
    2152. Sruby r. 1985-87
    2153. Čerchov r. 1979
    2154. Zadní Chodov r. 1989-91
    2155. Devínska Nová Ves r. 1988
    2156. OPK Pomezí nad Ohří r. 1987-89
    2157. Hájenka, pol. 70 let
    2158. Zadní Chodov, konec 80 let
    2159. Bystřice r. 1985-87 podzim
    2160. Chodová Planá r. 1989-90
    2161. Hraničky r. 1986-88
    2162. Stožec r. 1981-83
    2163. Poštorná r. 1966-67
    2164. České Žleby r. 1970-72
    2165. Žďárek r. 1958-61
    2166. Podmolí r. 1985-86
    2167. Poštorná r. 1975-76
    2168. Starý Pochr r. 1964-66
    2169. Devínska Nová Ves r. 1985-87 podzim
    2170. Dubina r. 1976-78
    2171. Devínske Jazero r. 1971
    2172. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1979-81
    2173. Boří Dvůr r. 1980
    2174. Čerchov r. 1984-86
    2175. Spáleniště r. 1962
    2176. Kyselov r. 1966-68
    2177. České Velenice r. 1987-89 jaro
    2178. Hajnice r. 1976-78
    2179. Mikulov r. 1986-87
    2180. Kout na Šumavě - praporní přebor r. 1965
    2181. ŠDZ Bruntál r. 1965
    2182. Branka r. 1986-88
    2183. Dyleň r. 1986-88
    2184. Bystřice r. 1982-84
    2185. Dubina r. 1980-82
    2186. Trojmezí r. 1967-69
    2187. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1986
    2188. Volary - prapor r. 1964
    2189. Bratislava - poříční oddíl r. 1991
    2190. České Žleby r. 1977-79
    2191. Pastviny r. 1958-66
    2192. Svatý Kříž 80. léta
    2193. Krabonoš r. 1978-80
    2194. Bernstein r. 1964-66
    2195. Bystřice r. 1981-83
    2196. Ruské Domy r. 1987-89
    2197. Spáleniště r. 1966-68
    2198. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1978-80
    2199. Spáleniště r. 1965-67
    2200. Újezd r. 1980-82
    2201. Černé Údolí r. xxxx
    2202. Pohoří r. 1976
    2203. České Velenice r. 1986-88 podzim
    2204. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1981-83
    2205. OPK Nová Bystřice 1969-2000
    2206. Debrník r. 1975-77
    2207. Čerchov r. 1975
    2208. Tisová PŠ r. 1988-89
    2209. Kyselov r. 1988-89
    2210. Nová Pec r. 1976-79
    2211. Tokániště r. 1986-88
    2212. Debrník r. 1986-88
    2213. Bratislava - brigáda - ženijní rota r. 1970-72
    2214. Dyleň r. 1990
    2215. Kyselov r. 1981
    2216. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1982-84
    2217. Devět Mlýnů r. 1987-89
    2218. Tisová PŠ r. 1978
    2219. Znojmo - 4. bPS - stavební rota r. 1988-90
    2220. Zadní Chalupy r. 1965-67
    2221. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 88-90
    2222. Jemnice r. 1986-88 podzim
    2223. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 89-91
    2224. Libá u Chebu r. 1949
    2225. Bruntál - Škola SNB r. 1949
    2226. Cheb - brigáda - spojrota r. 1961-63
    2227. Devět Mlýnů r. 1982-84
    2228. Bystřice r. 1985-87 jaro
    2229. Nýrsko - výcvik r. 1979
    2230. Polná r. 1973-74
    2231. Tokániště r. 1986-88 jaro
    2232. Jaroslavice r. 1986-88
    2233. Hajnice r. 1986-88
    2234. Zadní Chalupy r. 1969
    2235. Žďárek r. 1987-88
    2236. České Budějovice - RTZ r. 1986-88
    2237. Moravský Ján r. 1974-76
    2238. Cetviny r. 1980-82 jaro
    2239. OPK Pomezí nad Ohří r. 1984-86
    2240. Všeruby r. 1991-92
    2241. Železná r. 1985-87
    2242. Volary - přijímač r. 1991
    2243. Mlýnce r. 1980-82
    2244. Záhorská Ves r. 1988-1990
    2245. České Velenice 70. léta
    2246. Aš - vojenská přísaha r. 1984
    2247. Malacky - výcvikový prapor r. 1974
    2248. Svaroh r. 1980
    2249. Jaroslavice r. 1989-90
    2250. Hájenka r. 1986-88
    2251. Cheb - brigáda - spojrota r. 1980-81
    2252. OPK Pomezí nad Ohří r. 1981-82
    2253. Horní Dvořiště r. 1987-89 jaro
    2254. Cheb - brigáda - VR r. 1988-90
    2255. Volary - poddůstojnická škola r. 1964
    2256. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1986-88
    2257. Cheb - brigáda - spojrota r. 1981
    2258. Fišerovy Chalupy r. 1973-75
    2259. Cheb - brigáda - VR r. 1986-88
    2260. Broumov r. 1980-82
    2261. Boří Dvůr r. 1976-78
    2262. Cetviny r. 1981-83 podzim
    2263. Devínska Nová Ves r. 1988-90
    2264. Nová Bystřice - prapor r. 1979-81
    2265. Ruské Domy r. 1976-78
    2266. Horní Hraničná r. 1982-83
    2267. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1982
    2268. České Žleby r. 1969-71
    2269. Nový Vojířov r. 1971-73
    2270. Újezd r. 1965-67
    2271. Hájenka r. 1982-84
    2272. Zadní Chodov PŠ r. 1989 jaro
    2273. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1981 -podzim
    2274. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1982 (01-07)
    2275. Cetviny r. 1981-83 jaro
    2276. Vystrojení nováčků na 4. bPS Znojmo
    2277. Cetviny r. 1978-80
    2278. Znojmo - 4. bPS - výstrojní sklad
    2279. Volary - ZVPR r. 1980-82 podzim
    2280. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota 70-80. léta
    2281. Poštorná r. 1965-67
    2282. Újezd r. 1974-76
    2283. Lány r. 1980
    2284. Horní Hraničná r. 1982-84
    2285. Lukov r. 1953-57
    2286. Dyleň r. 1989
    2287. Plešné jezero r. 1974
    2288. Vranov n. Dyjí 50-60. léta
    2289. Most přes Dyji - Poštorná r. 1985
    2290. Poštorná r. 1986-88
    2291. Nová Pec r. 1980-82 jaro
    2292. Hrušovany nad Jevišovkou - most přes řeku Dyji r. 1974
    2293. Cetviny r. 1979-81
    2294. Svatá Kateřina r. 1980-82
    2295. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1987
    2296. Domažlice - brigáda - ženijní rota r. 1985-87
    2297. Šafov r. 1982
    2298. Pasečná r. 1977
    2299. OPK Pomezí nad Ohří r. 1981-83
    2300. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1982-84
    2301. Devět Mlýnů - stará rota r. 1967-69
    2302. Artolec r. 1974-76
    2303. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1986-88
    2304. Lukov r. 1964-66
    2305. Sušice - brigáda - RTZ r. 1984-86 jaro
    2306. Artolec r. 1967-69
    2307. Svatý Kříž r. 1983-85 jaro
    2308. Tisová PŠ r. 1986 jaro
    2309. Likvidace SiS v úseku roty Poštorná - KS Pohansko
    2310. Likvidace SiS v úseku roty Boří Dvůr r. 1989
    2311. Plešné jezero r. 1977-78
    2312. Nové Údolí r. 1978-79
    2313. Svatá Kateřina r. 1986-88
    2314. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1991-92
    2315. Šejby r. 1976-78
    2316. Voj. přísaha v Domažlicích r. 1988
    2317. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1989-90
    2318. Svatá Kateřina r. 1989-91
    2319. Voj. přísaha v Nýrsku r. 1989
    2320. Bruntál - UV MV r. 1965
    2321. Volary - přijímač r. 1987
    2322. Artolec r. 1973-74
    2323. Volary - ZVPR r. 1984-86
    2324. Volary r. 1965 - poznáte, kdo slavný je na snímku?
    2325. Cetviny r. 1966-67
    2326. Hájenka r. 1980-82 jaro
    2327. Nemanice r. 1973
    2328. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 87-89
    2329. Trojmezí r. 1979-81
    2330. Devínske Jazero r. 86-88
    2331. Mlýnce r. 1986-88
    2332. Černé Údolí r. 1987
    2333. Devínske Jazero r. 1984-86
    2334. Ruské Domy r. 1965
    2335. Černé Údolí r. 1981-83
    2336. OPK Břeclav r. 1983-85
    2337. Cetviny r. 1988-90 podzim
    2338. Březník r. 1968-69
    2339. Komárno r. 1952-81
    2340. Devět Mlýnů r. 1988-90
    2341. Starý Pochr r. 1977-79
    2342. Krabonoš r. 1975-77
    2343. Železná r. 1966-68
    2344. Mýtina r. 1988-90
    2345. Chlum u Třeboně r. 1985-87
    2346. Knížecí Pláně r. 1977 -79
    2347. Valtice - Celní úřad r. 1989-90
    2348. Zbraslav r. 84-87
    2349. Zbraslav - stavební rota r. 87-88
    2350. Bruntál - Škola SNB r. 1945-46
    2351. Diana r. 1964-66
    2352. Rancířov r. 1978-80
    2353. Tisová PŠ r. 1982-84
    2354. Dubina r. 1981-83 jaro
    2355. ŠJU Český Těšín r. 1963
    2356. Rancířov r. 1981-83
    2357. Tisová r. 1983-85
    2358. Nemanice r. 1976-78
    2359. Nemanice r. 1982-84 jaro
    2360. Zadní Chodov PŠ r. 1987 podzim
    2361. Dolný Kubín r. 1949
    2362. Všeruby r. 1986-88
    2363. Knížecí Pláně r. 1979-81
    2364. Kvilda r. 1967-69
    2365. Plešné jezero r. 1966-68
    2366. Vranov n. Dyjí 50. léta
    2367. Sruby r. 1989-91
    2368. Rusovce r. 1990
    2369. Jaroslavice r. 1979-81
    2370. Nová Pec r. 1987-89 jaro
    2371. Stožec r. 1983-85
    2372. Březník r. 1971-73
    2373. OPK Rozvadov r. 1988-90
    2374. Hevlín r. 1974-76
    2375. Dyleň r. 1982-84
    2376. Cetviny r. 1959-61
    2377. Všeruby r. 1983-85
    2378. Tokániště r. 1983-85
    2379. Horní Hraničná r. 1965-67
    2380. Pomezí r. 1985-87
    2381. Poštorná r. 1989-91
    2382. Hraničná r. 1982-84
    2383. Nová Pec r. 1979-81
    2384. Valtice - Rajsna r. 1975-77
    2385. Diana r. 1958-60
    2386. Cetviny r. 1990-91
    2387. Březí r. 1981-83
    2388. Devínské Jazero r. 1979-81
    2389. Cheb - brigáda - spojrota r. 1980-82
    2390. Čerchov r. 1986-88
    2391. Horní Dvořiště r. 1967-69
    2392. České Budějovice - RTZ r. 1972-74
    2393. Všeruby r. 1985-87
    2394. Cheb - brigáda - VR r. 1982-84
    2395. Svatá Kateřina r. 1981-83
    2396. Plešné jezero r. 1967-69
    2397. Kyselov r. 1961-63
    2398. Čerchov r. 1981-83 podz.
    2399. Pod Ostrým (Hamry) r. 1975-77
    2400. Poštorná r. 1972-74
    2401. Zadní Chalupy r. 1990
    2402. Švele r. 1962-64
    2403. Devět Mlýnů - stará rota r. 1970-72
    2404. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1973
    2405. Volary - prapor r. 1986
    2406. Stálky r. 1983-85
    2407. Zadní Chalupy - demolice roty 70. léta
    2408. Svatý Kříž r. 1972-74
    2409. Branka r. 1980
    2410. Jemnice r. 1983
    2411. Hatě r. 1987-89
    2412. Fišerovy Chalupy r. 1982-84
    2413. Nýrsko - prapor r. 1983-85
    2414. Přední Hamry r. 1965
    2415. Hevlín r. 1988-90
    2416. Švele r. 1961-63
    2417. Jarovce r. 1987-89
    2418. Svatý Kříž r. 1979-81
    2419. Fišerovy Chalupy r. 1980-82
    2420. Žďárek r. 1984-86
    2421. Jemnice r. 1981
    2422. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1981-83
    2423. Spáleniště r. 1978-80
    2424. Roklan r. 1959
    2425. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1963-65
    2426. Cetviny r. 1973-75
    2427. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1985
    2428. Tisová PŠ r. 1984
    2429. Vašíček - od jiných
  2. Dobové foto ČSLA
    1. VÚ 1038 - Kežmarok r. 1986-87
    2. Havran r. 1970-72
    3. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1970-72 jaro
    4. Poledník r. 1970-72
    5. VÚ 6396 - Znojmo r. 1971-73
    6. Stříbro - PL baterie r. 1969-71
    7. VÚ 7082 - Kolín r. 1990-92
    8. VÚ 7082 - Kolín 80. léta
    9. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1982-84
    10. VÚ 1054 - Holýšov r. 1981-83
    11. VÚ 3450 - Třeboň r. 1989-91
    12. VÚ 8148 - Praha Kbely r. 1984-86
    13. VÚ 7495 - Zbiroh KŘK r. 1981 podzim
    14. VÚ 8272 - Kolín r. 1971-73 podzim
    15. VÚ 1040 Dobřany r. 1973-75
    16. VÚ 1104 - Olomouc r. 1965-67
    17. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1969-71
    18. Stříbro r. 1976-78
    19. VÚ 2071 - Karlovy Vary r. 1968-70 kuchaři
    20. Stříbro - Jirná r. 1980-81
    21. Zvon r. 1962-64
    22. VÚ 9692 - Červená Voda r. 1959-61
    23. VÚ 1054 - Holýšov r. 1976-78
    24. VÚ 1051 - Louny r. 1984
    25. VÚ 4407 - Cheb r. 1969-71
    26. Bor u Tachova r. 1967-69
    27. VÚ 7690 - Brod r. 1974-76
    28. VÚ 7690 - Dubno r. 1966
    29. VÚ 6159 - Kadaň r. 1987-89
    30. Havran r. 1980-82 podzim
    31. Zvon r. 1966-67
    32. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1955-57
    33. VÚ 1030 - Nová Hůrka r. 1985-87
    34. VÚ 7082 - PŠ r. 1984 jaro
    35. VÚ Plzeň - Bory r. 1962-64
    36. VÚ 1735 - Klatovy r. 1985-87
    37. VÚ 2071 - Karlovy Vary r. 1972-74 spojaři
    38. Havran r. 1965-68
    39. VÚ 1538 - Žamberk r. 1964-66
    40. VÚ 7082 - Kolín r. 1979-81
    41. VÚ 4407 - Cheb r. 1987-89
    42. VÚ 3274 - Sokolov r. 1975-77
    43. Dyleň r. 1962-64
    44. VÚ 4404 - Ostrov nad Ohří r. 1991-93
    45. VÚ 1752 - Přeštice r. 1971-73
    46. Havran r. 1963-65
    47. VÚ 2980 - Horažďovice r. 1989-91
    48. VÚ 5961 - Karlovy Vary r. 1965-67 (spojaři)
    49. VÚ 7368 - Podbořany r. 1975-77
    50. VÚ 1104 - Olomouc r. 1988-90
    51. Strašice r. 1975
    52. VÚ 9009 - Kolín r. 1978-80
    53. Strašice r. 1957-59
    54. VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou r. 1957-58
    55. Staré věže na Havranu
    56. Stříbro r. 1968-69
    57. VÚ 7507 - Frenštát pod Radhoštěm r. 1967-68
    58. VÚ 3294 - Košice r. 1973-75
    59. VÚ 4445 - České Budějovice r. 1969-71
    60. VÚ 8272 - Kolín r. 1972-74
    61. VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou r. 1965-67
    62. VÚ 3690 - Děvín u Mikulova r. 1994
    63. VÚ 5946 - Humenné r. 1976-78
    64. VÚ 7505 - Rožmitál r. 1987-88
    65. VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou r. 1978
    66. VÚ 1732 - Beroun r. 1973-75
    67. VÚ 8186 - Sušice r. 1974-76
    68. VÚ 3259 - Břeclav r. 1978-80
    69. VÚ 4428 - Hodonín r. 1965-66
    70. VÚ 1535 - Kroměříž r. 1965-67
    71. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1973
    72. ŠDZ Brezno r. 1977-78
    73. PŠ Kežmarok r. 1974
    74. VÚ 9108 - Znojmo r. 1974-76
    75. Bor u Tachova r. 1984-86
    76. VÚ 8005 - Holýšov r. 1975-77
    77. VÚ 5109 - Martin r. 1975-76
    78. VÚ 1735 - Klatovy r. 1957-59
    79. VÚ 7411 - České Budějovice r. 1977-78
    80. VÚ 8200 - Domažlice - ČTZ r. 1981-83
    81. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1976-78
    82. VÚ 6869 - Klatovy
    83. VÚ 8808 - Plzeň - Slovany r. 1984-86
    84. Louny r. 1978-80
    85. VÚ 3866 - Mikulov na Moravě r. 1961-63
    86. VÚ Lešany - brigáda při zalesňování r. 1969 a 1973
    87. VÚ 6778 - Klenčí pod Čerchovem r. 1973-75
    88. Městiště r. 1984
    89. VÚ 5198 - Kramolín 80. léta
    90. VÚ Vyškov - Kozí Horka r. 1966-68
    91. VÚ 8186 - Sušice r. 1976-78
    92. VÚ Vyškov - Kozí Horka r. 1968-70
    93. VÚ 1460 - Topoľčany r. 1997-98
    94. VÚ 6175 - Benešov r. 1975-77
    95. VÚ 7368 - Podbořany r. 1971-73
    96. VÚ 7494 - Chrudim r. 1974-76
    97. VÚ 1852 - Brno - Řečkovice - rakeťáci Ketkovice
    98. VÚ 8016 - Poprad r. 1978-80
    99. VÚ 3866 - Mikulov na Moravě r. 1977-79
    100. VÚ 1752 - Přeštice r. 1977-79
    101. VÚ 3870 - Dobrá Voda r. 1962-64
    102. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1986-88
    103. VÚ 2071 - Karlovy Vary r. 1974-76 (2. TR)
    104. VÚ 1731 - Líně r. 1969-71
    105. VÚ 7499 - Bechyně r. 1970-72
    106. VÚ 4404 - Ostrov nad Ohří r. 1971-73
    107. VÚ 4408 - Piešťany r. 1962-64
    108. VÚ 3274 - Sokolov r. 1973-74
    109. VÚ 1034 - Terezín r. 1981-83
    110. VÚ 3867 - Kolín
    111. Slunečná r. 1972-74
    112. VÚ 1038 - Kežmarok r. 1987-89 podzim
    113. Stříbro - 2. tanková rota r. 1981-83 podzim
    114. VÚ 5198 - Kramolín r. 1980
    115. VÚ 1038 - Kežmarok r. 1991-92
    116. VÚ 6177 - Písek r. 1986-88
    117. VÚ Karlín - Vojenská hudební škola r. 1935-38
    118. VÚ Klatovy, Ružomberok, Kdyně r. 1957-59
    119. VÚ 2980 - Horažďovice r. 1990
    120. VÚ 3288 - Rakovník r. 1964-66
    121. VÚ 1734 - Milovice r. 1961-62
    122. 5. výročí založení VÚ 9150 Znojmo r. 1961-66
    123. VÚ 8186 - Sušice r. 1986-88
    124. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1974-76
    125. VÚ 1054 - Holýšov r. 1975-76 podzim
    126. VÚ 3274 - Sokolov r. 1972-74
    127. VÚ 4445 - České Budějovice r. 1979-81
    128. VÚ 9108 - Znojmo r. 1966-68
    129. Stříbro r. 1955-57
    130. Hranečník r. 1987-89
    131. Poledník r. 1969-71
    132. Dukla r. 1957-60
    133. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1980-82
    134. VÚ 4692 - Louny r. 1996-97
    135. VÚ 7348 - Turnov r. 1951-53
    136. VÚ 7082 - Dukla Kolín - volejbal, sezóna 84/85
    137. VÚ 8200 - Domažlice - RTZ r. 1973-75
    138. VÚ 7411 - České Budějovice r. 1976-76
    139. Slunečná r. 1983-85
    140. VÚ 6175 - Benešov r. 1991-92
    141. VÚ 7082 - Kolín r. 1983-85
    142. VÚ 4549 - Jince - Velcí r. 1992-93
    143. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1984-86
    144. VÚ 8703 - Ružomberok 50.-70. léta
    145. VÚ 9672 Plzeň - Bory 50.-70. léta
    146. Milíře r. 1966
    147. VÚ 1051 - Louny r. 1966
    148. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1979
    149. VÚ 9376 Vimperk - spojovací rota
    150. VÚ 8703 - Znojmo 80. léta
    151. VÚ 9108 - Znojmo r. 1967-69
    152. VÚ 9108 - Znojmo r. 1967-69 tank.
    153. VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou r. 1983-85
    154. Rota radiového průzkumu Aš r. 1990-91
    155. VÚ 7411 - České Budějovice r. 1969-71
    156. Poledník r. 1989-90
    157. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1979-81
    158. VÚ 8019 - Bruntál r. 1967-69
    159. VÚ 3288 - Rakovník r. 1965-67
    160. VÚ 8663 - Dukovany r. 1986-88
    161. VÚ 2071 - Karlovy Vary r. 1974-76 (3. MR)
    162. VÚ 9108 - Znojmo r. 1983-84
    163. Havran r. 1987-89
    164. VÚ 9376 - Vimperk r. 1983-85
    165. VÚ 3259 - Břeclav r. 1993-94
    166. VÚ 1620 České Budějovice r. 1976-77
    167. VÚ 8038 - Karlovy Vary - Dvory II r. 1990-92
    168. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1966-68
    169. Louny r. 1962-64
    170. VÚ 8849 - Pohodlí r. 1986-88
    171. VÚ 7690 - Brod r. 1985-87
    172. VÚ 9108 - Znojmo r. 1993-94
    173. VÚ Lešany r. 1970-72
    174. Muniční sklad Purkrábka - VÚ 9108 - Znojmo r. 1993
    175. Stříbro r. 1969-71
    176. VÚ 7505 - Plzeň - Slovany r. 1964-66
    177. VÚ 3870 - Vimperk
    178. ŠDZ Žilina r. 1971-72
    179. VÚ 7690 - Brod r. 1986-88
    180. VÚ 7505 - Plzeň - Slovany r. 1969-71
    181. Poledník r. 1972-74
    182. VÚ 3274 - Sokolov r. 1968-70
    183. VÚ 2506 - Jihlava r. 1980-82
    184. VÚ 7505 - Rožmitál r. 1986-88
    185. VÚ 8272 - Kolín r. 1968-70
    186. VÚ 2728 - Přerov r. 1968-70
    187. Tankové střelecké cvičiště Podbořany r. 1993-94
    188. Průzkumácká kapela 1984
    189. VÚ 7082 - Kolín r. 1984-86 kuchaři
    190. VÚ 7711 - Příbram - 1. spojovací letka r. 1971-73
    191. DDŠ Nitra r. 1977-79
    192. Žatec - ŠDZ r. 1959-60
    193. VÚ 1620 - Bechyně r. 1963
    194. VÚ 8008 - Plzeň r. 1984-86
    195. VÚ 7411 - České Budějovice r. 1968
    196. VÚ 8849 - Pohodlí r. 1985-87
    197. Bor u Tachova r. 1970-73
    198. Louny r. 1970-72
    199. Stříbro r. 1966-68
    200. DDŠ Nitra r. 1988-90
    201. VÚ 9699 - Klatovy r. 1984-86
    202. VÚ 3252 - Rožmitál
    203. VÚ 8016 - Prešov r. 1968
    204. VÚ 8200 - Domažlice r. 1985-87
    205. VÚ 4445 - České Budějovice r. 1966-68
    206. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1962-64
    207. VÚ 6165 - Lipník n. Bečvou r. 1965-67
    208. VÚ 7690 - Brod r. 1979-81
    209. VÚ 7082 - Kolín 80.-90. léta
    210. VÚ 8186 - Sušice r. 1966-68
    211. Dyleň r. 1967
    212. VÚ 8186 - Sušice r. 1977-79
    213. VOŠ Nitra r. 1965-67
    214. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1990-92
    215. VÚ 7082 - Kolín r. 1984-86
    216. VÚ 3276 - Jihlava r. 1990-92
    217. VÚ 6175 - Benešov - PZH r. 1986-88
    218. VÚ 4293 - Benešov r. 1980-82
    219. VÚ 8186 - Sušice r. 1989
    220. Hamrniky r. 1983-85
    221. Havran r. 1967-69
    222. Havran r. 1966-68
    223. Zvon r. 1966-68
    224. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1983
    225. Střelnice Mašovice
    226. Malá Louka zač. 50. let
    227. VÚ 1040 Dobřany r. 1970-72
    228. Tankové terče
    229. Malá Louka r. 1967-69
    230. Bor u Tachova r. 1959
    231. Přebor ve střelbě z RZ v Mašovicích r. 1995
    232. VÚ Plzeň - Slovany r. 1955
    233. Malá Louka 80. léta
  3. Dobové foto PVOS
    1. Svatý Tomáš r. 1977-79
    2. Zhůří r. 67-69
    3. Moravské Budějovice r. 1983-85
    4. Dobřany r. 1963-65
    5. Zvolen PŠ r. 1972 podzim
    6. 621. rtr - Chropyně r. 1983-85
    7. Kříženec r. 1981
    8. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1984-86
    9. Poleň r. 1971-73
    10. Zdejcina r. 1983-85
    11. Poprad r. 1973-74
    12. PH - Blatenský vrch r. 1952-54
    13. PH 228 - Filipova Huť r. 1971-73 (vzpomínka na kamarády)
    14. PH 253 - Mlýnce r. 1977-79
    15. PH 163 - Baldov r. 1973-75
    16. PH 202 - Hojsova Stráž r. 1973-75
    17. PH 461 - Lány r. 1976-78
    18. Astrachaň - cvičení v r. 1972
    19. VÚ 4453 - Hora Svatého Šebestiána PŠ - 80. léta
    20. PVOS Světlík - odloučené pracoviště 532. rtr r. 1975-77
    21. PVOS Rancířov - odloučené pracoviště 611. rtr r. 1978
    22. PH 206 - Žďárek r. 1985-87
    23. 621. rtr - Chropyně r. 1966-68
    24. 621. rtr - Chropyně r. 1980-82
    25. Svatý Tomáš r. 1986
    26. PH 208 - České Žleby r. 1971
    27. Ašuluk - střelby r. 1987
    28. 621. rtr - Chropyně r. 1967-68
    29. Chrudim r. 1972
    30. Svatý Tomáš r. 1975-77
    31. Svatý Tomáš r. 1974-76
    32. PH 251 - Horní Planá r. 1984-86
    33. Zvolen PŠ r. 1972 jaro
    34. 310. RTH Litice r. 1962-64
    35. ŠDZ Mokraď r. 1966-67
    36. Zhůří r. 1969-71
    37. PH 207 - Horní Vltavice r. 1970-71
    38. PH 208 - České Žleby r. 1969-70
    39. Zhůří r. 1962-65
    40. PH 282 - Stálkov 70. léta
    41. 318. rth - Hůrky u N. Bystřice r. 1965-67
    42. Moravské Budějovice r. 1969-71
    43. PH 211 - Svatý Tomáš 50.-60. léta
    44. Třebotovice - pol. 50. let
    45. Zhůří r. 1989-91
    46. PH 111 - Spálený vrch r. 1971-73
    47. PH 201 - Hraničář r. 1971-73
    48. VH 210 - Chlum u Volar r. 1953-55
    49. PH 259 - Hlinov r. 1974-75
    50. PH 207 - Horní Vltavice r. 1971-73
    51. PH 252 - Dolní Vltavice r. 1981
    52. Astrachaň - výjezd na ostré střelby r. 1982
    53. 621. rtr - Chropyně r. 1980-84
    54. PH 203 - Staré Zhůří r. 1967
    55. 621. rtr - Chropyně r. 1962-64
    56. PH 207 - Horní Vltavice r. 1988-90
    57. VÚ 3633 - Planá u Mar. Lázní r. 1977-79
    58. PH 283 - Hůrky r. 1984-86
    59. PH 284 - Chvalkovice r. 1977-79
    60. 511. rtr - Mikulášovice r. 1993
    61. VÚ 1738 - Lomnice nad Lužnicí r. 1978-80
    62. VÚ 7494 - Chrudim r. 1973
    63. PH 111 - Spálený vrch r. 1973-75
    64. PH 207 - Horní Vltavice r. 1982-84
    65. PH 162 - Starý Herštejn r. 1973-75
    66. PH 208 - České Žleby r. 1968-70
    67. Moravské Budějovice r. 1989-90
    68. 621. rtr - Chropyně r. 1968-70
    69. Božice r. 1964-66
    70. VÚ 4453 - Žatec - PŠ radistů r. 1974
    71. VVTŠ ČSSP - L. Mikuláš - Mokraď r. 1973-75
    72. Třeboň r. 1979-81 jaro
    73. 511. rtr - Mikulášovice r. 1975-77
    74. RTH Tuřany r. 1959-61
    75. Moravské Budějovice r. 1984
    76. PH 284 - Chvalkovice r. 1983-85 jaro
    77. PH 211 - Svatý Tomáš r. 1965-66
    78. PH 283 - Hůrky 1966-67
    79. Nepolisy r. 1964-66
    80. PH 164 - Všerubský vrch r. 1978-80 podzim
    81. Moravské Budějovice r. 1972-74
    82. Pleš r. 1975-77 podzim
    83. PH 505 - Devínske Jazero r. 1983-85
    84. PH 285 - Vratěnín r. 1972-74
    85. Třebotovice r. 1977-79
    86. Zvolen PŠ r. 1977 jaro
    87. PH 200 - Svatá Kateřina r. 1982-84
    88. PH 152 - Hazlov r. 1977-79
    89. Katovice r. 1966-68
    90. Zvolen PŠ r. 1962
    91. PH 285 - Vratěnín r. 1963-65
    92. PH 283 - Chvaletín r. 1963-64
    93. PH 455 - Jaroslavice r. 1986-88
    94. PH 255 - Horní Dvořiště r. 1983-85
    95. Stará Boleslav - VÚ 2516 r. 1965-67
    96. Svatý Tomáš r. 1968-71
    97. 318. rth - Hůrky u N. Bystřice r. 1960-62
    98. Aš r. 1982-84
    99. 311. rth Chotěšov r. 1970-72
    100. Pernarec r. 1971-73
    101. Zvolen PŠ r. 1975 podzim
    102. PH 206 - Knížecí Pláně r. 1975-77 podzim
    103. PH 206 - Knížecí Pláně - Žďárek r. 1979-81
    104. PH 157 - Milíře r. 1977-79
    105. Třebotovice r. 1975-77
    106. VÚ 7494 - Dašice r. 1974-76
    107. Zvolen ŠS r. 1974 podzim
    108. Poleň r. 1988-90 podzim
    109. Poleň r. 1964-66
    110. VÚ 7494 - Chrudim r. 1975
    111. PH 458 - Mušlov r. 1981-83
    112. Zvolen PŠ - zabezpečovací rota r. 1973-75
    113. Poleň r. 1966-68
    114. 311. rth Chotěšov r. 1966-68
    115. Zvolen PŠ r. 1973 podzim
    116. 621. rtr - Chropyně r. 1967-69
    117. Svatý Tomáš r. 1972-74
    118. Zhůří r. 1975-77
    119. Kříženec r. 1979
    120. PH 258 - Pohorská Ves r. 1987-89
    121. Sedlo r. 1987-89
    122. Poleň r. 1975-77
    123. Pozorovací hláska Kříženec r. 1990
    124. Svatý Tomáš r. 1991-92
    125. Aš r. 1991-92
    126. Kříženec r. 1980
    127. PH 228 - Filipova Huť r. 1970-72
    128. Poleň r. 1976-78
    129. PH 228 - Filipova Huť r. 1985-87
    130. PH 210 - Želnava r. 1984-86
    131. PH 209 - Chlum (u Volar) r. 1984
    132. Kříženec r. 1984
    133. PH 203 - Staré Zhůří r. 1984
    134. Poleň r. 1983-85
    135. PH 453 - Podmolí r. 1980
    136. PH 461 - Lány r. 1985
    137. PH 282 - Stálkov r. 1975-77
    138. PH 157 - Milíře r. 1986
    139. Moravské Budějovice r. 1992-94
    140. PH 164 - Mrákov r. 1965-66
    141. PH 164 - Všerubský vrch r. 1989
    142. Svatý Tomáš r. 1980-82
    143. Svatý Tomáš r. 1969
    144. VÚ 7494 - Chrudim r. 1974
    145. PH 164 - Všerubský vrch 90. léta
    146. PH 254 - Kapličky r. 75-77
    147. Aš r. xxxx
    148. Zhůří r. 1989
    149. PH 228 - Filipova Huť r. 1974
    150. PH 151 - Zelená Hora r. 1977-78
    151. Moravské Budějovice r. 1989-91
    152. PH 151 - Zelená Hora r. 1990
    153. Teplá r. 1976-77
    154. PH 207 - Horní Vltavice r. 1986
    155. PH 152 - Hazlov r. 1981-83
    156. PH 211 - Svatý Tomáš r. 1989
    157. Svatý Tomáš r. 1978
    158. Mierovo r. 1985-87 podzim
    159. Tišina r. 1981
    160. Zhůří r. 1986
    161. Tišina r. 1985-87
    162. PH 153 - Brtná r. 1977-79
    163. 652. rtr - Zohor r. 1981-82
    164. PH 509 - Malé Leváre r. 1980-81
    165. Třeboň r. 1984-86
    166. PH 162 - Starý Herštejn r. 1989-90
    167. PH 263 - Chlum u Třeboně r. 1985-86
    168. PH 258 - Pohorská Ves r. 1985-86
    169. PH 281 - Sedlo r. 1994
    170. Moravské Budějovice r. 1990-91
    171. Sedlo r. 1979-81
    172. 621. rtr - Chropyně r. 1986-88
    173. 621. rtr - Chropyně r. 1959-60
    174. VÚ 8060 Stod r. 1973-75
    175. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1988-90
    176. Zhůří r. 1977-79
    177. PH 253 - Mlýnce r. 1979-81
    178. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1989-90
    179. Zvolen PŠ r. 1987
    180. Privolžskij polygon r. 1980 - cesta na ostré střelby
    181. 621. rtr - Chropyně r. 1982-84
    182. PH 256 - Benešov nad Černou r. 1986-88
    183. Polička r. 1980
    184. PH 160 - Železná
    185. Moravské Budějovice r. 1968-70
    186. Kříženec r. 1987
    187. Zhůří r. 1966-68
    188. PH 162 - Starý Herštejn r. 1987-89
    189. Moravské Budějovice r. 1986-88
    190. PH Sedlo nad Albrechticemi r. 1958
    191. PH 259 - Hlinov r. 1981-82
    192. Moravské Budějovice r. 1966-68
    193. Tišina r. 1969
    194. PH 459 - Valtice Rajsna r. 1988
    195. Poleň r. 1963-65
    196. PH 206 - Žďárek r. 1988-89
    197. PH 203 - Staré Zhůří r. 1987-89
    198. Svatý Tomáš r. 1981-83
    199. ŠDZ Mokraď r. 1965-66
    200. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1992
    201. Nová Ves r. 1966-67
    202. 318. rth - Hůrky u Nové Bystřice r. 1963-66
    203. Moravské Budějovice r. 1987-89
    204. PH 284 - Chvalkovice r. 1963-65
    205. PH 228 - Filipova Huť r. 1986-87
    206. PH 153 - Brtná r. 1975-76
    207. PH 251 - Horní Planá r. 1979-81
    208. VÚ 8060 Stod r. 1975
    209. PH 201 - Hraničář r. 1987-89
    210. Svatý Tomáš r. 1985-87
    211. PH 452 - Větrník r. 1979
    212. PH 452 - Větrník r. 1986-88
    213. PH 253 - Mlýnce r. 1982-84
    214. PH 206 - Žďárek r. 1987
    215. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1987
    216. PH 202 - Hojsova Stráž ve filmu Hláska r. 1987
    217. PH 452 - Větrník r. 1990
    218. 318. rth - Hůrky u N. Bystřice r. 1964-66
    219. PH 257 - Bukovsko-Malonty
    220. Tišina r. 1971
    221. PH 209 - Chlum (u Volar) r. 1989-90
    222. Dobřany r. 1974-76
    223. PH 207 - Horní Vltavice r. 1987-89
    224. Svatý Tomáš r. 1970-72
    225. PH 209 - Chlum (u Volar) r. 1987-89
    226. PH 156 - Tišina r. 1980-82
    227. PH 210 - Želnava r. 1988-90
    228. PH 201 - Hraničář r. 1986
    229. PH 458 - Mušlov r. 1987-89
    230. Zhůří r. 1986-88
    231. Zvolen PŠ r. 1988-89
    232. PH 163 - Baldov r. 1975
    233. PH 111 - Spálený vrch r. 1974-76
    234. PH 162 - Starý Herštejn r. 1975
  4. Dobové foto PVOV
    1. Domažlice PVOS r. 1983-85
    2. Havlíčkův Brod r. 1970-72
    3. Jihlava r. 1984-86
  5. Dobové foto vojsk MV
    1. Praha - Vršovice - automobilní rota MV r. 1964-66
  6. Dobové foto různé
    1. Mikulov r. 1981 - pokus o proryv u OPK 5.9.1981
    2. Cetviny EZOH - pohled ze špaku r. 1962
    3. Boří Dvůr - hledání a likvidace nevybuchlé munice
    4. Boří Dvůr - střelnice 80. léta
    5. Cvičná rota Břeclav - házení granátů
    6. Ze života roty Jelení - Závod míru v 50. letech
    7. Ze života pohraničních obcí Potůčky a Hor. Blatná - 50. léta
    8. II. celostátní spartakiáda Praha - r. 1960
    9. PS na hranici s NDR r. 1989
    10. Vzpomínka na mjr. Karla Hermana
    11. HP Cínovec r. 1985
    12. Vojskové pozorování na SH 80. léta
    13. Rota Bystřice v roce 1930
    14. České Velenice EZOH - pohled ze špaku r. 1966
    15. Strachotice - pokus o únos letounu AN-2 k přeletu SH
    16. Mikulov r. 1981 - proryv 13.8.1981
    17. Mikulov r. 1987 - proryv 9.7.1987
    18. Cetviny - jídelní lístek 29.1.-4.2.1973
    19. Mikulov r. 1981 - pokus o násilný přejezd SH
    20. Mikulov r. 1981 - úlet letounu Čmelák 3.5.1981
    21. Písečné - návštěva roty v roce 1998
    22. Přehlídka ke Dni vítězství v Praze 9.5.1980
    23. Fotografie z 11. bPS Bratislava 60.-70. léta
    24. Výstavba SiS v úseku roty PS Lukov r. 1979
    25. Ze života pohraničních obcí Potůčky a Hor. Blatná r. 1958
    26. Velitel roty Vašíček - Josef Vašíček
    27. ZUČ 1989
    28. Stará rota Pavlův Studenec r. 1975-77
    29. RH Cheb 70.-80. léta
    30. Vratěnín - malovaný památník r. 1965-67
    31. RH Cheb r. 1980-83
    32. Oddíl MSH při rotě Krabonoš
    33. VŠ SNB Holešov r. 1979
    34. Hraniční přechody ČSSR
    35. Alegorické vozy PS
    36. Velitelé roty Vašíček
    37. Slavín r. 1985
    38. PH 228 - Filipova Huť r. 1972 - malovaný památník
    39. HP Rusovce (Čunovo) - Rajka r. ?
    40. HP Hřensko 70. léta
    41. HP Cínovec 80. léta
    42. Hraniční přechod Rozvadov
    43. Silniční hraniční přechod Hatě na starých snímcích
    44. Strážný 1989 - Pokus o násilný přejezd SH
    45. Návrat z NSR do ČSSR v roce 1987
    46. Účastníci přehlídky na Letné
    47. Muzeum Pohraniční stráže v Praze - 60. léta
    48. Mikulov r. 1982 - pokus o násilný přejezd SH
    49. Kotce roty Dyleň r. 1975-77
    50. Rota Trojmezí v literatuře
    51. Rota Trojmezí v učebnici PŠM
    52. Psi roty Dyleň v roce 1988
    53. Ze života 4. bPS Znojmo
    54. Soutěž dovednosti PS r. 1955
    55. Psi roty Devět Mlýnů v roce 1988-90
    56. Výřad zvěře po honu na 11. rPS Jaroslavice
    57. Jaroslavice - celnice r. 1932
    58. Záplavy v hraničním pásmu r. 1988
  7. Z domácího archivu
    1. Z archivu pana Oldřicha Piterky
    2. Z archivu pan Jozefa Šurana 50.-70. léta
    3. Z archivu pan Josefa Šugárka 40.-70. léta
    4. Z archivu pana Václava Havránka r. 1945-48
    5. Z archivu pana Ivo Nezvala 50.-80. léta
    6. Z archivu pana Jiřího Kuči 50.-70. léta
    7. Z archivu pana Josefa Smutného 40.-80. léta
    8. Z archivu pana Bohuslava Novotného, aneb kluci znáte vojáky?
    9. Z archivu pana Jiřího Vrzala
  8. Dobové foto Vnitřní stráže
    1. Ladce r. 1955-57
    2. 6. brigáda VS MV Ostrov r. 1961-63
    3. 6. brigáda VS MV Ostrov r. 1962-64
  9. Dobové fotosérie
    1. Nástup na vojnu do Volar v září roku 1980
    2. Služební pes Narcis z roty Dyleň
  10. PS před rokem 1939
    1. 11. hraničařský prapor Parkán r. 1934-36
    2. 4. hraničářský prapor Vimperk - r. 1930-32
    3. Památník předvojnového pohraničáře voj. Čelústky r. 1936-38
    4. Pohraničník z roku 1930
    5. Hokovce r. 1923 - Čs. hraničářský prapor č. 8
    6. Fotografie z hranic 1938
  11. Dyleňská tabla
    1. Tablo r. 1973-75 jaro
    2. Tablo r. 1974-76 jaro
    3. Tablo r. 1975-77 jaro
  12. Škola let. spec. Prostějov
    1. Škola leteckých spec. Prostějov r. 33-38
    2. Návštěvy prezidentů na letištích
    3. Havárie letadel - 30. léta
  13. UNPROFOR
    1. Republika Srbská Krajina 1993-95
  14. Dobové filmy
    1. Pohraniční stráž Nové Údolí - rok 1970
Různé
  1. Přístroje, nástroje, zbraně...
    1. Hraniční závora - popis a provozní předpis
    2. Samopal vzor 23/25 a 24/26
    3. Protiletadlový raketový komplet S-200 Vega
    4. Protiletadlový raketový systém 2K11 Krug
    5. Protiletadlový raketový komplet S-75 Volchov
    6. Protiletadlový raketový systém 2K12 Kub
    7. Infrapřístroj PNV-57
    8. Fenix F - 72M - infraoptické zařízení
    9. Pancéřovka P-27
    10. Kurzovní stolec - hláskařský symbol
    11. Závora IPPEN - Pavlův Studenec
    12. Ruční protitankový granátomet RPG-7
    13. Reaktivní protitankový granát RPG-75
    14. Vojenský kufr 50.-60. léta
    15. Vysoušeč bot (kanad) 12V/10W
    16. Protilietadlový kanón 57 mm PLK S-60
    17. TZK - velitelský (protiletadlový) dalekohled
    18. Protiletadlový raketový komplet S-125 Něva
    19. Zbraně SA 58, SA 61
    20. Svítilny
    21. Výmetnice
    22. Samopal vz. 58 - rozborka a sborka
    23. Radiostanice R 140X - na podvozku ZIL
    24. Signální stěna
    25. Telefony
    26. Světlice
    27. Rotní signální zařízení U-80
    28. ASS - 84 Automatický spínač světlometů
    29. SAN - světelná a akustická návěst
    30. 9 mm pistole vz. 82
    31. Radiostanice
    32. Náboje vz. 43
    33. Signální náboje 26,5mm
  2. Koronavirus
    1. Hraniční přechod Pomezí nad Ohří
    2. Hraniční přechod Svatý Kříž
    3. Hraniční přechod Vojtanov
    4. Hraniční přechod Valtice - Katzelsdorf r. 2020
    5. Hraniční přechod Valtice - Schrattenberg r. 2020
    6. Hraniční přechod Valtice - Katzelsdorf r. 2021
    7. Hraniční přechod Valtice - Schrattenberg r. 2021
    8. Hraniční přechod Hnanice - Mitterretzbach r. 2021
  3. Oživujeme elektrotechniku PS
    1. Rotní signalizační zařízení - pomozte nám s jeho oživením
  4. Knihy o PS a ČSLA, ...
    1. Novohradské hory - nezapomenuté stopy
    2. Kde iní končia, my začíname
    3. Sloužili vlasti
    4. Pohraničníci na Dunaji
    5. Tenkrát na Doupově 3
    6. Tenkrát na Doupově 2
    7. Tenkrát na Doupově
    8. Novohradské hory - Naturpark
    9. Šumava... hranici přecházejte po půlnoci
    10. Kronika 7. roty PS Nové Hrady 15. bPS České Budějovice
    11. Tenkrát u 67.msp
  5. Generálové PS
    1. Generálporučík Ing. František Šádek
    2. Generálmajor PhDr. Anton Nemec
  6. Snímky ze zahraničí
    1. Potenitz - Priwall - začátek pozemní hranice NDR a NSR
    2. Schlagsdorf - hranice NDR a NSR
    3. Dömitz - hranice NDR a NSR
    4. Lenzen - hranice NDR a NSR
    5. Svilengrad - Bulharská hranice s Tureckem
    6. Piuszpuszta - Panevropský piknik
    7. Silniční HP Marienborn (NDR)
    8. Obec Hötensleben - průběh SH mezi NDR a NSR
    9. Grenzmuzeum Sorge
    10. Silniční HP Teistungen (NDR) a Duderstad (NSR)
    11. Jediný úlet pilotů v historii ČSLA - Mi-2 r. 1987
    12. Muzeum železné opony u obce Mödlareuth v Německu
    13. Grenzmuzeum Schifflersgrund
    14. Fotografie od Michaela Schössera
    15. Fotografie od Jimiho Warda
    16. Objekty elektronické války z druhé strany
    17. Point ALPHA - kontrolní bod
    18. Heinersdorf - Welitsch - průběh hranice
    19. Vacha - Philippsthal - průběh hranice
  7. Audio povídky
    1. Jak jsme doběhli velitele brigády r. 1954-57
  8. Filmy a seriály
    1. Seriál Velitel z roku 1981
  9. Kroniky
    1. Kronika SSM - 1. rPS Trojmezí
    2. Kronika SSM - 1. rPS Vašíček 1974-81 a 1984-89
    3. Kronika rPS Mlýnce 1951-85
    4. Kronika rPS Planina 1950-59
    5. Kronika rPS Platenská Huť 1951-64
    6. Kronika rPS Horní Cazov
    7. Kronika rPS České Žleby 1951-63
    8. Kronika rPS Plesné jezero (Laka) 1950-58
  10. Dokumentace událostí
    1. Střelba na HP České Velenice 13.8.1967
  11. Dokumenty a zákony
    1. Služební předpis OSH-I-5 (OPK)
    2. Výstavba 4. bPS Znojmo - Zápis z technické rady r. 1956
    3. Náborový leták k Pohraniční stráži
    4. Povinnosti řidiče a velitele vozu
    5. Cvičební řád
    6. Příručka pro výcvik obsluhy BZK
    7. Stranickopolitická práce v pohraniční jednotce
    8. Výcvik a použití služebních psů v OSH
    9. Kniha provozu dopravního prostředku
    10. Příručka pro pohraničníky
    11. Zákon o ochraně státních hranic
    12. Zákon o použití zbraně a mírnějších prostředků
  12. Uniformy, odznaky, řády, ...
    1. Odznaky a nášivky PS a ČSLA
    2. Poštovní známky PS
    3. Odznak Veterán PS + dekret
    4. Odznaky týkající se vojenství
    5. Pamětní medaile gen. por. ing. Františka Šádka
    6. Vojenské odznaky z jiných zemí
    7. Čepice PS vz. 85
    8. Kiváló határör (Vzorný pohraničník)
    9. Medaile Za boj proti terorismu
    10. Pláštěnka PS
    11. Bunda PS - vz. 80
    12. Medaile KČP
    13. Pamětní medaile PS
    14. Vzorný hláskař - odznak
    15. Výložky
    16. Řády a vyznamenání
    17. Uniformy Pohraniční stráže
    18. Pamětní medaile a plaketa 70. let PS - objednání
  13. Vozidla
    1. OT-810
    2. OT-64 SKOT R2
    3. OT-64 SKOT R3MT
  14. Vojenské předpisy, návody...
    1. Vojenské základní řády, předpisy, přehledy, návody...
  15. Knihy, časopisy, povídky...
    1. Kauza MLIEKARI r. 1981
    2. Mladí strážci hranic - publikace z roku 1982
    3. Povídky z rPS Nové Údolí
    4. Olomoucká střela - časopis VÚ 1104
    5. AVH - Archivy a vzpomínky hraničářů
    6. Noviny Pohraniční stráž z roku 1951
    7. Pohraničná rota - knížka z rPS Sruby
    8. Hudební deska SP - Melodie z hranic
    9. Hudební deska LP - Obránce hranic
    10. Vojenské vzpomínky kluků od PS
    11. Hudební CD - Písně Československých hraničářů
    12. Kniha LEGENDA AGENTA BERTA
    13. Kniha Veteráni Pohraniční stráže mají slovo 1951-2021
    14. Sloužili vlasti, aneb co se do publikace nevešlo
    15. 30. výročí přijetí zákona o ochraně státních hranic
    16. Kniha POVIEDKY Z HRANICE Pasečná 1970 - 72
    17. Časopis Pohraničník
    18. Sloužíme socialistické vlasti
    19. Rukověť branné výchovy r. 1937
    20. Povídky z hranice Českobudějovické brigády
    21. Stráže na Pomezí
    22. Povídky z hranice Karlovarské brigády
    23. Povídky ze života vojáků ČSLA
    24. Strážci hranic
    25. ČSLA - Záštita socialistické vlasti
    26. Knihy o ochraně státních hranic
    27. Dnem i nocí
    28. Záštita socialismu
    29. Príručka pre brancov
    30. Stráž vlasti, Pohraničník
  16. Voj. knížky, pasy, doklady
    1. Propouštěcí list z 33. pěšího pluku r. 1935
    2. Vojenská knížka ČSR z roku 1951
    3. Dekret o absolvování voj. služby u Rakousko-Uherské armády
    4. Doklady, služ. průkazy
    5. Cestovní doklady
    6. Vojenská knížka ČSR r. 1937
    7. Vojenská knížka Rakouska-Uherska r. 1896
  17. Vojenské záznamníky
    1. Mázblok - záznamníček vojáka r. 1971-73
    2. Kreslené vtípky ze Žďárku
    3. Mázblok - záznamníček vojáka r. 1959-61
    4. Vojenský památníček z 30. let minulého století
    5. Mázblok - záznamníček vojáka r. 1969-71
  18. Události na SH očima pamětníků
    1. Násilný přejezd na hraničním přechodu Pomezí v roce 1969
  19. Cedule a hraniční kameny
    1. Cedule s vojenskou tématikou
    2. Státní hranice
  20. Pátrejte s námi ...
    1. Najde se autor, či pamětník tohoto výtvoru? 01
    2. Pátrejte s námi po tomto útvaru - VÚ 9390 - Plzeň
    3. Víte, co je na snímku? 30
    4. Víte, co je na snímku? 31
    5. Pátrejte s námi po historii sochy Jana Roháče
    6. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 12
    7. Víte, co je na snímku? 32
    8. Nacházela se zde hláska PVOS PH 204 - Gsenget?
    9. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 13
    10. K čemu sloužilo toto zařízení? 6
    11. Pod jakou rotu patří toto foto? 02
    12. Pozná někdo o jaké se jedná medaile?
    13. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 09
    14. Je toto zaniklá rota Pálenec?
    15. Kde se nacházel tento balvan u rPS Chlum u Třeboně?
    16. Najde se autor, či pamětník tohoto výtvoru? 02
    17. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 10
    18. Identifikace osobní známky příslušníka PS
    19. Kombajn
    20. Víte, co je na snímku? 27
    21. Identifikace objektu PS - Nová Pec
    22. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 4
    23. Identifikace objektu PVOS - VH - Havlova hora u Valtínova
    24. Identifikace leteckého útvaru ve Znojmě - 60.léta
    25. Havárie sanitky Š1203 u 4. bPS Znojmo - 80. léta
    26. Víte, co je na snímku? 28
    27. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 5
    28. Identifikace pečetidel - bude někdo vědět?
    29. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 14
    30. Pod jakou rotu patří toto foto? 03
    31. Víte, co je na snímku? 34
    32. Identifikace uniformy
    33. Napadení pohr. hlídky NSR služ. psy naší PS 10.6.1976
    34. Identifikace medaile, nebo odznaku PS
    35. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 16
    36. Pátrejte s námi - hlídka na Dukelský závod r. 1972
    37. Pátrejte s námi po osudu četaře PS in memoriam Zbyňka Fialy
    38. K čemu sloužilo toto zařízení? 7
    39. Bude někdo vědět něco více o této čepici - brigadýrce?
    40. Z pozůstalosti mjr. PS pana Večerníka
    41. Identifikace uniformy ČSLA
    42. Na jakém PS útvaru vzniklo toto foto? (Zřejmě u prPS Kvilda)
    43. Dělostřelecký pluk 6. (Irkutský) Znojmo - 8. baterie
    44. Kde se nacházela stará rota PS Mikulov?
    45. Pátrejte s námi po tomto útvaru - PŠ PS Varnsdorf
    46. Pozná se někdo na snímku? 02
    47. Pátrejte s námi - rps Habartice - Mohelnické balvany
    48. Víte, co je na snímku? 33
    49. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 15
    50. Identifikace odznaku
    51. Identifikace výložek
    52. Za co se uděloval odznak Za ochranu hranic ČSSR?
    53. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 6
    54. Identifikace objektu po Dunajské pohraniční stráži.
    55. Úkryt UŽ-6 Rudíkov, ČSLA
    56. Pod jakou rotu patří toto foto? 01
    57. Identifikace objektu PVOS - hlásky u roty PS Černé Údolí
    58. Pátrání po hláskách PVOS
    59. Bude někdo znát tento druh a původ odznaku a nášivek?
    60. O jaký se jedná piket?
    61. Bunkr u Radkovic (Zálesí) - k čemu sloužil?
    62. Kde se nacházela tato hláska PVOS?
    63. Víte, co je na snímku? 29
    64. Bude někdo vědět k jakému útvaru patří tato nášivka?
    65. Co by jste kdo věděl k tomuto snímku?
    66. Pátrejte s námi - po ulicích Pohraniční stráže
    67. Stávala zde hláska PVOS?
    68. K čemu sloužilo toto zařízení? 5
    69. Je na snímcích rota Zadní Zvonková a obec Horní Planá?
    70. K čemu sloužilo toto zařízení? 4
    71. Pozná se někdo na snímku? 01
    72. K čemu sloužilo toto zařízení? 3
    73. Víte, co je na snímku? 01
    74. Víte, co je na snímku? 02
    75. Víte, co je na snímku? 03
    76. Víte, co je na snímku? 04
    77. Víte, co je na snímku? 05
    78. Víte, co je na snímku? 06
    79. Víte, co je na snímku? 07
    80. Víte, co je na snímku? 08
    81. Víte, co je na snímku? 09
    82. Víte, co je na snímku? 10
    83. Víte, co je na snímku? 11
    84. Víte, co je na snímku? 12
    85. Víte, co je na snímku? 13
    86. Víte, co je na snímku? 14
    87. Víte, co je na snímku? 15
    88. Víte, co je na snímku? 17
    89. Víte, co je na snímku? 18
    90. Víte, co je na snímku? 19
    91. Víte, co je na snímku? 20
    92. Víte, co je na snímku? 21
    93. Víte, co je na snímku? 22
    94. Víte, co je na snímku? 23
    95. Víte, co je na snímku? 24
    96. Víte, co je na snímku? 25
    97. Víte, co je na snímku? 26
    98. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 08
    99. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 05
    100. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 04
    101. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 07
    102. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 06
    103. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 03
    104. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 01
    105. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 11
    106. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 02
    107. K čemu sloužilo toto zařízení? 2
    108. K čemu sloužilo toto zařízení? 1
    109. Pamatuje si někdo tuto událost? 1
    110. Pamatuje si někdo tuto událost? 2
    111. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 3
    112. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 1
    113. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 2
    114. Víte, kdo je na snímku? 01
  21. Pátráme po kamarádech
    1. Miroslav Luňáček 1965-67 - pozná ho někdo z kamarádů?
    2. Pozná někdo tyto kluky, kteří sloužili na rPS Slatina r.65
    3. Luboš Skalický - služba na rPS někde u Lipna r.1969(+-)
    4. Hledáme spolubojovníky pohraničníka Dušana Dunajčíka r. 1965
    5. Pozná se pohraničník z rPS Újezd r. 1981
    6. Pátráme po kamarádech, kteří sloužili u Pohraniční stráže
    7. Jindřichův Hradec - poddůstojnická škola 1957
    8. Znal jste někdo pana Karla Malého?
  22. Hraničářský Slavín
    1. 1967 - Vladimír Vamberský rPS Gajary
    2. 1951 - Nogal Karel rPS Nové Hrady
    3. 1981 - Jozef Ludas rPS Svatý Kříž
    4. 1955 - Pavel Juhás rPS Rozvadov
    5. 1985 - Ivo Skopal 15. bPS České Budějovice
    6. 1950 - Jaroslav Hodboď PS SNB Nové Zhůří
    7. 1981 - Stanislav Láznička rPS Dubina
    8. 1984 - Jaroslav Minář rPS Staré Město
    9. 1967 - Emil Šenkýř rPS Mohelno
    10. 1951 - Adam Ruso rPS Krabonoš
    11. 1964 - Dušan Dunajčík rPS Horní Dvořiště
    12. 2015 - generálporučík ing. František Šádek
    13. 1959 - por. Václav Horváth rPS Březník
    14. 1956 - František Vacula rPS Pastviny
    15. 1951 - Václav Königsmark rPS Pomezí nad Ohří
    16. 1964 - Josef Ulrich rPS Železná
    17. 1979 - Miloš Kukla PŠ Zadní Chodov
    18. 1951 - stržm. Oldřich Lapáček rPS Pohoří
  23. Články v novinách a tisku
    1. Pod Ostrým je dobrá parta - r. 1977
    2. Zápisník 75 číslo 12 - červen 1975
    3. Parta od Dyje - rPS Písečné
    4. Kresby pohraničníků z časopisů
    5. Vrahové chtěli přes hranice - Krásná u Aše r. 1965
    6. Dřina kterou svět nevidí (hláskaři) - Zápisník r. 1968
    7. Takoví byli mezi námi
    8. Ostrov uprostred lesa - PH 164
    9. Pri bojovej zástave
    10. Článek o zimním zásobování rot PS na Šumavě - ČSL voják 1958
    11. U našich strážců hranic
  24. Muzea, skanzeny...
    1. Muzeum Pohraniční stráže Kóta - Rozvadov
    2. Muzeum Kóta
    3. Vojenský skanzen Smečno
  25. Moje služba u AČR
    1. Velká Hleďsebe - Klimentov r. 2003
    2. Tábor r. 1999-2001
    3. Střelnice Lomy u Kunžaku r. 1999
  26. Pomníky a památníky
    1. Planá u M. L. - pomník Františka Havelky
    2. Broumov - pomník
    3. Horní Dvořiště - pomník
    4. Tři sekery - pamětní deska
    5. Jezero Laka - pomník
    6. Lužná - pomník
    7. Pomník pohraničníka Cheb
    8. Pietní akt u hrobu desátníka PS Václava Konigsmarka
    9. Pomník dozorce finanční stráže Josefa Navrátila
    10. Ypsilonka - český střed Evropy
    11. Sněžník - pomník Karla Pšenského
    12. Palič - pomník
    13. Dolní Světlá - Pomník obráncům hranic
    14. Pomník Jaroslava Soukupa - Nové Zvolání
    15. Sněžník - pomník Tomáše Wébera
    16. Pomník Pavla Juháse
    17. Soumarský Most - pomník
    18. Březník - pomník por. Horvátha
    19. Zadní Chodov - pomník
    20. Železná - pomník
    21. Krásná Hora - pomník
    22. Hermannsreuth (Hraničná) - pomník
    23. Nová Hůrka - pomník
    24. Hraničky - pomník
    25. České Žleby - pomník
    26. Cheb - Na stráži míru
    27. Pavlův Studenec - pomník
    28. Pastviny - pomník
    29. Pomezí - památníky
    30. Svatý Kříž - pomník
    31. Hajnice - pomník
    32. Pomezí - pomník des. Königsmarka
    33. Dubina - pomník
    34. České Petrovice - pomník
    35. Libá - pomník
    36. Nová Pec - pomník
    37. Zvonková pomník - Josef Maršálek
    38. Medvědí hora - pomník
    39. Polná - pomník
    40. Zadní Chalupy - pomník
    41. Dyleň - pomníček před Liškárnou
    42. Kámen z památníku na rotě Roklan
  27. Novodobé památníky
    1. Krásná u Aše - novodobý pomník
    2. Mikulov - Brána ke svobodě
    3. Pamätník Obetiam železnej opony - Devínska N. Ves
    4. Bechyně - pamětní deska
    5. Památník Obětem železné opony
    6. Stálky - novodobý pomník
    7. Cínovec - novodobý pomník
  28. Objekty Sovětské armády
    1. Radiolokační stanoviště Hřebečná
    2. Sklad jaderných hlavic - Javor 51
  29. Vojenské metry
    1. Metr z rPS Mýtina r. 1985
    2. Metr z prPS Malacky r. 1986
  30. Pohraniční knihy
    1. Pohraniční kniha roty Dubina r. 1978-79
  31. Veteráni PS Ostrava
    1. Setkání veteránů PS Ostrava 2022 jaro
    2. Setkání veteránů PS Ostrava 2020 léto
    3. Setkání veteránů PS Ostrava 2019 podzim
    4. Setkání veteránů PS Ostrava 2019 léto
    5. Setkání veteránů PS Ostrava 2019 jaro
    6. Vánoční setkání veteránů PS Ostrava 2018
    7. Setkání veteránů PS Ostrava 2018 podzim
    8. Setkání veteránů PS Ostrava 2018 léto
    9. Setkání veteránů PS Ostrava 2018 jaro
    10. Vánoční setkání veteránů PS Ostrava 2017
    11. Veteráni Pohraniční stráže Ostrava
    12. Setkání veteránů PS Ostrava 2015
    13. Setkání veteránů PS Ostrava 2016
  32. Srazy a setkání
    1. Setkání pohraničníků roty Valtice - Celňák r. 2018
    2. Sraz pohraničníků roty Písečné 2018
    3. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2018
    4. Sraz pohraničnírů rPS České Velenice r. 2018
    5. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2018
    6. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2018
    7. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2018
    8. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2018
    9. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2018
    10. Setkání veteránů rPS Starý Hrozňatov r. 2018
    11. Setkání veteránů rPS Pasečná r. 2018
    12. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2018
    13. Setkání Černořeckých orlů r. 2018
    14. Sraz veteránů rPS Březí r. 2018
    15. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2018
    16. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2018
    17. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2018
    18. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2018
    19. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2018
    20. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2018
    21. Setkání pohraničníků 1. praporu PS Železná Ruda r. 2018
    22. Sraz Cetvinských Tygrů 2018
    23. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2018
    24. Sraz veteránů rPS Březí r. 2016 a 2017
    25. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2018
    26. Sraz VZS Havran r. 2011
    27. Stretnutia 83. čaty VSOU NITRA r. 2017
    28. Setkání veteránů rPS Hajnice r. 2018
    29. Setkání veteránů z 3. plro - Pernarec r. 2017
    30. Setkání veteránů z 3. plro - Pernarec r. 2016
    31. Sraz pohraničníků roty Lány r. 2018
    32. 15. sraz hláskařů PVOS
    33. Sraz pohraničníků roty Mikulov 2018
    34. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2018
    35. Sraz Peršláckých veteránů 6.2018
    36. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2018
    37. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2018
    38. Setkání veteránů PS - Libějovice 2018
    39. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2018
    40. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2018
    41. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2018
    42. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2019
    43. Setkání veteránů rPS Mohelno 2019
    44. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2019
    45. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2019
    46. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2020
    47. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2019
    48. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2018
    49. Setkání u pomníku A. Ruso 2018
    50. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2018
    51. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2019
    52. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2020
    53. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2019
    54. Setkání veteránů PS - Libějovice 2019
    55. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2019
    56. Sraz pohraničníků roty Mikulov 2020
    57. 17. sraz hláskařů PVOS
    58. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2019
    59. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2019
    60. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2019
    61. Setkání veteránů VÚ Brezno r. 2012
    62. 16. sraz hláskařů PVOS
    63. Sraz Čerchováků 7.2018
    64. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2018
    65. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2018
    66. Sraz pohraničníků roty Diana 2018
    67. Sraz rPS Mýtina 2018 (1974-76 a starší)
    68. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2018
    69. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2018
    70. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2018
    71. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2018
    72. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2018
    73. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2018
    74. Setkání ochránců státních hranic Dolní Dvořiště 2018
    75. Sraz Čerchováků 7.2019
    76. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2019
    77. Sraz pohraničníků roty Polom 2018
    78. Setkání veteránů z rtp Třebotovice 2018
    79. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2018
    80. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2018
    81. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2018
    82. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2018
    83. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2017
    84. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2017
    85. Sraz pohraničníků roty Železná r. 2017
    86. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2017
    87. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2017
    88. Volarské setkání 2017
    89. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2017
    90. Setkání veteránů PS - Libějovice 2017
    91. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2017
    92. Sraz Čerchováků 7.2011
    93. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2017
    94. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2017
    95. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2017
    96. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2015
    97. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2017
    98. Sraz DDŠ Nitra - 81 četa r. 2017
    99. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2017
    100. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2016 SOUKROMNÍČKO
    101. 13. sraz hláskařů PVOS
    102. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2017
    103. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2017
    104. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2017
    105. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2017 a pamětní sklenice
    106. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2016
    107. Setkání vetránů VÚ 8200 Domažlice r. 2016
    108. Sraz pohraničníků Domažlické brigády r. 2016
    109. Sraz pohraničníků roty Nový Dvůr r. 2016
    110. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2016
    111. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2016
    112. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2016
    113. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2016
    114. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2016
    115. 12. sraz hláskařů PVOS
    116. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2018
    117. Sraz rPS Mýtina 2016 (1974-76 a starší)
    118. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2016
    119. Setkání PS na hoře Dyleň 2016
    120. Setkání slovenských a českých vlastenců u pom. A. Ruso 2016
    121. Setkání u pomníku A. Ruso 2016
    122. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2017
    123. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2016
    124. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2016
    125. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2014
    126. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2017
    127. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2017
    128. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2017
    129. Sraz pohraničníků roty Diana 2017
    130. Sraz Čerchováků 7.2017
    131. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2017
    132. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2017
    133. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2017
    134. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2017
    135. Setkání u pomníku A. Ruso 2017
    136. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2017
    137. 14. sraz hláskařů PVOS
    138. Setkání pohraničníků roty Valtice - Rajsna r. 2017
    139. Setkání pohraničníků roty Slavětín r. 2017
    140. Sraz VZS Havran r. 2017
    141. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2017
    142. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2017
    143. Sraz rPS Mýtina 2017 (1974-76 a starší)
    144. Sraz VZS Havran r. 2016
    145. Setkání pohraničníků (76-78) roty Debrník r. 2017
    146. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2017
    147. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2017
    148. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2017
    149. Sraz pohraničníků z rPS Dyleň (roč. 1976 -79) v roce 2018
    150. Sraz pohraničníků z rPS Dyleň (roč. 1975 -79) v roce 2017
    151. Sraz Peršláckých veteránů 6.2017
    152. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2017
    153. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2017
    154. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2017
    155. Sraz Čerchováků 7.2021
    156. Sraz pohraničníků roty Hrušovany nad Jevišovkou 2017
    157. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2017
    158. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2017
    159. Setkání pohraničníků roty Pohoří r. 2016
    160. Setkání Paadorfských veteránů PS r. 2017
    161. Setkání Černořeckých orlů r. 2017
    162. Setkání příslušníků VÚ 8186 Sušice 2017 (66-68)
    163. Sraz pohraničníků roty Písečné 2017
    164. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2017
    165. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2017
    166. Sraz Peršláckých veteránů 6.2019
    167. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2022
    168. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2021
    169. Sraz pohraničníků roty Polom 2021
    170. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2021
    171. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2021
    172. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2021
    173. Setkání pohraničníků 1. praporu PS Železná Ruda r. 2021
    174. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2021
    175. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2021
    176. 21. sraz hláskařů PVOS
    177. Sraz pohraničníků 5. bPS Cheb 2021 (RTZ 81-83)
    178. Pozvánka na 7.sraz veteránů PS 18. rPS Slavonice 25.6.2022
    179. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2022
    180. Setkání veteránů PS - Libějovice 2022
    181. Setkání na Pasečné 18.9.2021
    182. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2021
    183. Sraz rPS Mýtina 2021 (1974-76 vč. starších a 1982-84)
    184. Setkání u pomníku A. Ruso 2021
    185. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2021
    186. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 2021
    187. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2021
    188. Sraz pohraničníků roty Diana 2021
    189. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2021
    190. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2021
    191. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2021
    192. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2021
    193. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2021
    194. Sraz pohraničnírů rPS České Velenice r. 2021
    195. Setkání veteránů rPS Mohelno 2021
    196. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2021
    197. Setkání Černořeckých orlů r. 2021
    198. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2021
    199. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2021
    200. Sraz veteránů rPS Březí r. 2021
    201. Sraz pohraničníků roty Mikulov 2021
    202. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2021
    203. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2021
    204. 20. sraz hláskařů PVOS
    205. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2021
    206. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2021
    207. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2021
    208. Setkání u pomníku A. Ruso 2022
    209. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2022
    210. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2022
    211. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2022
    212. Setkání Černořeckých orlů r. 2022
    213. Setkání Paadorfských veteránů PS r. 2022
    214. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2022
    215. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2022
    216. Setkání pohraničníků roty Valtice - Celňák r. 2022
    217. Sraz pohraničníků roty Diana 2022
    218. Volarské setkání 2022
    219. Sraz pohraničníků roty Polom 2022, 73-75
    220. Sraz pohraničníků rPS Podmolí r. 2022
    221. Žofín - setkání veteránů 2022
    222. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2022
    223. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2022
    224. Sraz Čerchováků 7.2022
    225. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2022
    226. Sraz pohraničníků roty Sruby r. 2022
    227. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2022
    228. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2022
    229. Sraz pohraničníků roty Hrušovany nad Jevišovkou 2022
    230. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2022
    231. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2022
    232. Setkání veteránů rPS Mohelno 2022
    233. Sraz veteránů rPS Březí r. 2022
    234. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2022
    235. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2022
    236. 22. sraz hláskařů PVOS
    237. Pozvaní na setkání veteránů rPS Hrušovany 16.7.2022
    238. Sraz pohraničnírů rPS České Velenice r. 2022
    239. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2022
    240. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2022
    241. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2022
    242. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2022
    243. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2022
    244. Sraz pohraničníků roty Polom 2022
    245. Malé setkání s čerchovskou minulostí
    246. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2022
    247. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2022
    248. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2022
    249. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2021
    250. Setkání pohraničníků 1. praporu PS Železná Ruda r. 2019
    251. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2019
    252. Setkání pohraničníků roty Slavětín r. 2019
    253. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2019
    254. Setkání u pomníku A. Ruso 2019
    255. Setkání příslušníků VÚ 6195 - Havl. Brod r. 2016
    256. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2019
    257. Setkání pohraničníků praporu PS Rozvadov 2019
    258. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2019
    259. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2019
    260. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2019
    261. Sraz pohraničníků roty Polom 2019
    262. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2020
    263. Setkání veteránů rPS Dyjákovice r. 2019
    264. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2019
    265. Setkání veteránů rPS Hajnice r. 2019
    266. 18. sraz hláskařů PVOS
    267. Setkání ochránců státních hranic Dolní Dvořiště 2019
    268. Sraz pohraničníků roty Devět Mlýnů 2019
    269. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2019
    270. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2019
    271. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2019
    272. Sraz rPS Mýtina 2019 (1974-76 a starší)
    273. Sraz pohraničnírů rPS České Velenice r. 2019
    274. Sraz pohraničníků roty Hrušovany nad Jevišovkou 2019
    275. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2019
    276. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2019
    277. Sraz pohraničníků roty Mikulov 2019
    278. Sraz pohraničníků roty Železná r. 2019
    279. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2019
    280. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2019
    281. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2019
    282. Sraz pohraničníků roty Diana 2019
    283. Setkání pohraničníků roty Debrník r. 2019
    284. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2019
    285. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2019
    286. Setkání Černořeckých orlů r. 2019
    287. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2019
    288. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2019
    289. Setkání veteránů rPS Dyjákovice r. 2018
    290. Sraz veteránů rPS Březí r. 2019
    291. Setkání veteránů PS - Libějovice 2021
    292. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2020
    293. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2020
    294. Setkání veteránů rPS Mohelno 2020
    295. Sraz pohraničníků roty Diana 2020
    296. Setkání Černořeckých orlů r. 2020
    297. Sraz veteránů roty Hevlín r. 2020
    298. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2020
    299. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2020
    300. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2020
    301. Setkání příslušníků rPS Podlesí r. 2020
    302. Sraz rPS Mýtina 2019 (1982-84)
    303. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2020
    304. Sraz rPS Mýtina 2020 (1974-76 a starší)
    305. 19. sraz hláskařů PVOS
    306. Sraz Čerchováků 7.2020
    307. Setkání u pomníku A. Ruso 2020
    308. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2020
    309. Setkání veteránů PS - Libějovice 2020
    310. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2020
    311. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2020
    312. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2020
    313. Sraz veteránů rPS Březí r. 2020
    314. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2020
    315. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2021
    316. Sraz pohraničníků roty Písečné 2020
    317. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2020
    318. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2022
    319. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2022
    320. Setkání veteránů z rtp Třebotovice 2019
    321. Sraz pohraničnírů rPS České Velenice r. 2020
    322. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2020
    323. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2020
    324. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r. 2020
    325. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2020
    326. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2020
    327. Setkání pohraničníků roty Pohoří r. 2020
    328. Sraz pohraničníků roty Hrušovany nad Jevišovkou 2020
    329. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2020
    330. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2020
    331. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2019
    332. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2016
    333. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2012 září
    334. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2013
    335. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2013
    336. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2013
    337. Sraz pohraničníků roty Diana 2010
    338. Sraz pohraničníků roty Diana 2013
    339. Stretnutie príslušníkov PS útvaru Volary roč. 1980-82
    340. Pozdní letní setkání v Hamrech 2013
    341. Sraz VZS Havran r. 2013
    342. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2013
    343. Setkání pohraničníků výcvik. stř. Suchdol r. 2013
    344. Volarské setkání 2013
    345. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2013
    346. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2013
    347. Setkání Klubu Českého Pohraničí - Žďár n. Sázavou r. 2013
    348. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2013
    349. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2013
    350. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2013
    351. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2016
    352. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2013
    353. 1. setkání roč. 63/65 309 RTH Doubrava (Poleň) po 50. letech
    354. Setkání Mlýneckých pohraničníků v Olomouci r .2013
    355. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2013
    356. Stretnutia spolubojovníkov po 46. rokoch z Fišerových Chalup
    357. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2013
    358. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2013
    359. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2013
    360. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2013
    361. Setkání veteránu rPS Spáleniště r. 2013
    362. Sraz Čerchováků 7.2013
    363. Setkání pohraničníků roty Skláře 2013
    364. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2013
    365. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2013
    366. Setkání pohraničníků roty Debrník r. 2013
    367. Setkání členů KČP v úseku roty Krabonoš r. 2013
    368. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2013
    369. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2014
    370. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2012
    371. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2014
    372. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2014
    373. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2014
    374. Sraz Peršláckých veteránů 6.2014
    375. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2014
    376. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2014
    377. Stretnutie bývalých príslušníkov Dunajskej PS r. 2014
    378. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2014
    379. Setkání na hoře Dyleň 2014
    380. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2014
    381. Setkání pohraničníků roty Pohoří r. 2014
    382. Sraz pohraničníků roty Dubina 7.2014
    383. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2014
    384. Setkání veteránů PS - Libějovice 2014
    385. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2014
    386. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2013
    387. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2013
    388. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2013
    389. Sraz pohraničníků roty Branka r. 2013
    390. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2013
    391. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2013
    392. Setkání pohraničníků roty Újezd r. 2012
    393. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2012
    394. Sraz záložáků VÚ 1561 - Příbram ročník 1961-63
    395. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2014
    396. Devínske Jazero jeseň 86-88 foto zo stretavky po 25 rokoch
    397. Setkání u pomníku A. Ruso 2014
    398. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2014
    399. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2014
    400. Setkání pohraničníků po 30-ti letech v Železné Rudě 2014
    401. Stretnutie Svatá Kateřina r. 2014
    402. Setkání veteránů rPS Pasečná r. 2017
    403. Sraz pohraničníků roty Devět Mlýnů 2011
    404. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2010
    405. Volary - návrat po 40-tich rokoch
    406. Výlet na bývalou 20. rPS Nový Vojířov r. 2012
    407. Sraz Čerchováků 1996
    408. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2011
    409. Podzimní setkání v Hamrech r. 2011
    410. Setkávání kamarádů roty Jedlina
    411. Sraz hláskařů z PH 151 - Zelená hora r. 2012
    412. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2012
    413. Setkání řidičů záložní čety Libějovice - 5.2012
    414. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2012
    415. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2011
    416. Sraz Peršláckých veteránů 6.2012
    417. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2012
    418. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá
    419. Setkání pohraničníků roty Červené Dřevo r. 2013
    420. Výlet na rotu Vašíček 3. a 6. 2009
    421. Výlet na rotu Hájenka 6.2008
    422. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2021
    423. Výlet na rotu Svatá Kateřina 9. 2009
    424. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2009
    425. Setkání veteránů PS - Libějovice 65-67
    426. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2010
    427. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2010
    428. Sraz pohraničníků roty Dubina 7.2010
    429. Setkání veteránu rPS Spáleniště r. 2010
    430. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2010
    431. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2010
    432. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2013
    433. Setkání veteránů PS - Libějovice 2011
    434. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2011
    435. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2012
    436. Setkání veteránů PS - Lesná 2012
    437. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2012
    438. VÚ 1051 Louny - setkání v Děčíně po 47 letech
    439. Volarské setkání 2012
    440. Sraz pohraničníků roty Branka r. 2012
    441. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2012
    442. Setkání pohraničníků roty Svatá Kateřina r. 2012
    443. Sraz pohraničníků 13. rPS Oldřichov z let 1970-72
    444. Sraz bývalých pohraničníků 3. rPS Debrník z let 1966-68
    445. Sraz pohraničníků roty Sruby roč. 80-82 r. 2013
    446. Sraz Čerchováků 2004
    447. Setkávání příslušníků roty Broumov roč. 66-70
    448. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2012
    449. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá r. 2013
    450. Setkání příslušníků roty Branka roč. 65-67 r. 2010
    451. Srazy pohraničníků ročníku 1987-89 z roty Pasečná
    452. Setkání příslušníků roty Branka roč. 65-67 r. 2012
    453. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2012
    454. Sraz pohraničníků roty Šejby r. 2012
    455. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2012
    456. Setkání pohraničníků ročníku 1967-69 roty Pod Ostrým r. 2012
    457. Sraz rPS Mýtina 2012 (1974-76)
    458. Sraz Čerchováků 7.2012
    459. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2012
    460. Sraz pohraničníků 5. bPS Cheb 2012
    461. Sraz příslušníků OPK Břeclav na KS Pohansko r. 2012
    462. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2012
    463. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2012
    464. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2012
    465. Setkání veteránu rPS Spáleniště r. 2012
    466. Sraz pohraničníků roty Diana 2012
    467. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2012
    468. Setkávání přátel roty Jedlina r. 2012
    469. Pozdní letní setkání v Hamrech 2012
    470. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2013
    471. Sraz Čerchováků 7.2014
    472. Sraz pohraničníků roty Zvonková 2014
    473. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2015
    474. Setkání bojovníků HS PS OSH Praha r. 2015
    475. Sraz pohraničníků roty Devět Mlýnů 2015
    476. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2015
    477. Setkání příslušníků z MV Vršovické autoroty po 50 letech
    478. Setkání absolventů UV MV Bruntál r. 1986
    479. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2015
    480. Sraz pohraničníků roty Mikulov 2010
    481. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2016
    482. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2016
    483. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2016
    484. Sraz veteránů roty Hevlín r. 2016
    485. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2015
    486. 2. setkání roč. 63/65 309 RTH Doubrava (Poleň)
    487. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2016
    488. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2015
    489. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2015
    490. Setkání pohraničníků na Kvildě r. 2015
    491. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2015
    492. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2013
    493. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2014
    494. Žofín - setkání po 40-ti letech
    495. Žofín - setkání po 42-ti letech
    496. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2015
    497. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2015
    498. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2015
    499. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2015
    500. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2015
    501. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2015
    502. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá r. 2015
    503. Sraz Čerchováků 7.2015
    504. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2015
    505. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2016
    506. Sraz pohraničníků roty Krabonoš 2015
    507. Sraz rPS Mýtina 2013 (1974-76)
    508. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2016
    509. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2016
    510. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2016
    511. Sraz pohraničníků roty Hrušovany nad Jevišovkou 2016
    512. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2016
    513. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2016
    514. Setkání PS - KČP Nymburk r. 2016
    515. Setkání pohraničníků roty Slavětín r. 2016
    516. Setkání veteránů PS - Libějovice 2016
    517. Sraz Čerchováků 7.2016
    518. Setkání veteránů rPS Dyjákovice r. 2016
    519. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2016
    520. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2016
    521. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2016
    522. Setkání pohraničníků roty Valtice - Celňák r. 2016
    523. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2016
    524. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2016
    525. Sraz rPS Mýtina 2014 (1974-76)
    526. Sraz rPS Mýtina 2015 (1974-76 a starší)
    527. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2016
    528. Volarské setkání 2016
    529. Setkání veteránů rPS Hajnice r. 2016
    530. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2016
    531. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2016
    532. Sraz pohraničníků roty Železná r. 2016
    533. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2016
    534. Setkání Mlýneckých pohraničníků v Olomouci r .2016
    535. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2016
    536. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2016
    537. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2016
    538. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2016
    539. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2016 (83-85)
    540. Sraz pohraničníků roty Diana 2016
    541. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2015
    542. Volarské setkání 2014
    543. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2014 (83-85)
    544. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2014
    545. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2014
    546. Setkání spolubojovníků po 55-ti letech v muzeu pana Lukše
    547. Potkej svého LOPáka - setkání
    548. Sraz Peršláckých veteránů 6.2015
    549. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2014
    550. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2014
    551. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2014
    552. Srazy pohraničníků 10. rPS - Dolní Silnice z let 1972-74
    553. Sraz pohraničníků 22. rPS - Lány z let 1985-87
    554. Setkání pohraničníků roty Skláře 2014
    555. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2014
    556. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2014
    557. Setkání příslušníků z MV Vršovické autoroty po 49 letech
    558. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá r. 2014
    559. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2014
    560. Stretnutie veteránov roty Rusovce r. 2014
    561. Sraz pohraničníků roty Diana 2014
    562. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2014
    563. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2014
    564. Setkání pohraničníků roty Valtice - Celňák r. 2014
    565. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2014
    566. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2014
    567. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2014
    568. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2014
    569. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2014
    570. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2014
    571. Setkání pohraničníků roty Valtice - Rajsna r. 2014
    572. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2014
    573. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2015
    574. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2015
    575. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2015
    576. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2015
    577. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2015
    578. Setkání pohraničníků 1. praporu PS Železná Ruda r. 2015
    579. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2015
    580. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2015
    581. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2015
    582. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2015
    583. Minisetkání na 318. rth Hůrky r. 2014
    584. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2015
    585. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2015
    586. Stretnutie Svatá Kateřina r. 2015
    587. Sraz pohraničníků roty Lány r. 2015
    588. Sraz Peršláckých veteránů 6.2016
    589. Setkání pohraničníků roty Pohoří r. 2015
    590. Sraz veteránů rPS Březí r. 2015
    591. Setkání ochránců státních hranic Dolní Dvořiště 2015
    592. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2015
    593. Sraz VZS Havran r. 2014
    594. Setkání veteránů PS - Libějovice 2015
    595. Sraz pohraničníků roty Diana 2015
    596. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2015
    597. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2015
    598. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2015
    599. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2015
    600. Setkání PS na hoře Dyleň 2015
    601. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2015
    602. Stretnutie príslušníkov PS z Volarského praporu 2014
    603. Sraz pohraničníků roty Pomezí 7.2009
    604. Sraz pohraničníků roty Devět Mlýnů 2009
    605. Setkání s velitelem roty Tokániště 8.2009
    606. 1. sraz hláskařů PVOS
    607. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2009
    608. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady 8.2009
    609. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2009
    610. Sraz pohraničníků roty Dubina 7.2009
    611. Sraz pohraničníků roty Krabonoš 2009
    612. Sraz vojáků ze stanoviště Dyleň 7.2009
    613. Výlet Veteránů PS na PS rotu ve Valticích
    614. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2009
    615. Setkání veteránů PS - Lesná 2011
    616. Sraz Cetvinských Tygrů 1984
    617. 2. sraz hláskařů PVOS
    618. 3. sraz hláskařů PVOS
    619. Sraz pohraničníků roty Jaroslavice r. 2010
    620. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2010
    621. Sraz pohraničníků roty Šafov 9.2010
    622. 4. sraz hláskařů PVOS
    623. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2010
    624. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2011
    625. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2010
    626. Setkání pohraničníků v Suchdole r. 2010
    627. 5. sraz hláskařů PVOS
    628. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2011
    629. Setkání pohraničníků v Poběžovicích 7.2011
    630. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2010
    631. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2010
    632. Sraz pohraničníků roty Všeruby 9.2011
    633. Stretnutie Svatá Kateřina r. 2011
    634. Setkání bývalých příslušníků 5. bPS Cheb
    635. Sraz rPS Mýtina 2011 (1974-76)
    636. Sraz pohraničníků roty Diana 2.9.2011
    637. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2011
    638. Sraz pohraničníků vel. roty Sušice 4.2010
    639. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2011
    640. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2011
    641. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2011
    642. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2011
    643. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2011
    644. Sraz Cetvinských Tygrů 2011
    645. Setkání veteránů OPK Horní Dvořiště r. 2010
    646. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2011
    647. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2011
    648. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2011
    649. 6. sraz hláskařů PVOS
    650. Sraz Cetvinských Tygrů 2015
    651. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2015
    652. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2011
    653. Spáleniště - poslední rozloučení s velitelem J. Schovancem
    654. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2011
    655. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2011
    656. Setkání pohraničníků na Kvildě r. 2011
    657. 7. sraz hláskařů PVOS
    658. 8. sraz hláskařů PVOS
    659. 9. sraz hláskařů PVOS
    660. Volarské setkání 2015
    661. 10. sraz hláskařů PVOS
    662. 11. sraz hláskařů PVOS
    663. 60 let policejního sportu ve Znojmě (Rudá Hvězda)
  33. Pozvání na srazy a setkání
    1. Pokus o setkání VUPVS-JF Bruntál ročníků 1957-59
    2. Výzva k setkání příslušníků 13. rPS Potůčky!